Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=8dTl1ffanSE Czarny chleb i czarna kawa, Opętani samotnością, Myślą swą szukają szczęścia, Które zwie się wolnością... Czarny czarny chleb i czarna kawa, Opętani samotnością, Myślą swą szukają szczęścia, Które zwie się wolnością... Młodsza siostra zapytała: "Mamo, gdzie braciszek mój?" Brat Twój w ciemnej celi siedzi! Odsiaduje wyrok swój. Czarny czarny chleb i czarna kawa, Opętani samotnością, Myślą swą szukają szczęścia, Które zwie się wolnością... /x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze na berecie pamientam o sztywnej celi, bo jak byla agata to w alejce badejki spadaly. Jeden mial chalupe chawir lapal dzide, ćmy nie przychodzily, to dawalismy w stryje. dac z glana nie dalo, na deptaku ciezko bylo,ale jak ekipa wpadla to i gadulcami i klekotem kazda lala nas slyszala. Lysy moze kapuje.Ide kimac. Garowałem na malolatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna bywaxyni
Dla tęskniących za dawnymi czasami pozostawię cos https://youtu.be/FiO_PfoW84c U mnie jako tako jest , raz na moście ,raz pod mostem . Postaram się zaglądać częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dużo poza domem, ale dawno nie byłam na wakacjach nad morzem, moja siostra z 6 letnią córką i mężem jadą w lipcu do Chorwacji, chcę mieć blisko na wycieczki po Polsce, u nas też jest pięknie, jest dużo miejsc , które nie znam, muszę odpocząć od laptopa, popatrzę na las, pójdę nad wodę, poziomki z ogrodu siostry są słodkie i pyszne, ma buraczki, kalarepę, sałatę, pomidory, truskawki, borówkę, na wsi jest cisza, dobrze,że to nie jest kurort:), krzyk , gwar, zapełnione plaże, jestem u siebie, siostrzenica na urodziny dostała duży basen, chętnie posiedzę w zimnej wodzie:). Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Dziękuję za koliberka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koliberek pozdrawiam, a jaki miałaś nicek, napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ty nie ma nikogo?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mecz oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem kto wstawił linka, dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×