Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

kurde swietnie nawet rekawic nie bylo choroba jak ja wygladam łeeeeeeeeeeeee.....,buuuuuuuuuuuuuuuuu....... chlip,chlip cala rożowa jestem rece,wlosy łeeeeeeeeeeeeeeee..... nie moge tego zmyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka--> to teraz bardzo sexi jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglądam jak rożowa landryna :D:D:D poczekam ,az mamut wroci z pracy to co nieco mu zafarbuje ....to bedzie coś dla odmiany heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżeczko - no Amfa ma rację;)Z pewnością seksi wyglądasz:) Ja chyba dziś tez jakoś tak bo się chłopy na korytarzu oglądają jak przechpdze, jak nigdy normalnie...jak nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrózka--> myslisz ze tak latwo uda ci sie mamutowi co nieco ufarbowac na rozowo?? :P Kasia-->no to chyba dobrze co?? ;)oby czesciej sie tak ogladali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,no nie wiem dlaczego. wyglądam zwyczajnie, serio serio..Szkoda,że nie mam aparatu pod ręką - podesłałabym zdjęcie.. Oj mogliby częściej się oglądać;) No różowo Landryno co ty chcesz mamutowi farbowac...Włosy pod pachami???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa to jest pianka koloryzująca ...to bedzie mala odmiana ,nawet sie nie zorientuje co ,gdzie i kiedy ....to bedzie maly podstep :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh wrozko!! tylko koniecznie potem odpowiedz jak zareagowal!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheheh chyba nakrece film:D a teraz musze szorować rączusie ,bo juz klawiaturka mi sie różowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle...do 18-19 :o czasem do 20 :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na dodatek pogoda jest taka jakby mialo za chwile lunac .. echh miejmy nadzieje ze jutro bedzie lepiej :P Kasia 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfa,no u mnie szczęśliwie słonko się przebija... Ale rano było nieciekawie... dziękI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Kasiu? juz do domku sie wybierasz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie powoli zaczynam się zbierac... LAe jeszcze musze parę drobiazgów zrobic, więc ze 20 minut mi zejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko to ty chyba na mnie jednak miałaś przeprowadzić te metamorfoze:)przezyłabym jakoś te różowe włosy,a może rzć jaka płukanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmigam coś zrobić do jedzonka:) cari to jest nieodwracalna metamorfoza ...wstydze sie teraz gdziekolwiek wyjśc ło matko!!!!! :(....:D:D:D:D zaraz bedzie mamut zawalu dostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×