Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość spocony na samą myśl
z Tobą mogę nie wychodzić z wody :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybaku dziekuje i wzajemnie:)] Spocony no po nicku widze, ze przyda sie dlugi i odswiezajacy prysznic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
ale tylko z Tobą , na samą myśl serce mi bije mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
widziałem na linku z poprz. strony, jesteś piękna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S[ocony tak dlugo nie pisales-czyzbys byl pod prysznicem- i nada spocony??? ale to nie ja jestem troszke moze podobna bruneka jesem t po pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowa Dziewczyna
Setus🌻buziaczki;) mors* 😘 wrocilam opalona i usmiechnieta;) bylo super i ten spacer...... za oknem burza.. rozpalony kominek winko...heh jak milo;) Milego wieczorku zycze 😘;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowa Dziewczyna
mors* nie zazdrosc tylko przyjedz do Leby;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mors*
gdzie będziesz mieszkać w łebie ? :-P miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mors*
oczywiście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoskaDiabIca32
Milutkiego tygodnia wszystkim z łajby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony na samą myśl
eh, Setunia , chcę opalać się z Tobą, tylko z Tobą :-) a tak z ciekawości, może opalasz się topless ? są takie upały, że warto, żadnych jasnych pasków na ciele po opalanku rozumiem , prysznic :-P eh, chyba nie odpuszczę, zaraz będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie akurat nie opalalam:) w sobote od rana bede sie opalac:D chyba ze gdzies pojade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsoon
Witam, czy jest ktoś tak miły, że przygarnłaby mnie w sobotę lub niedzielę na wspólne żeglowanie. Tak się jakoś składa, że nia mam z kim a samej ... i trudno i nudno... Interesuje mnie Giżycko lub Augustów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowa Dziewczyna
Setus 🌻❤️ odboerz poczte w komie;) Buziaczki Wszystkim ---> jestem b. szcesliwa;)❤️ Bawcie sie dobrze KOCHANI;) 😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.....................
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca_owca
była burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuuuuuuuuuup
Mamy jeszcze 2 wolne miejsca na łajbie Tango 780s w dn. 5-19 lipiec, start-port Piękna Góra. Poszukujemy szalonych i wyluzowanych ludzi w wieku do 25 lat kontakt: 502-576-186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtek
Żeglarze tęsknią za morzem, rejsem. Ale jak już rejs dość długo trwa, tęsknią za domem, rodziną. Po długim rejsie, już widać Nasze wybrzeże. Dwóch żeglarzy na burcie, przy relingu wptrzonych w brzeg. Jeden zagaduje do drugiego. Co nie możesz się doczekać za spotkaniem z żoną? Pewnie, już dwoniłem kiedy będę. I co? A no w domu jest zwsze uroczyste przyjęcie po tak długiej rozłące. Jest barzo przyjemnie. A ty? A ja nigdy nie dzwonię. Przyjeżdrzam do domu z nienacka. I co? A no dzwonię od frontu i biegnę od podwórka. I co? A no jeszcze mi żaden nie uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obga_owca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara.......
co tak pusto, czy wszyscy wyjechali? ja chcę też gdzieś popłynąć, jest gorąco, tylko czasem te burze pozdro :-P trzymajcie się dobrze, czas do wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna dziewczyna
O kilku lat jestem zachwycony jedzeniem na Mazurach. Nie wiem czy to nie bedzie reklama ale myśle ,że info o knajpach w których można dobrze zjeść byłoby pożyteczne. Osobiście mam kilka wypróbowanych do których chętnie wchodzę. W Mikołajch- Bart, tanio i bardzo smacznie. W Giżycku-Aquarium, smacznie i w rozsądnej cenie i zaraz przy keji. Bardzo lubię Starą Karczmę w Ogonkach, bardzo sympatycznie i smacznie. Ostatnio zostałem mile zaskoczony w Popielnie, byłem przekonany że tam się nic nie zje a tu, zaraz w porcie ,bardzo smaczny żurek i super kartacze. Pozdrawiam. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×