Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

:) To tylko czastka tego co mam na kompie :) i czastka tego jak tam jest ;) Wysylam drugą turę .......................................... cari maila nie dala............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze te dynie bo nie wiem czym to se je:)a tymczasem zajadam sobie jabluszko ,chcesz gryza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa a miałam ci dać:Dwiesz ja dopiero sobie musze zrobić:Demila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do mnie jest dalej i jeszcze czekam ...... mula już wylączylam...może teraz będzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcem gryza;) zari-ta dynia to w zalewie gotujesz słodko-kwasnej + cynamon +goździki az amięknie i do słoiczków i te słoiczki jeszcze troszke gotujesz i na zimę do kanapek - pychotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga tura poszla :) wróżko masz juz fotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chyba wiem Kasiu ,bardzo to mi nie smakowało jako dziecku ,a może to nie lubiłam kumpotu z dyni,ale za to pestki sa OK na prostate:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia--> no ja wiem :P dlatego lece tam po raz drugi ;) KOCHAM TO MIEJSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari,ja pestki bardzo lubieee....:):):) ale słyszałam,ze na owsiki aaaaaaa to pewnie dlatego taka spokojna jestem...bo brak owsików......;) kompotu też nie lubi,nie lubie zupy dyniowej na mleku ale taka marynowana jest okej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam :D ale ja tez poprosze o wasze fotki!! ladnie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za slowo :D dostalas moje wszystkie? Ja generalnie jestem uboga w zdjecia..na swoim kompie malo mam..wiekszosc jest u mamuta na komputerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekns :P no taka wpadeczka kochana rodzicom sie przytrafila :D:D ;) ale ona juz duza!! w koncu we wrzesniu do pierwszej klasy zasuwa :D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa-jednak swoje znalazłam i w robocie;) to podesłałam;) daj znac czy dojszło:) wrózko,to kompa zdziel piącha i już zaskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka--> to w ksztalcie żagla to jedyny 7 gwiazdkowy hotel na swiecie..BURJ AL ARAB (czyt. Burdż al arab) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzies tam są :P :) Kasia!!! nadal nie mam fotki!! wróżka obejrzalas druga ture? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×