Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Gość to dla wróżki Agnieszki
Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, SĄ dla Ciebie przeznaczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki czestuję winkiem i ciacho też mam :) ja obchodze imieniny raz w roku w styczniu razem z babciami ale dziekuje za pamięc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla wróżki Agnieszki
o jaka szkoda a myślałem,że zrobię Ci niespodziankę to niech będą te życzenia spóźnione ale szczere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,wysłałaś? bo ja już mam tą piosenke, to też mogę podesłać...:) to tak profilaktycznie na zapas albo spóźnione:D 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 imienionwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana tajemnicza pomaranczko dziękuje bardzo....!!!!! ale imprezke mozemy zrobić ...a co???? :D imienin nigdy za wiele :D amfa idzie ...może dojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,hihihihhihihii kolejna imperzka... moja biedna watroba...jak ona to zniesie:P:D ale zniesie.bo jest dzielna:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kasia wlasnie to mialam na myśli :D polewam ???????...polewam???..... poczekajcie mam taki wybor ,ze musze do sklepu:D amfa ode mnie już poszlo ..teraz ty odbieraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżo;) 🌻za stronkę:D:D:D no to cosik dobrego zakup... ja dorzucę ciasteczka mam wafelki śmietankowe i takie ciastka z kremem kokosowym i gwiazdeczki lukrowane z makiem;) pychotka;) no i paluszki i orzeszki słone;)i czipsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wroziu!!! :D po kilku kilonkach finlandii to bedzie sie dzialo przy kinderach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×