Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość majtek
ahoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek.51
Witam, czy znajdzie sie ktoś tak miły i mnie przygarnie na jednodniowe (weekendowe) pływanko? Okolice Giżycka, Augustowa, nawet Śniardwy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morza szum
Łajba Bavaria 34 - 8 os., dalej nie będe się rozpisywał, bo wszystko można znaleźć w necie. Zostały nam 2 miejsca, odbieramy i zdajemy yacht w Murterze. Koszty, bo to najważniejsze - jest to w 100% rejs niekomercyjny - na głowę za sam czarter wychodzi ok. 450 EUR. Szacujemy, że ze składką na żarcie, paliwem i opłatami portowymi wyjdzie 650 EUR/os/14 dni. Do tego trzeba doliczyć dojazd -do ustalenia później samochodami czy busem. Gwarantuję dobre towarzystwo (ekipa późnych 20 latków). Info na maila kszak30@o2.pl lub tel. 504 264 266 Pozdrawiam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwy pirat
Na statku stary bosman zaciaga sie fajka. Podchodzi do niego marynarz: - Panie bosmanie, uzywamy tego samego tytoniu, a jednak aromat z panskiej fajki jest o niebo lepszy od mojego. Niech Pan zdradzi, jak pan to robi? Bosman na to: - Ha, chlopcze, mam na to pewien stary sposób: do tytoniu dodaje zawsze pare wlosów lonowych mlodej dziewczyny... Zawineli do portu, po powrocie na poklad marynarz podchodzi do bosmana, wrecza mu fajke mówiac: - No, niech pan teraz spróbuje, zrobilem jak pan radzil! Bosman wciaga dym, rozsmakowuje sie nim przez chwile i wypuszcza majestatycznie przez nos mówišc: - Za blisko dxxx rwiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z braku gwoździa podkowa została zgubiona. Przez brak podkowy, rumak był stracony. Bez rumaka wiadomość nie została dostarczona. Z powodu niedostarczenia wiadomości wojna została przegrana. ::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak złapał złotą rybke. Rybka:\"O dobry rybaku, wypuść mnie, a spełnie twoje 3 życzenia\" Rybak:\"ja jestem szczęśliwym człowiekiem, mam wszystko czego chce, spełnij je pierwszemu napotkanemu człowiekowi\" Rybka podpływa do keji, wynurza się, a tam bosman budzi się na kacu, patrzy w niebo i wrzeszczy: \"Chuj mi w dupe i kotwica w plecy, byle nie padało!!!!\" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowa Dziewczyna
Setus🌻❤️ Rybak;) za tydzien jade do Leby;)😘 Wszystkim zycze milego dzionka😘;) zmykam na plaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.........................
😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chętnie
też pojadę do Łeby, gdzie będziesz mieszkać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzio marzyciel*
ehh, poleżałbym koło Ciebie na piasku, ehhh masował plecy, posmarował chłodną wodą , poplywałbym i ponurkował razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCĘ CIE POZNAĆ
Był piękny, ciepły, letni dzień. Słońce skłaniało się ku zachodowi pozostawiając na wodzie swoje gasnące oblicze. Bardzo lubię chodzić na zachód słońca, więc nie mogłem przegapić takiej okazji. Niestety nie miałem się z kim podzielić moimi wrażeniami. Siedziałem samotnie na plaży wpatrując się w bordowe chmury, które towarzyszyły zachodowi. Choć widziałem to zjawisko setki razy, to jednak natura zawsze mnie zaskakiwała. Postanowiłem trochę pomarzyć, zamknąłem więc oczy i oddałem się wyobraźni. Znalazłem się na tej samej plaży, o tej samej porze. Ale był tam ktoś jeszcze. W wodzie kąpała się jakaś dziewczyna. Niedaleko mnie leżały jej rzeczy. Nagle jej sylwetka zaczęła wyłaniać się z wody. - Przepraszam - powiedziała miłym głosem dziewczyna. - Tak? - Czy mógłbyś podać mi ręcznik, leży obok ciebie. Bez wahania chwyciłem za ręcznik i powolnym krokiem ruszyłem w kierunku nieznajomej. To byłaś Ty ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
też takl chcę na piasku, z miłą osóbką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plażowa fanaberia
wróciliscie już z plaży? jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
gorąco, ale się rozkręca, miłego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
Setunia, zabierz mnie ze sobą pod prysznic, please !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
Setuniu, nawet nie odpisałaś co o tym sądzisz umyję plecy, podaam coś zimnego do picia, ze mną jak z dzieckiem, rozebrać i do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałtycki lew
Ahoj, widziałem kilka postów o żeglowaniu w waszym topiku, więc muszę się pochwalić. Właśnie wróciłem z 3 połączonych rejsów (w sumie 9) dni po Zatoce Gdańskiej, które odbyły się na klubowym C-28 - s/y Coriolis aka "korek". Odwiedziłem Gdynię, Gdańsk, Górki Zach, Puck, Jastarnię, Hel i Władysławowo. Pozdrawiam wszystkie morskie wilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mors*
J......... -> zazdroszczę Tobie Łeby, miłego wypoczynku i pogody 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spocony nie zdazylam odczytac bo juz bylam pod strumieniem wody ale przyjemny wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
przyjemny to może dopiero być, a prysznic zawsze można brać kilka razy w ciągu wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×