Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

hmmm... jakoś dziwnie... z wszystkim jestem do tyłu, ale jakoś jest mi tak lekko.. pewnie szybko minie... ale póki co cieszę się z tej lekkości :D A co u Ciebie Kasiu ? ostatnio coś odczuwam braki poczty od Ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu;) A bo jakoś tak i outlok mi się spier...:( a z serwera nie lubię wysyłac. Wow lekkośc........SUPER!!!!! I oby trwała jak najdłużej:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubie z serwera :( ale mam nadzieję, że szybko go naprawisz i nadrobisz zaległosci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, oj jak mi się to naprawi to.....................:) będzie prawdziwy nalot na poczte;) kurcze,coś chłodno w tej Łodzi,a jak u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ok. 7 rano jak z domu wychodziłam 12 bbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrr strasznie:( już pisałam tez do takiego jednego :Dsmsa,ze chyba jesień już przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłem sobie validol i mi pomogło....ale czemu ja wcześniej o nim nie pomyślałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jeszcze mnie zakuje ...no ale to już nie tak jak było kurna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu nie przebieraj, nie przebieraj bo na gówno trafisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacus, ja nie przebieram bo...... się taki jeden pojawił;)❤️ i na niego patrze:) także studenci...to tylko studnci:D:D:D:D:D:D:D:D Kamilcia, no jakaś zabłąkana duszyczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( szkoda... ale nic anic???/nie drga??? kurcze,szukam jakiś fajnych książek w mojej bibliotece o fotografii cyfrowej,ale wsio wypożyczone:( chętnie bym poczytała i pouczyła się troszkę a może za jakimiś kursami się obejrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miedzyczasie poupam sobie Kasieńko :D robie porzadki w skrzynce wyobraz sobie ,ze mam 2000 wiadomosciusunietych teraz musze usunac to na stale i juz mnie boli reka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×