Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Majtek niezle:D Sara milego odoczynku:) Sloneczna dziewczyna dzieki za praktyczne info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie Setunia
Mógłbym jej co rano przynosić bukiet czerwonych róż, a co wieczór masować jej stopy. W zamian za jeden jej uśmiech dziennie tylko dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
uwaga, upał dzisiaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miłego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec sie usmiecham:D:) noooo bylo palnie nawet sie troszenke poopalalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie Setunia
Mógłbym jej co rano przynosić bukiet czerwonych róż, a co wieczór masować jej stopy. W zamian za jeden jej uśmiech dziennie tylko dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowa Dziewczyna
Setus🌻 mam nadzieje ze lipcu bedziesz;) Udanego dzonka Wszystkim😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seXifoczka
Magiczny seks na plaży Rozgwieżdżone niebo i szum morza przywołują wspomnienia z czasów, kiedy byliśmy nastolatkami. Znowu będzie romantycznie i poczujecie dreszczyk młodzieńczego szaleństwa! Przyda się koc – ziarenka piasku mogą odebrać urok tej romantycznej chwili. Nad morzem łatwo o przypadkowego przechodnia, więc wybierzcie miejsce w pobliżu wydm. Najlepsza będzie pozycja klasyczna. Nawet jeśli ktoś z daleka popatrzy, uzna, że tylko się przytulacie. Jeżeli obawiacie się, że ktoś może was przyłapać, zafundujcie sobie romantyczną noc na plaży. Wystarczy, że połączycie dwa śpiwory, a będziecie się mogli oddawać miłosnym igraszkom bez strachu, że ktoś was przyłapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seXifoczka
Romantycznie pod żaglami Taka miłość jest jak powiew świeżego powietrza. Kiedy on klęczy, siedząc na piętach, ty siadasz mu na udach. On podtrzymuje cię za pośladki. Możecie się cieszyć widokiem swoich opalonych ciał. Falowanie wody będzie dodatkową podnietą, a nawet może ułatwić wam wykonanie zadania. Nie zapomnijcie o zabezpieczeniu chropowatych powierzchni ręcznikiem! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chbya stali bywalcy naprawde sa gdzies na szerokich wodach;) odcieci od sieci ale dzis taka technika ze i tam jest net przciez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
Setunia, opalona już jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
ja też wyjeżdżam na kilka dni nad morze, pozdrówki i do zobaczenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spocoby niestey ostatnio pogoda cos nie dopisuje:( moze w weekend sie poopalam a ostatni weekend miesiaca moze bede nad morzem:classic_cool: Celle udanego wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
Setunia, muszę Ciebie zobaczyć pięknie opaloną, a może razem małe opalanie:-P wyjedżmy gdzieś na wyspę np. Chorwacja wrócisz napewno brązowiutka :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
a jak minął weekend ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hak.
Planuje okolo 2-tygodniowy Rejs po Mazurach. Czy moglibyscie sie podzielic swoim doswiadzeniem na temat firm, ktore obecnie takowe organizuje? Z którą wybrac sie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający włos
ja chętnie popłynę z wami :-) zabierzecie mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
już mi Setuniu gorąco na samą myśl o wspólnym opalaniu :-P a co dopiero o wspólnych kąpielach w morzu, skakaniu przez fale, no i wieczornym pieczeniu ryb na plaży popijaniem wytrawnego winka, ehh, nie mogę sie doczekać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
lubisz wieczory kąpiąc sie w morzu, bo ja uwielbiam ❤️ no nauczyłem się dla Ciebie tych znaczków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsoon
o robi się :classic_cool: jak na prawdziwej łódce :) płyniecie już razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
Setunia, ja też to lubię i jeszcze więcej, śmiem wierzyć, że nasze "zainteresowania" pokrywają się prawie w całości :-P Po tak wyczerpującym wypoczynku, będziemy wylegiwać się do południa i zaczniemy znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowa Dziewczyna
Setuś🌻❤️ mam nadzieje ze slowa dotrzymasz do milego w G......;) Spocony heh...nom ...Setus to ---> SLICZNA DZIEWCZYNA. Milego wieczorku zmykam pod kolderke balowalam do 4rano;) buziaczki😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spocony aczkolwiek nie wiem czy za rok bede jeszcze wolna tak jak eraz;) Burszynowa slodkich snow🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm....----------...........
heh.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×