Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a mnie sie wydaje,ze mieszkam w niepiekle:D:D:D Kasia ,a u ciebie widziałam niebo i znow pochodne:) A może w Bożychdarach by zamieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah Roballo jaki ty przystojny w nowym nicku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wpadne na te jeziorka to zobaczysz:) a ognicho zrobie takie ze hey,w puszczy piskiej tego drzewka powalonego jest b.duzo:) rybaek nalowie bagaznik \"tego co wazne \" przywioze i bedzie jazda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieram na urlop miejscowosc BUJNY KSIAZE :P to niedaleko Kasi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie mówie,ale zupy w garze juz nie ma ,co to bedzie jak pan domu wróci ?przeciez mi nie uwierzy ,ze to Kasia wszystko wrabała:) w tworkach to chyba tez wariaci :)albo i nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świstaki zawsze sa OK kurka wodna ,a ja zamiast obmyślać menu na swieta to sobie gadu gadu z wami :classic_cool::classic_cool::classic_cool:kurka wodna ide jeszcze raz wstawić na pomidorowke,ale rezerwacja tylko dla domowników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa a ja nie musze obmyslac menu bo jade na gotowe do mamusi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh fajne te gado-plazo -zwierzatka:) Ja swieta mam do bani pracuje :( ale juz przywyklem tak co roku nawet w sylwka na noc sie zdarza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniekad w bankowosci,poniekad w hotelu,poniekad w restauracjach:) zajmuje sie od dawna ochrona a mianowiecie mam kilku fajnych kolegow ,ktorzy pomagaja mi trzymac fason. taka mala firemka:)wynajmuje sie bankom , i np.urzedom skarbowym robie konwoje do bankow i z roznych placowek panstwowych,a w chwilach wolnych strzelam sobie na strzelnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonRoballoSzypulus
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko cari cholera ja Ci dam:):):):classic_cool::classic_cool::classic_cool: a ja myślałam,że nie cierpie Robali ,ale sie myliłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee ,wróżko to na pewno była ciepła wodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×