Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a ta gdzież bym śmiał...w pracy jestem właśnie na 8,00 wpadłem do roboty bo mi się na 7,00 nie chciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 12 posiedze na tym zakładzie ..a potem lece na drugi 4km od tego pierwszego naturalnie samochodem na kontrol i tak dzień pracy mija......na tamtym drugim jest mnóstwo roboty czeka mnie odbiór techniczny PIP w następnym tygodniu.....o zgrozo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a jak tam przygotowania do weekendu ...wybierasz sie gdzieś bo to teraz są robione impry z tytułu pożegnania lata:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa le dupy dałem oooookur 26-27 sierpnia przepraszam zagalopowałem się kaamilciaa sorry teraz jest poprostu zwykły weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli żadnych przygotowań kasiu nierób do weekendu poprostu siedz sobie w domku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, tak mam plany na weekend;) w niedziele na 1000% ide na kocert a sobota-jesli wszystko się uda to też:) pod warunkiem,ze będą bilety jeszcze;) aaaaaaaaaaaa o żadnych imprezach w kolejny weekend nie słyszałam:O mam zaproszenie na ślub do koleżanki,wiec tam pójde-tego 26 sierpnia a wasze plany? na ten ikolejny weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty kaamilciaa gdzie idziesz na impre ...przyznaj się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brak... brak przyjemnych planów... i na ten i na nastepny, w następny będe płakac bo koniec lata.. no i moje kolejne urodzinki... ech jak ja nie lubie sie starzeć, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18-19 weekend jade nad zalew z rodzinką 26-27 weekend impra w domkach rybackich Szałe+urlopik z rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, no to plany są - imprezka urodzinowa ja takową rocznice obchodzic bede za...jakiś czas;) w październiku;) Jacuś, no to extra plany!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamilcia ihihihihihhih a ile ty masz wiosen leciwa kobito przestań się nad sobą użalać i zacznij poprostu żyć bo ci życie czmychnie miedzy palcyma i dopiero będzie ci markotno....głowa do góry farfoclu lukrowany:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ranne ptaszyny😘 ja dopiero się z wyra zwlokłam ojjjj jak mnie bolą stare gnaty z każdej strony coś strzyka i łamie w kościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kasiu:) gimnastyka jak zwykle już była przy ubieraniu zuzi:):):) u mnie nic nowego tylko ciągle jestem zabiegana wiesz ...szkoła tuż tuż i trzeba wszystko dzieciakom kompletować a to nic przyjemnego tyle kasy wydać kurcze mówi się że szkoła jest bezpłatna😠ciekawe tylko gdzie????? zaraz znowu lecę po zakupy i na ploteczki do siostry:) MIŁEGO DNIA :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,no tak....te ksiązki są cholernie drogie:( Moja siostra i ja z jednych się uczyłyśmy.a teraz :( MIłego dnia i Tobie;) Jak Juleńka ? Zdrowa? Rosnie pewnie jak na drożdżach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za przerwe ..ale porwali mnie na kawke na salke i z kompa nici zostały no ale już jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godz pieprzenia w bambus............z tego wszystkiego to tylko ta kawa była dobra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Jacuś;) a ja z szefową kawusie wypiłam:) i ciacho zjadłam;) mam jeszcze,podzielę się - delicje toffffffffffi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×