Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

trzeba trzeba a poniewaz wyszlo slonce to jakos bardziej sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim i sorki że zniknąłem wczoraj wieczorkiem bez pozegnania ale rodzinka mnie wkur.... i musiałem odreagować....ano masz jacuś co chciałeś powiecie no i macie słuszną racje przyjaciele, tylko za jakie grzechy:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadać kasieńko ...to się nawet na wizj e nie nadaję dzisiaj chodze jak struty pozwulcie ze sam spije tę czare goryczy:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że prace jeszcze mam to mój jedyny odstresowacz bo chyba bym sie do reszty załamał..bo tym co zrobiłem wczoraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż jadna co w biedzie pomoże...dziękuje i prosze o jeszcze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wróżo;) Amfa-hehhe pomyliłam Cię z koleżanka;)Wybacz;) Jacuś, będzie dobrze.................Zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka,tak jak wczoraj.. dobrze,ze mam pracę i mam się czym zająć............ Jacuś, no wiesz....my zawsze cię doceniamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknięta w sobie, szukasz ucieczki, Boisz sie wyjśc , boisz sie chciec. Wiem jak jest trudno strach przezwycieżyć, Na przekor życiu nadawac mu sens. Wszystkim nam brakuje szczescia, Masz to na co godzisz sie. Kazda droga jest łatwiejsza, Gdy widzisz to, co dobre jest. Mam dużo sił lecz ufac nie bede, choć dobry los dał co chciałam mieć. Kiedyś dla ciebie byłam diamentem, Zmienił mnie czas,zmienily mnie łzy. Wszystkim nam brakuje szczęścia, Masz to na co godzisz się. Każda droga jest łatwiejsza, gdy widzisz to co dobre jest. Wszyscy tak pragniemy szczescia, Masz to na co godzisz się. Każda droga jest łatwiejsza, gdy widzisz to co dobre jest. Wszystkim nam brakuje szczęścia... to dla nas wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka nie nażekaj stary w pracy to chociaż raz obcego chłopa przez ekraz pocałowac możesz bez konsekfencji:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mu tam dzisiaj prychcisz wróżka na obiad temu swojemu strudzonemu wędrowcowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhee ale otrzaskana jestem, co?????????????????????????? jak świński ryj o koryto hihihihihihihihihihihi :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki tydzień w końcu nie??? w piątek po takim poście pewnie bedzie mięsiwo :D to był zart.... ,ale ja to zawsze na odwrot;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×