Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

jest dobrze pierwszy kieloch trza opić zacną łokowitą dziewuszki trza bo sie nie bydzie trzymoł w gymbie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraca czekolada !!!!!:Ddla dzidzi cola dla podlotków :D dla nas browarek :D jaca pisz co u ciebie slychować??? wy nas tak nie zostawiajcie po pośniemy ! z nadmiaru %:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahhaahhaha wróżko:D moja dzidzia dostała dziś piękne buciki:) dałam jej, by je obejrzała:D:D:D:D zagadałam się na gygy, patrzę, a ona niezwykle pieczołowicie obgryza podeszwę:P:P:P:P swoim pierwszym zębem:P buahahhahahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu mam wolne bo mam badania na grupe inwalidzką..więdz mam luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe zniszczyla swoje pierwsze prawdziwe buty teraz bedzie chodzić na boso:P powiedz jej ,ze ciotki sie zrzucą :D ,a te niech kończy zjadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dzisiaj dali mi od szwagroszczaka syna i sie musze męczyć...wiec dzisiaj w domu mam 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tak dobrze- but został odebrany, ku ogólnemu niezadowoleniu dziecia:P idę ją przebrać, znowu:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak pozatym wszystko po staremu ...byle do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide kolacje zrobić dzieciakom bo zapiekanki od wujka chciał....szwagra syn...co robić ....przecież go niewygonie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komisje mam na miejscu w kaliszu nie musze sie o nic martwić..spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca:) to my krajanie jesteśmy;) smacznej zapiekanki życzymy:) czy ktoś widział jaśminkowego smoczka, bo zaczyna się awanturka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och julianka skąd ja to znam ten smoczek to byla zmora :P teraz to ja mam swojego smoka w stopce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko, użycz mi choć swojego-stopkowego- plizzzzzzzzzzzzzz;) do czasu znalezienia naszego, ofkors;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz spadamy, bo dzisiaj sama kąpię dziecia, gdyż generał został oddelegowany na wojnę:D jak by tu jeszcze zajrzała agami, to niech mi skrobnie jak się pielęgnuje takie małe ząbki:) czy kupić pastę dla dziec, czy tylko wodą?????????? miłego wieczoru wróżka🌻 kasia🌻jaca🌻cari🌻agami🌻 i cała reszta niewymieniona tesh;) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry Laski
ja jestem tutaj znikąd więc troszkę niezorientowana. Chciałam tylko zapytać o co chodzi w waszym topiku skądinąd założonym dziś rano. Kontynuacją jakiego topiku jest wasz topik ? Czy wasz poprzedni topik został wykasowany ? Z jakiego działu tematycznego jesteście i na jaki temat ? Szukam sobie jakichś ciekawych tematów od niechcenia i ciągle na samej górze mam przed oczami wasz (sorry za nieuprzejmość) natrętny topik. No to skoro już tu jest to chcę wiedzieć o co tu chodzi. Wyjaśnijcie głupkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik jest o wszystkim takie pogaduchy...mozesz sobie rozmawiać o czym chcesz.nasz poprzedni topik to 25000 wpisow zaprzyjaźniliśmy się ze sobą bardzo i chcemy to kontynuować :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż dochodzi do nas sporo nowych osob :D i nasze grono sie powieksza widać ,ze taki topik może istnieć skoro jest prawie caly czas na 1 sronce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry Laski
Aaaaaaaa 25000 wpisow! :D To był taki bardzo popularny topik na ogólnym ..na który zresztą nigdy nie wchodziłam :P To już kumam. Dzięki Laski za informację. A swoją drogą dziwne że po tylu wpisach nagle wykasowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta racja wróżeczko,święte słowa jak zwykle masz rację kochana:) nasz topik musi istnieć:) julianko w odpowiedzi na twoje pytanie to moja zuzia zafascynowała się myciem ząbków dopiero jak miała 1,5roku:) a wcześniej to nie bardzo teraz ma pastę junior i szoruje,aż iskry lecą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×