Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

To jeszcze winko do tego i widzę ze niezla imprezka się nam dzis szykuje :D ze stekami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uppssss, ależ ja nieelegancka jestem😭 julia ofkors:) żadne jelitka:P wróżko, a ty??? ja dziś kontynuuję pierogi azjatyckie dla generała i warzywa na parze dla siebie:) dieta bywa traumatyczna:P zrobiłam jaśminkowi manicure, ależ jest z niej elegantka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżeczko;) no dawaj dawja z tym hihopterem;) 🌻dla ciebie za stronkę;) amfa,a co se żałować!!!:D:D:Draz się zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari🖐️😘 kasia🖐️😘 wróżka 🖐️😘 julianka🖐️😘 i dla zębatej😘😘😘 amfa🖐️😘 na pomidorówkę do mnie zapraszam kocioł ugotuję dla każdego starczy:D półlitrowy kubeł kawy sobie zrobiłam to trochę z wami posiedzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa- co ty masz za hieroglify w stopce???? zastanawiam się już dłuższą chwilę i nie potrafię ich zidentyfikować:D:D to jest arabski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej ze trwa wojna na linii JA-MOJ FACET :P W zwiazku z tym nalezy zabalowac z kolezankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka--> tak to arabski ;) mowilam o tym na ktorejs stronce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wrózka -aga :D tylko nie wiem skąd ta wróżka ,bo nigdy nie mialam z tym nic wspolnego heheheeh cześc agami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózia daj trochę tego słoneczka,bo u mnie szaro,buro i ponuro:( podaruj mi trochę słońca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami - siemasz.......:) pomidoróweńka powiadasz.....hmmm............ amfa,łoj to jak wojna to zdecydowanie babskie grono najlepsiejsze....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam pogodę i rzeczywiście wszędzie chmury ....oprocz Mazur oczywiście!!!!!! wysylam wam te promyki,ale nie wiem kiedy dojdą:D jeszcze co do wrożki to mam czarnego kota i różdżkę po balu choinkowym córki tylko to mam z wróżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami--> to bierz ten kociol pomidorowki i do mnie na steki :D Kasia--> wojna , wojna..musze sie pocieszac w babskim gronie:) ............i dobrze ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu pomidorowa to tak w sumie z musu wczoraj mój choreńki synek miał ochotę na rosół więc sama rozumiesz.......... a najgorsze jest to ,że jedni chcą z ryżem ,inni z makaronem a matka jak wół przy garach stoi i dogadza każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami🖐️👄 sylwia---> ślepa jestem, nie doczytałam:P a co ona oznacza, jeżeli możesz mi zdradzić (pewnie też po raz drugi;) ) wróżko-agnieszko:D miło mi:D dziecię kotłuje się w kojcu, bo wyrodnej matce łąpy zwiędły:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa -no pocieszaj się...oby skutecznie!!! a o co ta wojna???????? ja do poznania przytacham ciacha.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie promyki wrozki jeszcze nie dotarly...:( Szykuje sie powoli na spotkanie...ale naprawde powoli.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedziemy może do julianki na te warzywa duszone?????:D:D:D ja nie chcę wyglądać jak wieloryb mam 164cmi i 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami,no ja miałam z kluseczkami ;) i u mnie też tak jest - jednego dnia rosół a drugiego pomidorówka;) a co synkowi??? już lepiej??? julianko:) duzo wazy twe dziecię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zuzka jeszcze na waleta lata zaraz się szykuję na poranną codzienną gimnastykę:):):) wrócę jak ubiorę zuzę a to może potrwać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa----> z generałem wojujemy od pierwszego dnia po ślubie, więc hehehe witam w klubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka,no wiesz... ja tylko 3 kg mniej przy takim samay wzroście.... do wielorybów to jeszcze daaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllleeeeeeeeeeeeeekkkkkoo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka oznacza cos o milosci do mego lubego...aktualnie powinnam dopisac - obecnie nieaktualne :P:P zartuje oczywiscie..ale juz tak mnie wkurza ten koles!! :o Ale niedlugo sie pogodzimy i znowy milosc rozkwitnie hehe..zawsze tak jest..echhh Wojna poszla nawet nie wiem o co :P tak ogolnie chyba i profilaktycznie zeby za slodko nie bylo ;) :P Kasia--> chyba bedziemy musialy przejsc na diete po dzisiejszej imprezce pomidorowo-stekowo-ciachowo-winowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synuś ma zap.oskrzeli ale jeszcze nie bardzo lepiej silny z niego facet za chwil kilka wydobrzeje dobra lecę do zuzki a właściwie ganiam za zuzką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu oj waży, waży:D klucha nieziemska w zeszłym tygodniu 9430(ma 6,5 m-ca):D agami, co jest synusiowi???????????????????? dla malucha na poprawę zdrowia 🌻-ki wróżko- zapraszam, zapraszam:D warzywa na parze i ofkors ryż:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja chcę te 3 kg mniej, bo tak zawsze ważylam idę robić brzuszki i szpagaty slodycze precz!!!!!!! witajcie warzywka i owoce na obiad jadę do julianki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×