Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wróżko👄 Kaśku :(zapomniałam co skończyłam ,musze szukać od nowa:Pemila polapalaś:)jakby co to nie ja bylam Ewa..............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę coś wykombinować ,aby to mi zajęlo mimimum 15 minut :) Roballo slyszalam ,ze kolega zostal dziadkiem :D gratulacje dla kolegi dziadka :D kasia poczta się odbiera ciekawe...ciekawe cozto za niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari, bo ja tak troszkę kumata jestem;) to połapałam;) Wróżko,nie mam pojęcia cóz to jest........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w magazynie jestem i ksiązki z pólkie ściagam takie starocie do spisania.... cholerstwo zakurzone......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdziwsze w świecie boćki :D maja gniazdo ze 30 m od mojego domu ,jak leci koło okna to można go dokładnie obejrzeć . coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge ponarzekac??? :( nie dosc ze jestem chora to jeszcze babskie ciezkie dni mnie dopadly!! help!!!!!! 😭 PS. narzekam tylko w wyjatkowych sytuacjach bo generalnie to do narzekaczy nie naleze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa,a narzekaj ile wlezie................... jak to przyniesie ulge......... procha zjedz i ból przejdzie... albo termofor ciepły na brzuszek połóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prochow lykac nie lubie, termoforu nie posiadam wiec moze kieliszeczek winka na zlagodzenie bolu dnia dzisiejszego hmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×