Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Jacus,no to udanego obchodu...;) A jak ta kobieta sieczuje co w szpitalu była?????? Amfa, eh...dasz sobie radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🌻 dzis sa moje urodziny... Miłego dnia i stawiam wszystkim na co maja ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku!! Sto lat z okazji urodzin, wielu przyjaciół i wielu sukcesów. Zdrowia, wielu powodów do radości, dni bez chmur; ale za to pełnych radości życzy Ci amfa :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane urwiski :D mam dzisiaj kopę pracy....i muszę to wykonać agami dzięki wielkie 👄:D amfa mam nadzieje ,ze na mnie nie przerzucilas chorobska (nie przypominam sobie ,abysmy sie calowaly:P) RObal wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj......👄 jaca Ty moja mordeczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikogo nie pominęlam ....... no tak Kasię :) Kasia kaczuszko ty moja ...o ktorej to sie chodzi spać !!!!!:D aaaaaaaa......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wrózko............ ładnie to tak mnie pominąć.......... ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh a spać się chodzi.....:)wtedy kiedy się chce spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich . Do ROBALA : Ile jest gwiazd na niebie, ile ROBAKÓW w glebie, ile samochodów jeździ na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię - tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji urodzin Klucha Tobie życzy ! :D 🌻 :D 🌻 :D 🌻 :D 🌻 :D 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasieńko :D ładne życzenia ? spodobają się jubilatowi ? tylko ciekawe czy przeczyta :D ale kafe mi chodzi ......jak krew z nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha,extra życzenia;) Pewno,ze się spodobają;) co tam słychać.. mnie kafe muli,ale da się popisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co słychać ? niebo niebieskie , słońce śiwci a zmino...........jak w kieleckiem na dworcu :D i cały dzień spać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę kończyć robiado obiado bo rodzinado zaraz wpado do kuchniado i krzyczado że głodniado :D narkado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe wczoraj coś takiego podesłałam na pocztę;) i wyszło mi,ze krowa to mleko pije....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×