Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

etam dosyć sie w zyciu naposzcze ...ja mam dzisiaj mielone wołowe z ziemniakami i buraczkami i barszczyk i ...już:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaa.wrozia ja to pierwsza na te nalesniki sie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa nie ma problemu....tylko jeden malutki ....te nalesniki to ja od wczoraj smaże :D i nie moge skonczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore ten gulasz wróżka bo jestem w pracy i głodny a śniadanie mi sie skończyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca 🖐️ wrozia ty smazysz te nalesniki w takim samym tempie jak ja ostatnio szlam na zakupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/ chłeptu, chłeptu:D:D dzięki wróżka pychotka🌻 dla ciebie jest prima sort ale odłamki to byś mogła przecedzić:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odłamki wróżka...takie małe kamyczki kalecza mi zęby ,czy ten twój gulasz był robiony ze swini która wlazła na mine przeciwpancerną czy jak:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemeblowanie w duzym pokoju bede robic..mam juz plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło amfa też ci się zachciało robić przemeblowanie przed świetami daj spokój....a powiedz mi czy ty też dochodzisz może do tego samego wniosku może co moja zona ze jak sie robi czesto przemeblowania w domu to sie piedziądze w domu trzymają bo maja tak... i dlatego często mam w chacie sajgony:D:D:D odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie polam sie tylko dziewczyno:) jak Cię uratujemy wirtualnie???? kurde ale dziś reklam ja tu pisze ...sie produkuje a tu reklama i wszystko szlak trafil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca to jakies zabobony chyba :D ja jak robię przemeblowanie to mam nadzieję ,ze chociaz 5 zl ,gdzies pod szafą leży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skąd te kaminie w gulaszu wróżka ...wytłumacz sie gadzino zrobiłaś poprostu perfidny zamach na moje i tak liche życie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz wróżka jakie ja mam życie:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(: całe życie z wariatami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjasnienie: jaca nie uwazam tak jak twoja zona :P nawet nie slyszalam o takim zabobonie :D uwazam natomiast ze czasem zmiany sa potrzebne dlatego przemeblowanko zrobie.. moje meble, ktore chce przestawic, nie sa takie ciezkie wiec sobie poradze..w razie czego bede krzyczec po was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×