Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

kurcze Setuś🌻 nie moge tego znalezc. moze jutro ;) Diabliczko;) duzo zdrowka;) Robalku😘 snij slodko😘;)🌻 moze nie o niezapominajkach....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rybaku;) milo Ciebie goscis na Twoim topiku;) moze ....;) ale chce przytyc;) kochanego cialka......;) nigdy......;) Musze zmykac pod kolderke;)[-klamczucha spie nago pod kocykiem:P] Milutkich snow ;) Setuś🌻 Robalku😘;) Rybaku;)milutkich;) Diabliczko;) DobrychSenkow😘;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaabel
"zegar żywe zwierzę warczy na ścianie. kołysanka boli i niesie w sen. ojcze, który jesteś w niemczech u swojej siostry chciałbym powiedzieć coś ważnego ale zepsuły mnie dyskusje o współczesnym świecie przestałem w ciebie wierzyć zaraz po świętym mikołaju. obudź mnie kiedy stanę się nieznośny. w kolejnej klatce ojciec stoi w fioletowym garniturze, matka w czerwonej sukni z białym kwiatem wpiętym w serce. między nimi, między innymi ja, stokrotka w dłoni. zdjęcie jak papierek lakmusowy zmienia zabarwienie. obudź mnie, zanim przytulimy się jak liście zagrabione tuż przed spaleniem." dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek sloneczny;) i refleksyjny. Pozdrawiam serdecznie Setuś🌻;) Robalku😘 Rybaku;) Diabliczko🌻 Anabel;)[fajny nik , kurcze chyba wiem czyj;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 ciesze sie ze odpoczelas;) wieczorkiem mam goscia;) wpadne pozniej;) Robalku;) Tobie tez zycze slonka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik🌻wiec udanego wieczorku:) Roball🖐️ u mnie jest tylko duzo wiatru i chmur;) moze u Ciebie jest ladniejsza pogoda, czego zycze🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko👄❤️🌻:) duzo sloneczka i powrotu do zdrowie:) Mam nadzieje , ze kiedys sobie pozalejemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roball , a chcesz sie do nas przylaczyc;)?to oczywiscie [przynajmniej ja] nie ammnc przeciwko:)y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻❤️ pozdrow E.. ;)🌻 mam nadzieje ze poszalejemy w styczniu;) ja tez jestem dobrze ubezpieczona;) wiec moge szlec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik E...tez ciebie pozdrawia🌻:) Wstyczni owszem:) juz nie moge sie doczekac:D ale sobie rozmawiam fajnie z jednym kolega na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucietta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×