Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

chyba przeganialas chury bo najszly :p jakies takie dziwne bedzie pewnie burza ,ale u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko,ale mnie zajęli studenty:Oszans nie mialm na dojście do kompa a potem to już 17 wybiła i trza było zamykac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,ze tez my się zawsze wieczorami mijamy:O wysyłam Ci partie fotek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam i chyba te nietoperki mi to ukradły:( Ale mi sie dzisiaj zieeeeeeeeeeeewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam i chyba te nietoperki mi to ukradły:( Ale mi sie dzisiaj zieeeeeeeeeeeewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy za nietoperki widzicie?????? znów jakaś debilna reklama???? Kamilciu,i ja spiaca:OMało spałam, bo grzmiało w nocy i się budziłam... Kawkę stawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo;) to ja amma cos tak poustawiane,ze nie mam tej reklamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamien horror na sielanke :d nietoperze atakuja ja ich lapka chlaśc :D:D czesc babeczki ;) dzis rano wstalam bo mialam robione testy alergiczne :( no iiiiiiiiiiiiiiiiiiii dupa zimna jestem uczulona na trawy ,zboza ,grzyby i plesnie,siersc psa :( dobrze ,ze nie kota :D moj biedny Zygfryd musial by być odeslany do łodzi ewentualnie do kamilci chyba do katowic jak sie nie myle .22 mam test pokarmowe no wtedy zobaczymy czy moge jesc czekolady i inne smakolyki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow kasia co za wyznania :D:D:D KAMIlcia ty tez mnie kofasz ,bo jak tak to juz sie boje :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe no wlasnie zjadlam i czekam na reakcje :D moze skonczyc sie niebezpiecznie mamut jest w domu moze zaatakowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×