Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

dzis nie ma dobrej pogody na kocyk... musimy zaplanowac cos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie słońcu brakuje odwagi . Zerka ale strasznie nieśmiało . A wróżka to w kimono znowu dała ? Aga gdzie sie podziałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,no u mnie piekna pogoda,no ale nie hwalę dnia przed zachodem słonka;) Aga na gg daje czadu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chmur duzo ale cieplo jest.. ja tak jak wrozka zdechla dzis jestem..kiedy ta choroba mnie opusci!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam duzo ostatnio roboty ...wszystko sie skolumowalo do kupy;) 1dzialka 2 rocznica komuni 3 przygotowania 4 wywiadowka dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko, Mafa to coś na rozruszanie;) Puśćcie sobie kaczuszki i potańczcie:) hihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia!!! az mi sie goraco zrobilo jak przeczytalam twoj opis na gg!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozia..zapodaj kaczuszki i ustawiamy sie do tanca hahahahahahhahahahahaahah :P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde....nie mam głośników w robocie......... ale grają mi kachychy w duszy:D:D:D Wróżko,za stronke 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde...mnie tu biodra chodzą i nogi to tańca się rwią a czas do czytelni zmiatac...to niesprawiedliwe....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa no lubie ja very!!!! :D:D a mozesz mi ja wyslac emilem?? :D:D ladnie prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzydło mi się zaplątało , ale już dobrze . Zapomniałam że krzesło stoi i walnęłam kuprem o oparcie . Z bólu się wyprostowałam aż mi w krzyżu coś łupnęło . Chyba idę popłakać do drugiego pokoju żeby nikt nie słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha...no coś Ty! oddaj krzesłu! Amfa,z domu CI wyśle, no chyba że Wróżka Ci podesle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucha nie plakaj ....,bo i mu bedziemy... mam slowa kinder :D Give a bit of mmh to me and I\'ll give a bit of mmh to you Give a bit of mmh to me and I\'ll give a bit of mmh to you and your eyes like a laser everytime cut me deeper Give a bit of mmh to me You\'re a mystery And I\'ll give a bit of mmh to you It\' so confusin\' Give a bit of mmh to me you\'re a mystery And I\'ll give a bit of mmh to you or am I dreamin\'? Are you devil or angel? Are you question or answer? For, you, I\'ll break all the rules and for you, I\'ll go to the moon \'cause you\'re the one there\'s no-one else For, me, you are an enigma for, me, you are really a mystery a mystery a mystery a mystery I just can\'t make you out Are you real, or am I dreamin\'? This is all, very, confusin\' Specially when you start, singin\' Give a bit of mmh to me and I\'ll give a bit of mmh to you Give a bit of mmh to me and I\'ll give a bit of mmh to you Are you devil or angel? Are you question or answer? For, me, you are an enigma for, me, you are really a mystery a mystery For, you, I\'ll break all the rules and for you, I\'ll go to the moon \'cause you\'re the one there\'s no-one else, there\'s no-one else there\'s no one else, there\'s no one else Give a bit of mmh to me and I\'ll give a bit of mmh to you Give a bit of mmh to me and I\'ll give a bit of mmh to you Give a bit of mmh to me and I\'ll give a bit of mmh to you Give a bit of mmh to me and I\'ll give a bit of mmh to you Give a bit of mmh to me and I\'ll give a bit of mmh to you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×