Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ach, już dziś za późno, ale w skrócie powie Wam, ze najpierw byłam w szoku jak nam top skasowali, potem jak Was znalazłam, to znów kasowali, później zgubiłam, potem znów znalazłam, ale nie pisałam, bo wydawało mi się , że nie jestem już w temacie, jakoś tak się zakręciłam, ale już jestem i się odkręciłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to dobrze ,ze się znalazlas :) fajnie ,że już wszyscy...tak myslę ,ze wszyscy... jeszcze kliczka dawno nie bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla rozweselenia apel murzynka Drogi biały kolego i koleżanko! Powinieneś zrozumieć kilka rzeczy: kiedy się rodzę, jestem czarny, kiedy dorosnę, jestem czarny, kiedy praży mnie słonce, jestem czarny, kiedy jest mi zimno, jestem czarny, kiedy jestem przerażony, jestem czarny, kiedy jestem chory, jestem czarny, kiedy umieram, jestem czarny. Ty, biały kolego: kiedy się rodzisz, jesteś różowy, kiedy dorośniesz, jesteś biały, kiedy praży cię słonce, jesteś czerwony, kiedy jest ci zimno, jesteś fioletowy, kiedy jesteś przerażony, jesteś zielony, kiedy jesteś chory, jesteś żółty, kiedy umierasz, jesteś szary. I Ty masz czelność nazywać mnie kolorowym ?!?!?! Z wyrazami szacunku Murzynek Walnięta , ja wiecznie nie w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziubaski musze lecieć bo mnie wzywaja do opuszczenia kompa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czytam ......... o i jca też sie znalazł :) właśnie Klik, ciekawe gdzie, Tęczunia była, fajnie Robalku, dzięki, ale już się odkreciłam ;) chociaż, ze mną to różnie bywa, czasami sama siebie nie poznaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrości góralskie :D Ej, posadzili bacę na brzegu Dunajca, Ej, za pomocą kosy obcieli mu... włosy Ej, posadzili bacę na kamieni kupę Ej, obchodzili wkoło całowali w... czoło Ej, góralu, góralu po cóż żeś tam wyloz, Ej, gacie ci opadły, ołówek ci wyloz ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko, muli jak jasna cho....ra , ja już uciekam, bo jutro muszę wczesnie wstać, bo w pracy mam być godzinę predzej niż zazwyczaj, nie wiem, jak tego dokonam, bo ostatnio ciągle jestem niewyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro czas do przodu:) ze do pracy wczesniej...heh u mnie tez muli :( i gg co chwila siada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadam.... wróciłam i się nie utopiłam;) tak,siada gadulec co chwila i tlen tez:( Robal🌻za stronke Klucha,te mądrości góralskie cudne.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada za oknem ,krople stukaja w okna:) chyba sie rozpadalo na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal przecież to wiosna :)..niech pada może bedzie zielono chyba się rozmarzylam :) mam nadzieje ,ze snieg nie spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×