Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Wróżeczko,a to Cię mamut uraczył komplementem...;) Ale celnie ripostowałaś;) 🌻za stronke;) Kwiatuszku,witaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz moja kolej na wpis :) kurczę,cośm mi czasu brakuje:( 🖐️ wszystkim😘 przeogromny 😘 dla wróżki---już ona wie za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻za stronke wróżko jak tam sie czujesz 🌻mamut w akcji farbowania czy dał ci kasiorke na fachowca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sobie zrobie goraca, relaksacyjna kapiel :D nalezy mi sie po takim dniu jak dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lece do wanny :) Stwierdzam ze jestem dzis zmeczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis u kluchy ....cholera uraczyla mnie jakims wloskim winkiem klucha ty cholero mam czkawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia i nawzajem :) pierwszy dzień wiosny ....ech....,a ty znowu śnieg pada kasia pomóżmi tą zimę przepędzic ,bo już mam mroczki od tego śniegu:D ale póki co ...jeszcze się troszkę kimnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wróżeczko!!! Jasne,możemy przepędzić zimę;) Lubię,ale już jej dość w tym roku jest...;) Ja też bym się kimnęła,no ale w pracy jestem:) I kawusię juz piję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ja wypiję ty kusicielko :):D nie moglam dzisiaj spać ....wstalam o 3 rano i koniec .....i nie pytaj dlaczego nie spalam bo sama nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko,ja się nie pytam,bo ja sama śpię co noc po 2-3 godziny I też nie wiem dlaczego, to znaczy przypuszczam,że wiem...:P No to kawusia dla CIebie >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana 👄 co u was slychac o poranku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa, ano nic ciekawego;) Spać bym poszła ...;) A co u Ciebie? Podesłałam cosik fajnego na pocztę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×