Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

wierna rzeka spij dobrze [setunia jako wyszkolona szpiegowiczka , a lekcje szpiegostwa pobierala u najlepszych:D, juz wie , ze *wierna rzeka* urzyla ten nick pierwszy raz:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia :) Jestem tu nowa .... tzn. nieśmiało przechodzę z czytacza na pisacza ;) więc raczej nie czytałaś mnie :) Byłam też tam, gdzie było Ci przed chwilką smutno - tak jak i mi coś dzisiaj - i chciałam Ci coś miłego napisać - może choć troszkę pozytywnych wibracji przekazać :) a co do morza :) chciałabym się tam teraz znaleźć :) miałam tam być ubiegłego lata, a wylądowałam na Mazurach - pięknie, ale nie szumi ...... ;) pozdrawiam i kolorowych (zrobiłabym kwiatka, ale nie potrafię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierna rzeka juz wiem , ze dobra duszyczka jestes:) spij dobrze🌻 [a kwiatki wpisuje sie w te nawiasy [] i pisze sie kwiat:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybak oczywiscie , ze chodzimy spac, ja ostatnio dosyc wczesnie chodze no ale moze dzis opowiesz mi gdzie byles?co widziaes? i czy wypoczales??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybk a gdzie dokladnie byles?????? oj tak wszystkie sie tu zamartwialismy o naszego rybaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybak nie tak jak my!!!!! bo ja mam jeden nick:classic_cool: polwytrawny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybak jeszcze sie jakos trzymam spac pojde najwczesniej o 1wszej chbya:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybak nie uwierze , ze nie miales piecyka w zimne noce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybak nie ma zadnej zmowy tylko solidarnosc jajnikow nie trzeba slow:D zartuje oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×