Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
dla Słowiczki i wszystkich - moc życzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nad morzem jest fajnie
WYMARZONYCH ŚWIĄT życzę Wam kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i ja życzę wszystkiego najlepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam w święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam załogantów, teraz życzyć mogę jeszcze cieplej i płyniemy , ahojjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do szopy to pewnie Słowiczka ma najbliżej, nie dziwiła bym się, bo Ona tam była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Życzeniami dla Was,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Sylwestra hej! wrzucajcie najlepsze hity zabawne, skoczne aż rozerwie nas wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie mów bo ja Chcę Twoje słowa jeść Do mnie mów bo tak Najsłodsza staję się I brzoskwiniowy mus Z Twych słów mnie wypełnia Jak księżyc znów Gorąca pełnia Mów niegrzecznie i Opuszkiem dotknij tu Niebezpiecznie chciej Pod wodę wciągnąć mnie Nie bój się, głód nas dziś przyciągnie Czytaj mnie jak menu swobodnie Dotknij Uszczyp Ugryź Pośliń Mus z twoich ust Ja sauté Szeptem Krzykiem Pieść Dotykiem Mus z Twoich ust Ja sauté Obok mnie dziś jest Tu z nami pani E Niewidoczna lecz To za jej sprawą chcesz Wypełniać mnie Po brzeg pucharu Lepki jest mus Twych słów paru Paru słów co mnie Na szpilkach kładą w mig Niebezpiecznych zdań Z karty erotycznych dań I znowu ten głód nas dziś przyciągnie Zamów mnie jak z menu swobodnie Dotknij Uszczyp Ugryź Pośliń Mus z twoich ust Ja sauté Szeptem Krzykiem Pieść Językiem Mus z Twoich ust Ja sauté Kup „Saute”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spać nie mogę, zalać twoją formę, marzę, delikatnie i o brzasku, spleceni, w porannej bieli, z oknem, widokiem na wzburzone morze, szepczeć będziemy raz jeszcze mój boże, spocone dwa ciała, nie chcą wystygiwać, piękna jest dziewczyna, chłopak ma czym kiwać, tak pięknej miłości nie było od lat, słowiczka do buzi wzięła w koncu bat, tak nam było dobrze, że po nocy dzionek przeleciał przy plaży prawie jak skowronek, ptaki fruwają, słowiczka się cieszy kiedy mój skowronek jak jastrząb przyleci, oj piękne to gniazdko, ciepłe jak bułeczka, w takim tempie szybko, tylko spodziewać się dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że jest gorąca jak piasek na plaży, mokra, ciepła ,piękna, nic złego nie będzie, wszystko co najgorsze, jesteś w dużym błędzie, tryskając miłością, ja oraz ty odkryjemy dla siebie nowy czas, nowe dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wstydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×