Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość upupup
zozciagacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie robi nutki
▼▼▼♪▼♪♪♪▼▼▼▼▼▼1♥▼▼♪♪1♥▼▼1♥♪▼♪♪13♪1 :D ♪♪♪♪♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za wpierniczenie w temat czegoś z innej beczki, ale właśnie wykryłam u mojego krzaczka pierwszego ząbka:D:D:D:D przesyłamy więc szczrbaty uśmiech i do kawki dorzucamy coś mocniejszego:D:D:D:D hahahhahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka!!! ojjjjjj to koniecznie jakiś % się przyda pod tę okazję:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka informuj nas o każdym ząbku nowym który wyrasta z dziąsła nie tylko o tym pierwszym bedzie okazja do jadła i wypitki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu!!! proponuję szampona:P albo czerwone wino półwytrawne:) albo w ogóle cokolwiek, bo może znowu mała zacznie spokojnie sypiać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiehehieiheih jaca\\_/ kasiu\\_/ kto jeszcze reflektuje????;) musiałam obdzwonić wszystkich świętych:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna ta starsza udała sie z matką na ćwiczenia do okulisty ...a ta młodsza śpi obok mnie na tapczanie kasieńko i narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ 😘😘😘😘 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 🌻🌻🌻 ☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ❤️❤️❤️❤️ julianka:D wielki buziol😘dla maleństwa jak zwąchałam coś mocniejszego to od razu jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej!!!! ,ale tu radości ,az milo ...już czuję te rodzinną atmosferkę :) mamuciątko zająl chwilowo kompa ale już mnie puscil:) teraz podgrzeje obiadek corci i wracam do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus - bardzo się cieszę:D:D:D:D i oby tak dalej;) julianka-cokoliwek by to nie bylo-ja poprosze szklonecke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacny podajnik dostałem do trunku dla mnie czerwone winko prosze z okazji pierwszego kieła:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami dziękuję,a dla ciebie na oblewanko\\_/ wróżko gotuj ten obiad, bo na ciebie też coś czeka;)\\_/ ależ mam radochę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trochę i na topik dla pijaków nas przeniosą ale co tam ząbki trza opić,żeby za wcześnie nie wyleciały mi to proszę do kufla wieeeelkiego nalać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka a kupiłaś już paste i szczoteczke....o zęby trzeba dbać cześć wróżka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kielona wychyliłam i lecę do mojego szkraba znowu klockami we mnie rzuca to papa narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca- jam go właśnie wykryła;) żadnych past czy szczoteczek nie budziet:P kasiu- dół, prawa jedynka:D matka się w alkoholizm stacza😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi jakie szaleństwo na pierwszy kieł :D to za moją tez wypijemy bo wypadają jej mleczaki a i za nas bo wypadją nam ostatnie :D:D:D:D:D jaca,agami,koko...,kasia..jaca,juliakka,carii witojcie 👄 dastawiać kubki polewam niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu-hihihi- kasowniczek trafna uwaga:P wróżko🖐️ oto naczynie na cóś lepszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×