Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a czy to ważne od którego???wazne,że od poniedziałku:D:D:D:D na taką dietkę to z przyjemnością przechodzę;) amfa -🌻za stronkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dietą umartwiam od poniedziałku, przedwczoraj znaczy, ale dziś już było 1,5 kg mniej:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko to rośnie zdrowa kobitka...... jasminka ma apetyt to niech je:) poxniej będziesz ganiać na brzuszki:D tak jak ja swoją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra..wiec od poniedzialku dieta :) julianka a jaka diete ty stosujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niezwykle skomplikowana dieta nosi nazwę \"MŻ\" heheheh nienawidzę ćwiczyć, więc umartwianie fizyczne nie wchodzi w rachubę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to gadanie o dietach zglodnialam :P jak zwykle nie jadlam sniadania i mam nadzieje z zdaze wyskoczyc na lunch.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu 🌻 za rozszyfrowanie:P jak najbardziej:D MNIEJ ŻREĆ:D:D:D głównie odmawiam sobie słodyczy i zmniejszyłam racje żywnościowe o połowę,a i najsmutniejsze.... zrezygnowałam z piwa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko---> no nie moge!! ale mnie rozbawilas tymi zabami :D:D w moim biurze odbywa sie spotkanie a ja parsknelam smiechem hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa hihihihih to wlasnie chyba taka ta nasza dieta:D:D:D ja mam wafle w czekoladzie posypane kokosem pychotka czestujcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko:D dzieki za kwiatka:) amfa - ja też sie susze do monitora i powiem ci,że studenty tak zerkają spod oka...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sobie wezme jednego wafelka ;) dziękuję ;) Komu kawe??? bo ide robic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę schudnąć, bo po ciąży zostało mi sporo zbędnych kg:( nie mieszczę się w nic sprzed:( oczywiście miało to swoje plusy, np. zakup nowej garderoby:P:P:P ale wczoraj w king crossie kupiłam sobie cudną, brązową, asymetryczną spónicę, dop której muszę schudnąć z (minimmum) 5 kg, bo się w nią kompletnie nie mieszczę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjjjjjjj zapomnialam o pigule aty.......... . . . . . . . . . . . . . . . ..biotykowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa :D kawę--- zawsze:P:P dlaczego moje dziecko wyrywa mi garściami włosy??????? chce mieć łysą matkę??😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko a my tu cie stekami z frytkami i pomidorowka kusimy :P Powiedz tylko kiedy juz bedziesz mogla wejsc w spodnice zebysmy wiedzialy ile czasu potrzeba do zrzucenia 5 kg.. potem dasz nam swoja diete i my rozpoczniemy hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa----> oki, tylko tak się składa, że wczoraj się nażarłam w sfinksie i i tak chudnę, więc nie wiem, czy moja dieta jest taka godna naśladowania:P kasiu🌻-dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale dieta dietą ale czemu mamy sobie odmawiać przyjemnosci jaką jest jedzene??? mozna zaszalec od czasu do czasu:) ja np. wczoraj ok. 21 zostalam wyciagnieta na pizze:D:D:D:D i bardzo mi smakowała:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz.. na pocieszenie moge Ci powiedziec ze ostatnio moje diety tez tak wygladaja hehe ;) KAWE PODAJE!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:D dawać słońca do poznania:D amfa- za kawkę dzięx🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×