Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Dzień dobry , tu Krystyn z gazowni .............. Amfa Kasia prowodyrka pikniku nawiała ? :D tak to jest z tymi organizatorami imprez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie dosiądę , dobrze że słonko świeci i można blade twarze wystawić na działanie promieni :D Jak wróżka przyjdzie to nas nie pozna bo takie będziemy opalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozia moze tylko zalowac ze jej nie ma z nami :P zaraz studenty jeszcze przyjda :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,tak,musze na drugi bok się przewalic...;) Klucha, no co Ty robisz?nasmaruj sięolejkiem a potem wystawiaj do słonka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam tylko oliwę z oliwek z sałatki światecznej może być ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to masz tąoliwę ze sałatki??? to i zapach gwarantowany....:P wszystkie koty się zlecą do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej Zygfryd nie nawieje podczas nieobecności Wróżki :D on mnie obroni przed innymi....................studentami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe jak takie 3 gracje się uwalą przed studentami...to ha! będziemy mieć powodzenia hihihhihihihihihihihi a do obrony to by się tygrys przydał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz to za smazenie sie na sloneczku :) wyglądacie fujjjj za czarno:D ja to sie dopiero strzaskalam na delikatny mahonik :D lezalam sobie na chodniczku pod delikatesami tam taka pikna trawencja:D khe...khe zostalo cosik dla mnie ....może kawaleczek serniczka:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,no jest dla Ciebie cosik... a kupiłaś coś dobrego??? na trawienie? rozweselenie? coś w płynie? w pojemnosci ok. 1 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasna sprawa browar kupilam na pikniki najlepszy:D cala zgrzewa tylko dla nas ;) a tak a propos to na ktorym punkcie programu jestesmy???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tylko zostałam wymolestowana własnie...:P poproszę kochana Wróżeczko browarek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam ,ze to bedzie punkt 6 :D:D:D buhahahahahahaha... i o to chodzi!!!! browarek dziewczynki ...ja już otwieram psssssssssssssyt... Kasia jak tam molestowanko;) ????to Ty już dętka :D nadajesz sie jeszcze :::: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×