Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wrózko,a mogą i u mnie te trele odstawiac;) kokoszka,u mni etez dziś prószylo,ale spoko... już niedlugo i po sniegu sladu nie będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóóza nie ma za co :) cosik fajnego znalazlam na rozweselenie Policjant zatrzymuje fiata 126p, który jechał z prędkością 160 kilometrów na godzinę. Z samochodu wychodzą: długowłosy facet ubrany w skórę oraz wielki mamut. - Ty, metalowiec! Czy wiesz, że jechałeś z tym swoim owłosionym słoniem 160 kilometrów na godzinę? Płacisz 200 złotych kary. - Po pierwsze: nie jestem metalowcem, tylko jaskiniowcem. Po drugie: to nie owłosiony słoń, tylko mamut, a po trzecie: niech mamut płaci mandat, bo to akurat on kierował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja tu tylko na sek., bo chcę się ładnie pożegnać, a nie przepadać bez wieści;) padam na pysk:) kasiu- artysta niestety nie:P no chyba, że ze spalonego teatru;) miłego wieczoru mili państwo, proszę się nie alkoholizować beze mnie;) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisa zapodaję i w kuchni przy zlewie staję garów,że hoho julianko dobranoc kochana🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, wielkie dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz drogie holki opowiedzcie pokrótce o co w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi to nikt nie wie pokasowali nam topiki ale moderia obiecała nam ten topik zostawić więc teraz będziemy tu a w tematach b\z gadamy o tm samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, ja mimo, że blondi pewne rzeczy jestem w stanie zrozumieć, ale niektóre topiki były okropniaste i żyją a nasz, że co że najfajniejszy to od razu kasacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz klik nic na to nie poradzimy najważniejsze,że jesteśmy znowu razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już chyba idę do łożeczka :) stalam dziś na czatach z kasią od samiuskiego ranka i tak myślę ,ze mi się należy :P no fajnie ,że juz prawie komplet :) jeszcze kilku brakuje,ale pewnie się znajdziemy :) papatki dobrej nocki ...chociaz nie wykluczam ,że może zerknę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózko kochana, dooooooooooobranocka kolorowych snów= życzymy my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zooozia, zdolna z ciebie dziewczynka!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolrowych snów wróziu:):) przytul się do mamuta i śpij tylko nie buszuj za dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kaamilcia. ja też juz bede szykowała sie do przepierki ciałka i poszukam mjego łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też pójdę się wyprać może jeszcze wrócę ale gdyby nie to dobranoc kofffane🖐️😘❤️🌻:classic_cool: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami czekaj ja ci plecki umyje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik kliknij do mnie na gg w razie kolejnego poszukiwania będziemy w kontakcie:) oby nie potrzebne było szukanie ale kto wie? gg w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×