Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

a to juz sprawdzam poczte :D mi tez spac sie chce!! aha.. prosze mnie nie kusic dzis zadnymi pysznosciami bo jestem na diecie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra..to poprawka..jestem na etapie wstepnym diety ktora zaczne od poniedzialku :P:P lepiej? :P fajne te prezentacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA NJUS!!! SŁONCE WYSZLO W POZNANIU!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) kasiu🌻 amfa🖐️ jadę dziś na uczelnię z małą... nie mam jej z kim zostawić:o dawajcie mi kawki:P buziaki j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa- heloł:D super mamy pogodę:classic_cool: z okazji pierwszego dnia wiosny: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka--> wreszcie w Poznaniu moga zyc osoby ktore sa na baterie sloneczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa:) wiadomix:) nareszcie jest słoneczko:D kasiu🖐️ mała już jedzie drugi raz, ale przedtem była tylko na zajęciach organizacyjnych, teraz już będzie studentką pełną gębą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka--> ale ty masz kurna madre dziecko :D tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu dzięx za kawkę:) mała właśnie rozrabia w foteliku:D a ja muszę iść z parówką:D dziś na szczęście jest moja siostra:) i ona zostanie z małą, a ja pójdę z psem😠 nikt poza mną z nią nie wychodzi na spacer😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko,no może parówka tylko Ciebie słucha... hehehe to chyba najmłodsza studenka będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis cieplo jest wiec spacer z parowka bedzie milym poczatkiem dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde- tylko mnie, to parówka nie słucha... a moje dziecko jest nadzwyczaj mądre:P wczoraj wieczorem jak zuzia wróciłą do domu, jaśmina spojrzała na nią i powiedziała: \'hej\' myślałam, że trupem padnę:D:D:D a dziś rano, leżała w łóżeczku i jej się nie podobało, darła się an całe gardło: \"NIE!!\" buahahahhahahahahhahah a co to dopiero będzie po zajęciach :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka--> znasz powiedzenie \"jajko madrzejsze od kury\" :P:P a gdzie studiujesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu🌻 dziękuję:) amfa- na uam-ie, na wydziale nauk społecznych:) a jak się chwalę, to na całego:P w zeszłym tygodniu zrobiła wstęp do słowa mama: \"meme\" hhihiihhihihi moja lala:D idę z parówką. to słońce, to jakieś przereklamowane, już się schowało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianka--> wpadaj do mnie na kawe..na ratajach swieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko - dziś Dzień Wagarowicza, więc idź na wagary a nie na uczelnię...:P Ja bym sobie chętnie takie wagary zrobiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×