Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

mam fullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll................................................................................................................................................................................................................... jablek i zastanawiam sie co z nimi robic piec marynowac kisić pakowac w sloiki rozdawac ja juz tego nie przerabiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jabca............... hhhhhhhmmmmmmmmm a już takie sfermentowane one ciut czy nie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh;] a wszystko w jak najlepszym porzadku:) poltora tygodnia temu wrocilam z 3-tygodniowego pobytu w londynie.Poznalam tam kogos,ale raczej skoncze ten kontakt z kilku powodow:)W ten weekend moze zrobie sobie maly wypad nad morze pomimo tego ze nie ma pogody;) I tak w skrocie,to ostatnio mnie cos tak wzielo na czytanie ksiazek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku,a moze nie warto zrywać znajomości?? :) No i nad morze;) Extra;) A Londyn to była turystyka?czy praca?czy jakieś kursy???;) A wsio oki;) no przynajmniej tak mi sie wydaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh w londynie jak zwykle zeby odpoczac:D oczywiscie byl jeden calutenki dzien na zwiedzanie chociaz juz poprzednimi razami to robilam:D Ale coz...kocham to miasto...A znajomosc zerwe,bo to jest duza odleglosc,po drugie to Arab,po trzecie w momentach kiedy bylam z nim nie bylo mi dobrze...nawet sie czasami go balam...wiec KONIEC i tyle:)Stac mnie na lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku:) skoro tak to racja;) Kopasa w dupasa :D I kogoś nowego szukać ❤️ Masz jakąs fotkę z Lond.? Jesli tak...to poproszę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×