Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

🖐️ U nas dobrze, grill się udał, pogoda dopisała, jedzenie też, był tylko jeden zgrzyt. Kuzynka Karlosa ma synka w podobnym wieku, jak Kacpi i wyobrażcie sobie, że nie pozwoliła mu się z Kacprem bawić, bo stwierdziła, że Kacpi jest...brudny:O A jak ma nie byc brudny, jak jego ulubioną zabawką (jej synka zreszta też: jest piasek?! Ostatecznie Kacpi z lubością bawił sie w piachu, a mały stał z boku tarmoszony przez matkę i płakał w niebogłosy. Już sobie wyobrażam co ona sobioe o mnie myśli jako matce:D:D A niech myśli, babsko z miasta!!!!😠 Co do obrzydliwych rzeczy w diecie Kacpra, to standardowo, jedzenie dla kur, trawa, ziemia i piach też oczywiście są chetnie konsumowane, przed spaniem dopadł maść dzidka na reumatyzm i cały sie nią zsmarował, to były dosłownie sekundy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika nie rozumiem tej dziewczyny, która tak trzyma to swoje dzecko na smyczy. To przecież sama radość dla takego malucha który wszystkego spróbuje.Ja swoją Domi to z 5 razy dzennie czasem przebieram, bo się tak rozkręci na podwórku że wszędze wlezie.Co do konsumpcji to oczywiście to co wymieniłaś to codzenność. Zastanawiam się tylko kiedy to próbowanie się skończy.;) 🖐️ Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze małe poprawki w tabelce: NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 13 miesięcy ....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..10.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 13 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 20 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa Aleks26...Ola26...Nikolka2 i prawie miesiąc....Słupsk lobuziaczek.....asia25....bianka 2 lata i 4m-ce.....wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. To ja tez zmienie tabelkę: NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 13 miesięcy ....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..10.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 14 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 20 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa Aleks26...Ola26...Nikolka2 i prawie miesiąc....Słupsk lobuziaczek.....asia25....bianka 2 lata i 4m-ce.....wroclaw lece cos zjeść, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas cały czas gorąco:) Kasika o której wstaje Twój Kacperek? A o której idzie spać? Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_22
hej dziewczynki. Mam na imie Agnieszka jestem mama prawie 10miesiecznego Oliwierka. pozdrawiam wszystkie mlode mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aga:) No i po ładnej pogodzie:(Pada deszcz:( i chyba burza nas odwiedzi:( Na szczęście rano byliśmy na spacerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga:) F-ka Kacpi idzie spać około 21 a wstaje tak o 6.30. U nas słonecznie i gorąco, zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kasika, f-ka>> buziole 👄 :) u nas już drugi tydzień katar... mogło by wreszcie przejść... pozdrowienia dla kochanych maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas cały dzień pada i pada:( Donn dzięki za buziole i dla Ciebie😘 Wpadaj do nas częściej:) Oby Aurorce jak najszybciej katarek przeszedł🌼 Kasika, moja Domi wstaje o 6:00,a spanko około 20:00. No i kłade ją tylko raz dziennie po 12:00. Śpi około 2 godzin. Niestety na wekend zapowiadają desz i burze,, oby się nie sprawdziło,, bo mamy plany na sobote w plenerze:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auruśka też śpi tak od ok 20 do ok 6 rano....w dzień śpi raz rano tak ze 2 godzinki ... chociaż przez ostatnie 3 dni spała mi 2 razy dziennie... może ten katar ją męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ F-ka Kacpi tez zasypia koło 12 na jakies 2 godziny, niestety tylko raz dziennie:) Donn-nareszcie!!!:D A może to katar na tle alergicznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> właśnie doczytałam o mamusi czyścioszce... umarłam ze śmiechu... ale ludzie to mają pomysły.. Aurora piach uwielbia i na działke jak jedziemy to zawsze siedzi w piochu.. no cóż a biedaczka który jest synem owej mamusi ... tylko żałować można i tyle :) z tą alergią to też myśle że to może być to.. ale Auruś za mała jeszcze na jakiś testy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj u nas słoneczko zawitało:):) Kasika, ja też bym wolała, żeby Domi spała dwa razy dziennie,ale kiedy zaczeły się kłopoty z kładzeniem jej spać, doszłam do wniosku że trzeba coś zmenić. No i udało się Domi zasypia w dzień jak i wieczorkiem migusiem:)Oczywiście czasami trwa to dłużej, ale to nie to samoo coo przedtem. Donn, ja też się uśmiałam z tej mamy czyścioszki:) Ide kończyć obiadek, póki Domi śpi:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka>> co zrobiłaś że Domi nie ma problemów z zaśnięciem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn- mój tez chyba ma alergie, ale tak jak piszesz, na testy jest za wcześnie, no chyba, że te z krwi, ale muszę sie o tym dowiedziec czegos wiećej, bo słyszałam sprzeczne informacje. F-ka u mnie jest tak samo, odkąt jest jedno spanie dziennie i chodzi sam całymi dniami, mam spokój ze spaniem, zasypia szybko i nawet ładnie spi:) Ania, Gusia, Honka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, odkąd kłade ją tylko raz dziennie, to moje problemy się skończyły.Nawet jeśli jest zmęczona wcześniej to staram się ją przetrzymać.W każdym bądz razie zasypia w ciągu 10-15minut, a wcześniej trwało to nawet godzine. To przestawienie dobrze jej i mi służy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kacperek słodziutki:):) Życzę udanego weekendu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki fka:) Jak tam weeckend mija?? Bo u mnie ok, chłopcy spią, więc mam chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Weekend mija bardzo rodzinnie:) W końcu spędziliśmy troche czasu ze sobą. Bo w tygodniu to jakoś się mijamy:( Szkoda tylko, że już się kończy:( Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja nie mogę powiedzieć, żebyśmy spedzili weeckend rodzinnie:( Karlos grał wesele i jak wyszedł w sobotę rano, to wrócił dopiero w niedzilę o 6:( Bylismy dzis na basenie, Kacpi był niemozliwy, czyżby już bunt dwulatka?;):P U nas się rozpadało i całe szczęście, bo choć raz będę miec mniej prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim mlodym mamom i przyszlym mamom,ja mam 21 lat i za rok wychodze za maz za moja pierwsza i jednyna milosc,mezczyzne ktory jest o 6 lat ode mnie starszy,jestesmy juz 5 latek razem:-) bardzo bym chciala od razu po slubie zajsc w ciaze i moj narzeczony tez bardzo chce juz dzidzi,ale boje sie,fakt mam prace ale nie taka z ktora wiaze przyszlosc,umowe dostaje co pol roku,nie pozwalal to mi nawet na wziecie glupiego aparatu na raty,szukam innej ale naparwde nic nie ma,moj narzeczony jest sam sobie szefem pracuje przy wykonczeniowce lecz nie jest zarejestrowany ani nic i bywa tak ze w lato ma prace a w zime nie:-( fakt potrafi przez okres letni zarobic nawet 13 tys ale za to w zime siedzi w domu,nie mamy wlasnego mieszkania bo poprostu na chwile obecna nie stac nas na nie,po slubie planujemy isc na stancje tak jak wiele mlodych osob,i jak tu starac sie o dziecko? tak bardzo go chcemy ale boje sie ze nie bedzie nas stac na dzieciotko:-( juz nie wiem samam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Dziwo Kacpi juz śpi, pierwszy raz od kilku dni zasnął przed 21:) Co oczywiście mnie bardzo cieszy, choć pewnie jutro pobudka bedzie bladym switem.:O U nas po staremu, załatwiam sprawy na uczelni, mysle też o zmianie kierunku, długa historia.. Przywieźli nam dzis płyty na meble kuchenne, Karlos juz skręca:) Na dniach wybieram sie po karnisze, firanki i AGD. Dzis kupiłam na nowe mieszkanie tłuczek do ziemniaków:P:P:P Kacper jest niemozliwy!!!Ciągle tylko Mama i Mama, nikt niejest w stanie go ode mnie oderwać;) Czasem to bywa męczące..Na obie babcie (przy próbie odebrania go mammie) MRUCZY:P Poza tym mały powtarza wszystko co mówimy i czasem wychodzą z tego przesmieszne rzeczy. Dość dużo wyrazów da sie wodrębnić z tej jego paplaniny:D W każdym razie komunikowanie z nim nie przysparza mi kłopotów. Ale uparciuch sie z niego zrobił, że ho ho. Kiedys zawsze robił mi kupe na nocnik, teraz ucieka do kąta i szukciutko robi w pampersa:P Na siku woła : SI, ale tyo dosłownie sekundę przed \\\"atakiem\\\", więc rzadko kiedy uda mi sie zdążyć z odsieczą:) Co tam jeszcze?? A biega na całego, oczywiście bez upadków i wypadków sie nie obywa:O Take- decyzja o dziecku, nigdy nie jest łatwa, zawsze wydaje się nie w porę. Nam pomógł los:P, ale dobrze sie stało, bo teraz sobie zycia nie wyobrażam bez moicg chłopców. Życzę, żeby wszystko dobrze sie ułożyłó:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Take ja myśle, że jeśli chcecie mieć swoje maleństwo to nie ma na co czekać:):) Kasika, Domi to też taka przylepa mamusi:), ale kiedy pojawi się moja mama to Domi za nią szaleje. Bardzo jest za nią i to mnie cieszy, bo nie mam problemu jeśli chodzi o to by zostały razem.:):) Miłego Dnia:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Kasika>> przeprowadzasz sie ?? mnie to czeka w przyszłym roku.. dopiero ale już nie moge sie doczekać.... jak chcecie oglądnąć moj domek a raczej początek domku to link mam w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Donn:) Niedługo sie przeprowadzamy, nareszcie!! W.łaśnie ogladam sobie twoje zdjęcia, oj jeszcze kupe roboty przed wami, ale to przyjemna pracas, prawda??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×