Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość J.............
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
gorąco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający włos
oj gorąco , uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca_owca
Setunia , problem z kompem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoskaDiabIca32
miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa tak cos mi sie nie fortunni wcisnelo i zamiast "z" pisaoo mi sie "y":D ale dzis piekna roze dostalam:) oby tak dalej:) dobranoc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
idę do clubu, a wy co robicie ? hejka, miłego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
qrde, pada !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
róża, gratulacje ! kocha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
no, idę, niech nawet leje, miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie kocha na pewno-pierwsze spotkanie to bylo ja wzoraj niezle zaszalam:x i dzis dopiero dotarlam do dmu:P a teraz prysznic i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
o to poszłaś na całość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górol
miałaś pierwszy raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej romantycy
Żyła raz w Londynie k***a, co się zwała Krwawa Bronka. Jak ścisneła mocniej uda, obcinała członka! Kiedyś żył marynarz stary, co po wielu morzach pływał. Raz wytryskiem swojej spermy, zabił wieloryba! No i nieśmiertelna zwrotka mojego przyjaciela Antka: Raz, dwa, trzy i cztery, pięć, sześć, siedem, osiem, dziewięć, dziesięć, jedenaście, dwanaście, trzynaście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej romantycy
to oczywiście szanty !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem teraz
Płyneliśmy przez Atlantyk była wtedy wielka flauta a na pokład się spier.. ruski kosmonauta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej romantycy
Miała baba Mikołaja co ciągnęła go za jaja raz za jedno raz za drugie potem za to długie:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej romantycy
płynie sobie rower wodny, płynie sobie rower wodny, jak mu przy******le w płozę to będzie podwodny. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
"jeszcze tylko kilka mil szybko przepłyniemy jeszcze tylko kilka chwil w porcie odpoczniemy wiatr nam czardasza gra, żagli płótno śpiewa i płynie piosnka ta, tam gdzie szumią drzewa" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej romantycy
Płynie sobie statek prosto, A załoga rzyga ostro, Kiedyś woził on banany, A dziś zarzygany. Gdy do portu przybijemy, Wszyscy się do knajpy pchają, I już po godzinie picia Nogi wyciągają. Każdy żeglarz wie od dziecka, Co to Czysta, co Bałtycka, I już jako jędrny malec Macza w wódzie palec. (heh) Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej romantycy
Znałem kiedyś Chinkę w barze Co śpiewała piosnki sprośne Gdy kimono swe rozdziała Cycki miała skośne Znałem raz murzynkę w Rio Co w miłości była śmiała Nie uwierzysz daję słowo Całkiem w poprzek miała Grant Kapitan z żoną pływał Nie dopatrzył raz załogi Odtąd ma bachorów kupę A na głowie rogi Pływał raz marynarz który Co miał w spodniach same dziury A z tych dziur mu wystawało To, co znoszą kury Gdy kapitan zachorował Zrobiono mu lewatywę Wlano w niego galon wody Przez prezerwatywę Może biedak by wyzdrowiał Bo kuracja pierwsza klasa Ale kondom był dziurawy Dostał adidasa Kiedy Bosman trypla złapał Obciął sobie własnym nożem A gdy rzucił go za burtę To wezbrało morze I moja ulubiona Łajba stoi już przy kei, Każdy w kącie ściska babę, Smutny tylko jest warszawiak - On kocha Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek
Geografia kobiety: Pomiędzy 18 - 21 rokiem życia kobieta jest jak Afryka. Nie do końca odkryta, półdzika, epatująca naturalnym pięknem czarnego buszu położonego w uroczej delcie. Pomiędzy 21 - 30 kobieta jest jak Ameryka. Dokładnie zbadana, rozwinięta i otwarta na wymianę z innymi krajami, szczególnie tymi posiadajcymi gotówkę lub dobre samochody. Pomiędzy 30 - 35 kobieta jest jak Indie. Gorąca, wyluzowana, pewna swego niezaprzeczalnego piękna. Pomiędzy 35 - 40 kobieta jest jak Francja. W połowie zrujnowana przez wojny, ale ciągle posiada wiele miejsc, które warto zobaczyć. Pomiędzy 40 - 50 jest jak Jugosławia. Przegrała wojnę i cigle ponosi konsekwencje błędów przeszłości. Potrzebuje gruntownej przebudowy. Pomiędzy 50 - 60 rokiem jest jak Rosja. Rozległa, zimna, a jej surowy klimat trzyma wszelkich wędrowców z dala. Pomiędzy 60 - 70 jest jak Mongolia. Z bogatą i pełną podbojów przeszłością, ale bez widoków na jutro. Po 70 jest jak Afganistan. Każdy wie, gdzie to jest, ale nikt nie ma zamiaru tam jechać. i coś dla nas dziewczyn: Geografia mężczyzny: Od 17 do 70 roku życia mężczyzna jest jak Zimbabwe. Rządzi nim mały dyktator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×