Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Jestem:) Kurcze Wasze pociechy juz sa takie duze:) Kiedy moja Amelka bedzie zaczynala chodzic... Przunajmniej chcialabym, zeby juz siedziala:) Na weekend, a raczej tydzien majowy pojechalismy jednak nad morze z Amelką. Troche sie balam, bo to 500 km ale mala dobrze zniosla podroz. To byl trocher spontaniczny wyjazde, bo nie planowalismy tego w ogole. Powdychala troche jodu, i musze przyznac, ze byla bardzo grzeczniutka chyba zmiana klimatu jej sprzyjala, bo bardzo duzo spala, noc przesypiala calutka. W drodze powrotnej zatrzymalismy sie na obiad w restauracji z hotelem i oczywiscie na karmienie Amelki, zrobila ogromna kupke i byla w niej az po cycuszki wiec musielismy poprosic personel, zeby gdzies ja umyc. Mila wlascicelka dala nam klucze od pokoju, wiec moglismy ja spokojnie wykapac w umywalce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ja też poprosze zdjęcia vatos@vp.pl Kasika z tego co czytam to nasze dzieci uwielbiają podwórkowe historie:):) Ulubiona bajeczka Domi to: Owieczka, Zajaczki i Brzydkie kaczątko. Oj!! Jak ona śmiesznie naśladuje owieczke:) Ania to odpoczełaś?? To miłe ze strony personelu że pozwolił Wam skorzystać z pokoiku. Swoją drogą to niezły ubaw mieliście przy okazji;) kupki Amelki. Ania a jak tam Twoje stosunki z mamą?? Gusia, a co u Ciebie?? Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ania ale ci zazdroszczę tego wypadu:classic_cool: Widzę, że wycieczka sie udała, super. F-ka- mój Kacpi na owce i na koze robi tak samo--MEEEE:P Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Kasika u nas też paskudna pogoda, jak na razie to chyba nie ma zamiaru się poprawić:( Tym samym niestety nici ze spacerku:( Kasika, a jak u Was wygladają nocki?? U nas to w kratke. Raz jest noc prawie cała przespana, a kolejny raz Domi zrywa się w nocy z płaczem:( Donn dziękuje za zdjęcia:) Pewnie nie możesz doczekać się kiedy bedziesz urządzać swój własny domek? Fajna spawa mieć swoje własne miejsce na ziemi:) U nas zbiera się na burze:( Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podeślijcie mi swoje maile. Jak będe miała jakieś zdjęcia Domi to Wam podeśle:) Donn Twój juz mam:) Pa, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie tez brzydka pogoda. Wyrwalam sie dzisiaj na troche z domu, przy okazji skoczylam na solarium. tak wlasny dom, a nawet mieszkanie to luksus:) Ja juz sie nie moge doczekac, ale mieszkania w wawie to kwota ok pol mln zlotyuch plus urzadzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jeszcze się doczekasz domku z ogródkiem:) F-ka moj to kasiapodolec@wp.pl i proszę o jakieś twoje zdjęcie bo chce cie wreszcie zwizualizować:) Jedziemy na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D ...bylismy na działce,wrocilismy bo zrobilo sie zimno (brrr) ...super ze wasze pociechy robia takie postepy!..tak sobie czytam i sie zastanawiam.. \"przeciez moj Gracjanek niedawno uczyl sie chodzic...\"a dzisiaj ...ma juz 20 miesiecy(jest juz taki duuzy),jejus jak ten czs leci :( Kurcze tez byśmy chcieli miec swoj kat...ale fajnie ze mamy chociaz dzialke rekraacyjna!!! pozdrawiamy i calujemy < papa> Gracjan 21.08.2005r. http://agnieszka029.fotosik.pl/albumy/174216.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia nareszcie sie odezwałaś:) Ja tez mam teraz więcej czasu na internet, bo niestety pogoda nie dopisuje, u nas pochmurnie i zimno brrr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zdjęcia,szczególnie mi sie podoba to z poziomicą:) Mały pomocnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas teraz pada deszcz:( Na szczęście do południa było względnie i udało nam się pójść na krótki spacerek:) Może jeszcze się przejaśni było by super:) Kasika, sprawdź poczte;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goraco 🌼 U mnie tak jak u Was pogoda okropna!:( wiecie co ? coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzac, ze nie mamy slubu z R... Amelka ma przeciez inne nazwisko i jak bylam np u pediatry to strasznie sie zdziwila, ale pozniej mnie przeprosila niby, zreszta bylo juz kilka sytuacji, w ktorych ludzie dziwnie sie na mnie patrzyli... Ale wiem, ze slub teraz to nie jest najlepsza rzecz, bo na razie R ma taka prace, ze kazda jego decyzja wymagalaby rowniez zgody mojej jako zony, a pozatym chcemy starac sie o kredyt na mieszkanie i on ma wieksze mozliwosci jako osoba wolna. Niedlugo bedzie trzeba pomyslec o slubie I jescze jest mi glupio, bo jego rodzice zaproponowali mi zebym mowila do nich mamo, tato, ale jakos nie moge sie przemoc, strasznie mi glupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania>> dla ciebie specjalnie krótka bajeczka... przemycona z mojego sierpiowego topiku :D :D :D Byla sobie raz mloda dziewczyna, ktora zapytala pewnego chlopca, czy chcialby ja poslubic. Chlopiec odpowiedzial: ?Nie!?. I dziewczyna zyla szczesliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Czesto spotykala sie z przyjaciolmi, spala z kim chciala, zarabiala na siebie i wydawala pieniadze na co chciala.... *KONIEC* :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D.. a co do teściów to mi też na początku było głupio mówić do nich mamo i tato.. ale sie przemogłam :) i spoko.. teraz sie wogóle nie przejmuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda:( więc siedzimy w domku. Ania ja też nie mam ślubu ze swoim miśkiem. Jesteśmy ze sobą 8 lat i nie raz planowaliśmy ślub, jakoś pozostaliśmy tylko przy planach. Jak nie było naszego skarbka to jakoś nie myśleliśmy o ślubie, nawet kiedy planowaliśmy maleństwo to jakoś nam nie przeszkadzał brak ślubu, a teraz coraz częściej rozmawiamy, a może jednak........ Jeśli chodzi o teściów to mówie im po imieniu. Jakoś tak wyszło i chyba tak zostanie. Chyba że zmieni się to po ślubie;) że coś się zmieni, właśnie po ślubie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za pare byków , ale Domi stara się dostać do klawiatury i z tego takie byki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika, f-ka>> wysłałam wam filmik mojej chodzącej pociechy.. f-ka>> czekam na zdjęcia :) co gotujecie maluszką na obiadek.. sama zupa czy drugie danie też.. mi sie pomysły wyczerpały i nie wiem co gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bylismy dzis u fryzjera i tak Kacpi teraz wygląda:)] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac615922374e9db5.html Ania- mi łatwo przyszło mówienie teściom mamo i tato, ale to indywidualna sprawa:) F-ka ale z ciebie laska:) Super wygladasz Donn dzięki za filmik, świetny. Ja gotuje z dwóch dań, ale mały ostatnio kręci nosem na wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ...my 3l. mieszkalismy bez slubu,ale zeby uniknac niemiłych i dziwnych sytuacji wzielismy tylko cywilny :-( (oczywiscie chcialabym koscielny, ale to przeciez wydatek..) ...moj babel zjada tylko drugie danie zupa jest \"ble\" :D (wlasnie robimy kotlety serowe-jego ulubione,nasze zreszta tez) ...u fryzera jeszcze nie bylismy,mama obcina Gracjana maszynka w domu.kasika1 Kacpi wyglada jak prawdziwy mezczyzna hihi pozdrowienia dla wszystkich :-) Gracjan 21,08,2005:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia dzięki😘 daj przepis na te kotlety:) Donn pokazałam mężowi jak Aurorka chodzi i sie nie mógł nadziwić, że taka malutka i tak smiga:) Lepiej zresztą niz nasz smyk:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, ja gotuje Domi zupke, bo bardzo lubi:D Na drugie danie to najchętniej zjada makaron z jakimś dodatkiem( np.z jogurt naturalny+jakis owoc.) Badziej to pasuje na deser niż na drugie danie;) Donn najczęściej to jest zupka, albo drugie danie. Ja też kombinuje ile moge by jej urozmaicić dania. Donn, oczywiście że podeśle Ci zdjęcie, a ja niestety od Ciebie nie dostałam filmiku:( nie dotarł :( Prześlij jeśli możesz jeszcze raz. Kasika, Twój Kacperek wygląda bardzo dostojnie:) Moja Domi ma włosków wsam raz, mamy nadzieje że uda nam się jakiegoś kucyka na roczek zrobić;) Gusia, właśnie dlatego myślimy o ślubie, by uniknąć niedomówień itp... Gdyby nie to, że od początku roku misiek ma kupe roboty to pewnie już dawno byśmy ustalili jakąś date. Gusia, a może dasz przepis na te kotlety;)?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika czytasz mi w myślach:) Tobie tez chodzą kotlety po głowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka >> filmik poszedł jeszcze raz :) on duży jest .. ale może przejdzie.. a podpowiedzcie bardziej co konkretnie na to drugie danie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> Kacperek super chłopak ja też sie z Aurorą do fryzjera musze wybrać.. :D bo ja obcinać to nic anic nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka>> ty szczuplaku !!! ale z Ciebie laska...prosze mi tu szybko mówić co trzeba zrobić zeby tak wyglądać :D a filmik mi od ciebie wraca... może jest za duży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotlety serowe Składniki: 1 piers kurczaka(podwojna), 3całe jajka, 4 łyżki mąki ziemniaczanej i 4 łyżki mąki pszennej, 30 dag startego żółtego sera, przyprawy do smaku - sól, pieprz, mogą być również gotowe przyprawy do drobiu lub innych mięs. Jak przyrządzić? Piersi pokroić w kostkę, dodać po 4 łyżki jednej i drugiej mąki, wbić całe 4 jajka i dodać 30 dag sera, następnie wszystko wymieszać i smażyć na gorącym oleju, formując kotlety. Jak podawać? Z ziemniakami, frytkami. smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, jaką pojemność ma ten filmik?? Może właśnie jest za duży:( Donn ja nic specjalnego nie robie.... tylko sobie taka jestem;) Po ciąży miałam 2-3kg nadwagi, ale szybko wróciłam do swojej wagi z przed ciąży. Troche ćwiczyłam, ale żeby jakaś dieta... to nie. Donn, a co Ty chcesz zrzucać?? Przecież świetnie wyglądasz!!! Jeśli chodzi o obiadki to: np 1.Gotowany brokuł, ziemniaczki i mięsko gotowane. 2.Kalafiorek, makaronik z sosikiem z piersi z kurczaka. 3.Marchewka duszona, ziemniaczki, jajeczko sadzone na parze. itd...Kombinuje ile się da;) Gusia, dzięki za przepis na pewno skorzystam. Smakowicie się zapowiada:P 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×