Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość celle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja znowu
Kobieta zdradza swojego męża w domu. Nagle słyszy, że mąż wraca... Wywala ukochanego i zaczyna się modlić: "Panie Boże, błagam, żeby tylko mąż się nie dowiedział, może mnie nawet utopić w szklance wody..." I tak dziwnym sposobem mąż łamie sobie nogę w drzwiach, żonka odwozi go do szpitala i mężuś o niczym nie wie! Po kilku miesiącach do żonki przychodzi koleżanka i usilnie namawia ją na rejs statkiem, ale taki tylko dla Pań. Żona oczywiście broni się na wszelkie możliwe sposoby, przecież sama prosiła Boga i Bóg ją wysłuchał. Od tamtej pory unikała wody, jak tylko mogła! No ale koleżanka mówi: "Głupia jesteś! Przecież Bóg nie zatopi całego statku tylko ze względu na Ciebie!" I tak popłynęły! Nagle na morzu zrywa się sztorm i statek zaczyna tonąć. Żona znowu pada na kolana i krzyczy: "Boże przecież nie zatopisz całego statku przeze mnie..." No co słyszy głos z Niebios: "Ja Was qr.y cały rok zbierałem!!!" Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z jeżem
DOBRE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca_owca
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie wieczorow
czasem tak mam, poszłabym z byle kim, heh :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podonno łatwo sprawdzić
czy tak jest 1. Na przykład kobieta pociera dłonią koniuszek nosa. Z pozoru jest to gest cnotki, ale pozory mylą. Według "Super Expressu" to sygnał, że w takiej pani czai się prawdziwy demon seksu. 2. To samo można powiedzieć o kobiecie, która zalotnie bawi się włosami: dotyka je, unosi, odchyla na szyi i przeczesuje palcami. 3. Wiele o damskiej ochocie na seks mówią atrybuty, którymi kobieta się posługuje. Jeśli pani trzyma w ręku papierosa, ale go nie zapala to znaczy, że chętnie dostosuje się do męskiej gry. Czeka tylko, aż jej towarzysz przejmie inicjatywę. 4. Kiedy, przy drinku, kobieta bawi się szklanką: robi kółka, pociera kieliszek to daje do zrozumienia, że już dość ma czekania i chętnie przeniosłaby się do innego lokalu, na przykład do… sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna dziewczyna
czasami pocieram nos, bawię się włosami, hmmm czasami a nawet często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
tez mam ochote na krotki numerek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowa Dziewczyna....
Witaj Kochany Robalku😘😘😘😘 milo Ciebie zobaczyc tu...i TAM;) Setuś🌻❤️ Czekam na Ciebie w Gdansku;) Kurcze musimy wypic tego szmpana za moje........;) caluski papa ach;) mialam cudowny dzien z osobkami ktore bardzo kocham[sercee😘 Milego wieczorku kochani bywalcy topiku Rybaka😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowa Dziewczyna....
Jeśli któregoś dnia poczujesz,że chce Ci się płakać,zadzwoń do mnie! Nie obiecuje,że Cię rozbawie ale moge płakać razem z Tobą... Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec,nie bój się do mnie zadzwonić! Nie obiecuje ,ze Cie zatrzymam ale moge pobiec z Tobą... Jeśli któregoś dnia nie bedziesz chciała nikogo słuchać,zadzwon do mnie! Obiecuje być wtedy z Tobą i obiecuje być cicho! Ale jesli któregoś dnia zadzwonisz,nikt nie odbierze przybiegnij do mnie szybko! Mogę Cię wtedy potrzebować!" Heh .... Heh Robalku durzo Tobie zawdzieczm;) za to dla Ciebie srdeczne buzi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest Setuś
nom.......gdzie?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj🖐️;) J jak bede mogla to zawitam,,,,,,bo bardzo bym chciala ale time teraz mam malo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowa Dziewczyna....
Kurcze Kasiulka mam dla Ciebie b.mila wiadomosc .... ale warunek jest jeden ze bedziesz w Gdansku;) musimy za to wypic browarka i wpasc nadisco;) wiadomo gdzie;) buziaczki Malenka❤️🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .hmmm....
cos cichutko na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowa Dziewczyna....
Milego Dzionka;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
pozdrp, idę" kręcoć" włosy :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.....................
👄 J J J J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca_owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R....................
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×