Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

F-ka jak mały wstanie i9 coś zje to idziemy sie popluskać. Myślę, że mu się spodoba, bo od rana się kręci koło basenu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że Kacperek będzie miał niezłą zabawe:):) No, a ile radości przy tym ....:) U nas słoneczko pomalutku przebija się przez chmurki:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka to zapraszam do mnie, dzieciaki się popluskają, a my kawkę wypijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobuziaczek
ja sie ciesze ze wreszcie bianka sie przemogla,choc jak miala pare miesiecy to juz umiala,ale w zeszlym roku tak sie zdarzylo ze przez 1,5 miesiaca wymiotowala nam po nocach po 6 razy,i nikt nie wiedzial czemu,3 lekarzy ja widzialo,laryngolog,badania na robaki robilismy i nic nie wyszlo...dlatego juz nie meczylam jej za bardzo z tym nocnikiem,potem na szczescie jakis lekarz zobaczyl ze to angina,dal jej antybiotyk ale okazalo sie ze ma uczulenie na peniciline....:(( i od zeszlego lata w ogole nie chciala slyszec o nocniku,aleteraz juz sa postepy,mysle ze przez to lato damy rade skonczyc z pieluchami :) buu,tez bym chciala na trawke na basen,ale niestety w bloku to sobie co najwyzej moge w wannie posiedziec..... pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika chętnie, no ale wiesz... niech się Kacperek wypluska za dwoje;) buziaki😘 Tylko nie pij podwójnej kawki;) Jak tylko Domi się obudzi lecimy troche pobroić na podwórku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! U nas też pochmurno:( Kasika trzymam kciuki za Kacperka.Napewno dzielnie je zniesie!! Kacperek w basenie wygląda tak słodziutko:) Zarazziłaś mnie tym basenem i postanowiłam go kupić Domi. W sobote wybiore się na zakupy:) Domi ostatnio śpi spokojniej nie zrywa się w nocy i śpi do 5-6 rano. Wtedy budzi sie na karmienie i potem zasypia jeszcze n a godzinke. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia21
ja w zeszłym roku kupiłam swojej Paulince basenik za 9,99 ale po 4 kąpielach już nic z niego nie zostało w tym roku musze kupić solidniejszy. Jak myślicie lepszy będzie rozporowy czy dmuchany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka dzięki:) Mamusia- ja tam wolę dmuchany, bo do rozporowego musisz nalać nie mniej niż 80% wody, żyby się dobrze trzymał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika jak tam Kacperek po szczepieniu?? mamusia jeśli chodzi o basen to podzielam zdanie Kasiki:) Buziaczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia21
dzieki wam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Najpierw wszystkiego najlepszego dla naszych dzieciaczków🌻 ❤️ F- ka Kacpi dobrze zniósł szczepienie, doczepiło się tylko zapalenie spojówek:O Ja za to choruje, wymiotuje i mam gorączkę:O Sama nie wiem co mi jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla naszych kochanych dzieciaczków znowu mam zaległości ale znowu budowa i strasznie jestem zaganiana ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika, dużo zdrówka dla Ciebie i dla Kacperka❤️ szybko wracajcie do zdrowia🌼 Kasika, a podejrzewasz od czego te dolegliwości?? Dla naszych pociech dużo, dużo miłości❤️❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia21
Ja też waszym dzieciaczkom życze dużo zdrówka, szczęścia aby wyrosły na mądre i grzeczne;) dzieci a tobie KASIKA szybkiego powrotu do zdrowia abys mogla w pełni cieszyć sie wychowaniem swojego słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, niestety zdjęcie Twojej córeczki nie wyświetla się:( Spróbuj ponownie, może się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia21
juz wiem dlaczego ! ten link bedzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia21
powiedzcie jaka moze byc przyczyna ze zdjecie sie nie wyswietla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia21
a na razie te zdjęcia są dostępne na stronie www.mamusia21.fotosik.pl a ja jak dojde jak zrobic aby doszedl bezposredni link to dam wam znac a i jeszcze nie smiejcie sie jak wyglada ta strona bo ja sie dopiero ucze bo od niedawna mam internet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nareszcie mam internet:) U nas po staremu, ale wczoraj Kacperos robił jużź po kilka metrów samodzielnie, ładnie mu to wychiodziło i bił sobie brawo. Ale dzisiaj jak wstał, to z powrotem na czworakach:O Mam nadzieję, że juz niedługo bedzie sam smigał:) Oczka ma już zdrowe. Cos mi się z Karlosem nad wyraz dobrze układa;) Miłego dnia babaeczki, popiszę trochę jak Kacpek zaśnie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja mam 23 lata i polrocznego synka wiec widze ze to topik dla mnie :) przeraza mnie tylko ze on ma 99 stron wiec chyba nie dam rady wszystkiego poczytac :P moze mnie ktoras zaznajomic z topikiem?o czym tu sobie dziewczyny piszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ JOSEPHIN Witam:) My mamuśki sobie piszemy o wszystkim;), ale najwięcej stron należy do naszych maluchów, bo o nich tu przede wszystkim piszemy:) Kasika jak dobrze, że juz Kacperek zdrowy:) Ja tez ostatnio ze swoim miskiem❤️ jakos lepiej się dogaduje:) U nas ostatnio czwóreczki idą i ida i wyjść nie mogą. Domi się bardzo męczy-nocki też nie są spokonje:( Buziaczki😘 Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Joseph witamy, rzeczywiscie w wiekszosci piszemy o dzieciach:P] f-ka ach te zebole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika zębole dają popalić:( Tak mi szkoda Domi:( No, ale taka jest kolej rzeczy. U nas ciepełko:) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi sie setna stronke rozpocząć:) Jak mały wstanie idziemy do basenu, pogoda cudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×