Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość DonRoballoSzypulus
super jest Witam Cie👄 na wstepie przepraszam za literowki ale heh mam prawo do nich:P super ciszy sie Janusz jak cholera to jego pierwszy wnuk i to syn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie zapomnialem tego imienia :) heh ale sobie zaraz przypomne takie troche dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja jak zwykle zagoniona, po kilku dniach wolnego w pracy znów sporo do nadrobienia, teraz własnie siedze i licze, analizuje, a, że mam komp włączony do zerkam na kafe i robię wszystko, by nie pracować :) a u Ciebie jak tam sprawy się mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBALKU
Ty stary sklerotyku ten mały to Brajan:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie przypomnialem na imie dadza mu Brajan heh moze byc :)tylko jak zdrobniale ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalek,no dośc niespotykanie mały się nazywa..zdrobienie?nie mam pjecia... Walnieta...hmm...to zależy gdzie się ucho przycisnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Kasik nie drąże, tematu, ucha na razie nie przyciaskam, a ❤️ ok? napisz na maila cosik :) jak znajdziesz chwilkę Robalku, świętowałeś z kolegą \"dziadkowe\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, tę sklerozę można wybaczyc, wkońcu nie codzień kolega zostaje dziadkiem :) dobrze kochani, ja już spadam, bo jakoś usiedzieć nie mogę, złapałam powera :) nosi mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×