Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

setuniu👄dzieki za kawe jestes kochana wiem ze sie musi to jakos wyjasnic tylko nie wiem jak :-( nie lubie pieniedzy i nigdy nie lubilam a musze zajmowac sie tym czego nie lubie cholera mykam do pracy kochana koniec miesiaca sporo roboty jak bede mogla zajrze pozniej👄3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setuniu dzieki za tzrymanie kciuk troche sie juz wyjasniloilo :) dzieki 👄mykam teraz na obiadek a wieczorkiem do Was zajrze milsuiego popoludnia👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko🌻ciesze sie, ze juz jestes spokojniejsza:) Do wieczorka ale nie wiem, o ktorej bede , bo juz nie mam kompa tylko dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa baba
Diabliczko, wszystko OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiijcie
wszystko będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 ciesze sie ze jast juz Twoja ...;) szybko sie rozstaniecie:( mam nadzieje ze spedzicie mila noc na ...........;) pozdrawiam Ciebie i ...;)🌻 Diabliczko🌻 nie martw sie wszystko bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiirus
szept, Ty idż już spać !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiirius:P podrobko Kiriuska;) jak bendem kciala:P:P:P kurcze jakis wredus mowi ` idz spac`:P siedzem do rana :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..moze dobry pomysl z tym `spaniem`:P;) a Ty Kiirius;) tez zmykaj do lozeczka:P;) 😘 na dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez względu na to o której pójde spac, rano i tek obudze się o tej samej porze, ..... takie zboczenie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie piwquj :P klamczuszku:P ja musze wiecej od Ciebie spac ;) i mniej piwqwac;) bo jestem wieksza od Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dziewczyny:)👄🌼jak sie spało?? setuniu skarbie dzieki za słowa otuchy 👄jestescie super\\!!!!!!!!!kawa zaparzona sernik jest tez a teraz czas zapalic:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik 🌻mlutkiego dnia...:) Diabliczko🌻 to Ty musisz miec kilka blach tego serniczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgła opadła nisko wiec opusciłem urwisko;) jestem juz w domku zadowolony z nocnych wojarzy:classic_cool: Zycze Miłego Dnia i Słonka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setuniu dla Ciebie zawsze bedzie serniczek skarbie👄 zreszta dla innych tez;)no czas sie wziasc do roboty jeszcze do Was przyjde 👄kochani milusiego dzionka i mnostwo słoneczka niekoniecznie za oknem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Setiś i E.🌻🌻;) Diabilczko🌻😘;) bedzie dobrze ;)poradzisz Sobie;) dzieki za kawke i serniczek🌻😘 Robalku;) wiem ze opadla mgla:P wczesnie wstales i wrociles dodomku:D :P;) Lubie patrzec jak slonce przenika przez brazowozielone liscie jesieni🌻piekne obrazy;) Setus🌻 Wiesz gdzie ..korki duzo uroku Sobieski...;) zmykam ;) dla Wszystkich🌻😘Milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie skarbie👄wdepnelam na seq w przerwie wypisywania umow o dzielo :-/ masakra niech juz skonczy sie ten tydzien tak bym chciala pojechac nad morze:( setuniu👄 czas na paioeroska i kawke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal i co zlowiles??????;) Milego dnia Tobie :) Diabliczko🌻papierosek juz spalilam:D a kawke zaraz wypije , tylko musze troszke posprzatac;) Szepcik🌻 wiem gdzie.....Sobieski;):D i korki i fotki;) E. sobie pojechala na spotkanko z kolezankami:) Musze troche poodkurzac:D Wracam z kawka zaraz;) Przyjemnej pracki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×