Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

o bomba wpadła ja też lubie czysto :)gorzej ze sprzataniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprzatam bo musze też raczej czysto,ale nie błysk:)no nic ,musze lecieć do kuchni posprzatanej zreszta,ale ugotować strawe:)a może miedzy czasie wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma jakiegoś bzika , kazdy jakieś hobby ma, a ja w domy mam czyścika hahahahahahaha ♪♪♪♪♪♪♪♪♪ bomba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami to szatański wpis:D:D:D:D:classic_cool:🌻ka też masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko a mamut ci nie wystarcza jeszcze szyścik musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari czyścik i mamut to zgrana para jak se rymujesz jacek , barbara chociaż mamut miewa zle chwile to ja uciekam ,az na 3 mile potem powracam i buźka,bużka taka to ze mnie sprytna mamuśka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sprytna ,a ja tak nie umie ja to bym sie zamkneła na 4spusty i siedziała jak pustelnik bo glupia jestem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mówie ,ze glupia jestem ,a te zwałkiem zawsze wychodza na swoje ja to wiem i tyle z tego mam teoria swoje a praktyka swoje spadam do tej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide na kompromis.... no wlaśnie niedlugo 15.00 i musze się dzielić kompem ;) a wcele,ani troche nie jesteś glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara w lepsze jutro mnie właśnie trzyma:classic_cool: musze wam sie teraz przyznać do mojej sklerozy ,a wiec zaproponowałam wam kawke,ale ja zapomniałam jej zrobić:Da wiec teraz ponawiam pytanie i robie kawke dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari!!!! kawy!!!!! duuuuuzooo kawy!!!!!!!! ;) jestem 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie pozytywnie jak najbardziej :D trza to oblac więc mam winko :D UWAGA POLEWAM ;) \\_/ |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu i kawa i winko...ja cie nie moge:D ale na ruszt tez musze cos wrzucic;) bo tak na pusty zoladek to wszystko to nie bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszka--> ja przed chwila sniadanie zjadlam hehe :) a dzis wszyscy do mnie na steki wiec sie nie najadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszka,no szybko coś wszamac i przychodzic do nas na oblewanie! amfa - ciesze sie;) winkoooooooooooooooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA MAM NJUSA!!! :D Mój mamut sie do mnie odezwal hehe Chyba chce zakopac topór wojenny ;);) No to leje drugi kieliszek winka :D cari--> where is kawa?? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×