Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

hej !!!! no dziewczyny gdzie jesteście???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was po dluuugiejprzewie chcialam sie zapytac mam zdluzszym stazem niz ja jakich kremow na slonce uzywacie i z jakim filtrem??? pozdrawiam wszystkei mamu i witam te nowe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokopelasia
cześć . mam 27 lat i 10-cio letnią córę Angelikę. Jestem najszczęśliwszą mama na świecie.obecnie pracuję z mężem nad drugim dzieckiem ale coś nam nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , witam wszystkie mamy, szczególnie kokopelasie, mam nadzieje ze dołaczy do nas na stałe. u nas pogoda dzis barowa, pada deszcz i chłodno.. co do kremów to ja uzywam firmy babylove i penaten, nie wiem czy ten pierwszy jest u nas dostepny, bo oba kupiła tesciowa za granica. pozdrawiam serdecznie, zajrze pózniej. miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam nowe mamy 🖐️ Mafda ja uzywam Nivea na słońce chyba spf 30 ale nie ma filtrów chemicznych tylko działa na zasadzie lustra odbijając promienie słoneczne. U mnie dziś będzie pracowicie, a przeziębienie mnie złapało tzn mam nadzieję, ze to nie nawrót anginy, bo czuje sie podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam nowe i \"stanre\" mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, biedactwo, przystopuj troche, bo cie rozłozy. moze wez urlop, czy cos, nie przemęczaj sie tak.. ja na poczatku, tez chciałam isc jeszcze na staż bo miałam załatwiony, ale dobrze sie złozyło ze nie poszłam, bo napewno bym nie wyrobiła przy obecnym samopoczuciu...tez mi sie wydawał ze pogodze szkołe, dom, i prace, wtedy moze tak, ale teraz to bym sie chyba wykonczyła , siedzac za biurkiem przez 8 godzin.. ja nie moge wysiedziec przez wiecej niz 40 minut, bo zaraz wszystko mi cierpnie.. w do mu to jednak, mozna robic co sie chce, mimo opiekowania sie maluchem jak ja. no a w pracy, to troche ograniczona swoboda.. pozdrawiam wszystkie mamusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ładne pustki....czyzby wszystkie mamusie az tak pochłoniete były obowiązkami?:-) mój męzus juz pojechał, dzis rano..strasznie szybko minął ten weekend, głównie spędzony na remoncie, który choc mały, nie moze sie skonczyc... pozatym pogoda niezabardzo, bo wieje i jest chłodno. zmęczona jestem strasznie, wiec pewnie dzis połozymy sie wczesniej..juz nie moge sie doczekac.. pozdrawiam i zycze miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem, cały dzień dzisiaj sie lenie i czytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim mamusiom. u mnie dzis pogoda brzydka, straszny wiatr, brrrr.. miłego dnia wam życze🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 u mnie też paskudnie i zimno więc chyba sobie posiedze w domu...przynajmniej narazie bo potem musze iść odebrać wyniki badań..... jutro ide do lekarza i czekają mnie straszne rzeczy czyli ważenie :) mam nadzieje że nie będzie tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny, co tak pusto? u nas dzis pochmurnie i pada. ja nie wyspana, bo na 8ma miałam do dentystki, wiec byłam , dokonczyła mi zeba i jest super , nie boli, tylko w portwelu pusto teraz..:-) za tydzien ide do mojej gin, juz nie moge sie doczekac, bo chciałabym wiedziec czy wszystko jest w porzadku, troche sie martwie. cały czas zazywam te tabletki przeciw skurczom, no i niby ich juz nie mam , ale ciagle mi sie wydaje, ze brzuch mam coraz nizej ,czasami kopniecia czuje tak nisko, ze az mnie to przeraza.. dzis dzien spedzimy w domu, bo pogoda okropna. najchętniej połozyłabym sie z nikusiem spac, ale będe miec wyrzuty sumienia, bo tyle nauki przedemna, a tu obiad jeszcze nie ugotowany.... sił brak... Miłego dnia wam zycze drogie mamy, zagladajcie tu czesciej i piszcie co tam u waszych pociech słychać. pozdrawiam🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.... Monika chyba znowu zostałyśmy same... szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ale pustki!!! ja nie wytrzymałam i przełozyłam wizyte na która miałam isc za tydzien na wczoraj. wiec bylam. na szczescie nic sie na gorsze nie zmieniło. dzidzius wazy juz 1,800 kg. ja na szczescie nie przytyłam od ostatniej wizyty,czyli waze 67kg., czyli przytyłam od poczatku 11kg.. troche duzo, ale jak juz mi przeszło poczatkowe obzarstwo, i apetyt osłabł, wiec mam nadzieje ze duzo juz nie przytyje. pozdrawiam , życze miłego dnia🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika>> moja córcia waży 1830g i też nic nie przytyłam przez ostatnia 3 tyg, tzn 200g ale w porównaniu z poprzednimi kg to nic.. :) dziewczyny wiecie coś o kosmetykach bubchen albo linomag czy one są dobre????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co jest dziewczyny, czyzby nie był tu dwudziestokilkuletnich mamuś?? czemu nic nie piszecie? ja własnie troche ogarnęłam do mek, choc jeszcze duzo przedemna.teraz musze sie szybciutko zabierac za gotowanie obiadku.. a co u was? pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja byłam dzisiaj oglądać wózki i spodobał nam sie deltim voyager, co myślicie fajny jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika>>> co tam u ciebie ??? u mnie gorąco jak nie wiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj,podupada ten topik strasznie... u nas dzisiaj dziwna pogoda, niby ciepło, ale nie wiadomo czy nie wyniknie z tego jakas burza.. ja mam nauki w brud, bo jutro zalicenie, a ja nie jestem nawet na półmetku:-(( zebym tak miała jeszcze wiecej czasu.. a tak.... moze jakos to bedzie.. nie wyspałam sie dzis za bardzo.. wiec kawa bedzie nieunikniona..pozatym coraz bardziej przeraza mnie mysl o porodzie, mimo ze to nie mój pierwszy poród, to bardziej sie boje teraz niz wtedy,... miłego dnia wam zycze🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! na długi weekend byłam na wsi i myślałam że padne z tego gorąca.... Monika >>> i jak zdałaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde niezl epustki a tyle nas bylo na poczatku ateraz tylko 3 osoby jescze cos zcasami napisze:( u nas zaczelo sie zabkowanie wiec mamy przechlapane :)oby to bylo wszybkimtempie bo inaczej ja oszalejei do tego jescze te upaly pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mafda :) masz racje coś mało sie u nas dzieje ostatnio... u mnie też tak gorąco że nie wiem już co ze sobą zrobić.... pozatym cały dzień piore rzeczy dla maluszka.. piluchy i ubranka już sie suszą.... teraz nastawiłam ochraniacz na łóżeczko.. zostały jeszcze pieluchy flanelowe i nie wiem w jakiej temperaturze je uprać ??? !!! pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i odzywajcie sie częściej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika>> a co u ciebie???? chyba jeszcze nie rodzisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieluchy dawalam na gotowanie moj skarb konczy dzis 7 miesiecy ida mu 2 zeby na dole i jest troche grymasny pozatym wola tata a mama nie chce:( u nas sie ochlodzilo i juz 2 dzien jest czym zyc bo byly takie upaly wielkie lece bo maly grymasi pozdrawiam wszystkich:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×