Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

wróziu........może to dobry znak,że jak u was maślaki sie skończyły a u nas dopiero zaczęły to ja dłużej będę zbierać grzybki jak Ty:):p ale tak na poważnie to u nas lipa z grzybami wyłącz kompa kochana,bo jak ci trzaśnie w antenkę to ............ idę lulać,bo coś mi dzisiaj na oczy padło DOBRTJ NOCKI I KOLOROWYCH SNÓW KOCHANI:):)😘🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak musze wylaczyc kompa ,bo juz z wami nie zagadam pojutrze .....burza jak sie patrzy ,chociaz i ona ma swoje + BEDĄ GRZYBY JESZCZE WIEKSZE : :D dobranoc kochani papapapapapa 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamilciu;) dzięęęęęęęęęęęęęęęęki;) A i wzajemnie;) Bossszzzzzzz zdycham dziś, wczoraj byłam na koncertach grał m.inn. Perfekt i Lady Pank i było fantastycznie! Tylko szkoda,ze dziś trzeba było wstać do pracy:O ;) no ale...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie :)) ja tez niedawno bylam na perfekcie :) i chętnie bym to powtórzyla :)) A ja miałam takie ambitne plany na weekend.. a w sumie nic z tego nie wyszło, ale przynajmniej zobie odpoczęłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfekt genialny zespól;) Od hmmmmm zawsze mi się podobał i chętnie słucham i ja z przyjemnością tez bym poszła raz jeszcze,a wczoraj niestety tylko grali godzinke i ciut:( Ale koncert fantastyczny! Kamilciu, no i bardzo dobrze,ze sobie odpoczęłaś;) O to chodzi w weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózia tego ostatniego grzyba to nieznam:D:D witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadać od dwóch dni mam taki skurw....... nerwoból w okolicy serca że padam na twarz..okropnie się czuje ale jakoś ciągne do przodu. boli i przestaje, boli i przestaje nie wiem co to jest, nawet sobie dzisiaj wolne wziołem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacus i bardzo dobrze, bo z serduchem to nie ma przelewek.. Trzymaj się i kuruj! A moze do doktorka idź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba ze stresu w pracy.....za dużo go mam ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do doktora?............................. yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a co to takiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jaca... moja teoria brzmi... lepiej do wrózki niż do lekarza :P a że wróżka jest na topiku wiec zostań z nami... tutaj bez stresu spokojnie... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamilciaa ooooooooooooo wróżka może być, lekarz to mi zara 500 chorób wynajdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa no chyba,ze tak;) sorki,moje myślenie zostało wczoraj zakopane;) więc dzię zyję jeszcze koncertami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tradycji stało się zadość to ........ . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . upne se:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja :( chce sie tylko zameldowac, siostrzenic cos mi z kompem zrobila i chyba system padl😭 jak powroce to sie odezwe, pozdrawiam do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×