Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kurde ,co sie zemna robi tam było jakies pinzlepe ,a ja widze penelope i tak czesto mi sie zdarza ostatnio ,dzis widziałam,ze Kasia sie wykopała ,a ona mówiła ,ze sie wygrzebała oj oj oj coś ze wzrokiem czy podświadomoscia, nie wspomne o czeskich błedach :)na ortograficzne to juz wcale nie patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho?? ;) wrozia nie podzielila sie nalesnikami :( :P ja sie wypralam, siedze z jakas maska na pyszczku i czekam na mamuta... namowie go zeby usmazyl nalesniki na kolacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnieta w oko
wszystkim :) zaglądam na chwileczkę i lece dalej, fasolke po bretońsku gotuje :) normalnie kuchareczka się robie jak trzeba, będę zaglądać pomiędzy mieszaniem w garach, krojeniem itp :P pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titanic - nazwa pochodzi z greckiej mitologii i przypisywana jest mitycznym Tytanom, gigantycznym stworom o wielkich rozmiarach, sile i mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrr wielkie kosmate pajaki:P heyka prosze o miseczke tych przysmakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacie fasolka :)!!!!! dobrze ,że moj mamut nie widzi ,bo zostałby pusty gar:) Roballo ,gdzie te pająki >>@_@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko, no własnie mój mamutek siedzi cały czas w kuchni i tylko słyszę jak łyżką miesza w garnku i stale sobie dokłada ;) no i widzę, ze taki jakis zadowolony chodzi, żonkę chwali :D nieźle się zapowiada, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka, no właśnie miałam zamiar na 5 element , telewizor mam właśnie za plecami , będę zerkać i robić jak zwykle jeszcze 100 innych rzeczy :) Robal, moze się znamy, chodzi mi o Twoja pracę, ostatnio miałam sporo do czynienia z \"ochroną\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim😘 największy buziolek😘dla walniętej za powrót do nas kurczę,ale zaszaleliście w kuchni dzisiaj.....mniaaaammmmmm niech ten film już się skończy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wal.....ja tak samo jak ty dla mnie kuchnia dopiero od środy:D ale już zaszalałam i sanepid może na inspekcję wpaść tak wszędzie błyszczy:D ciekawe jak długo będzie taki porządek bo znając moją rodzinkę.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochani to oglądajcie filma.... a ja przez ten czs się wyprać pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×