Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

🖐️ Kasika, pewnie dużo zamieszania przez przeprowadzke;) Najważniejsze że będziecie na swoim:):) Kiedy zameszkacie w nowym mieszkanku? :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamy zamiar na wakacjach sie wprowadzic, właśnie wczoraj kupiliśmy zlew, kran, płytki na taras, lampy i chochelkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> aleś mi ochoty na przeprowadzanie narobiła... super tak wszystko sobie szykować... wszystko nowiutkie świeżutki :D ehhh f-ka>> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Donn- to faktycznie super sprawa, tylko pieniadze topia się w zastraszającym tempie:O Pierwsze szafki w kuchni stoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika, masz racje, że własne mieszkanko to studnia bez dna, ale przy tym ile radości przy zakupie jakiejś rzeczy do własnego miejsca:) Nawet mała rzecz jak tłuczek do mięsa cieszy:):) Donn :):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj robimy grila:) Pogoda się poprawiła więc trzeba korzystać:) 😘pozdrawiamy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Grill się udał:) Domi jak zawsze bawiła towarzystwo:) Wesolutko było:) Kasika,Donn a jak Wam mija weekend?? {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dobrze, własnie wstalismy:P:P Bylismy w kosciele na 7 i Kacpi był niemozliwy, chciałabym Karlosa wyciągnąć do kina, na Shreka, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! No i nowy tydzień się zaczął:) U nas znowu ząbki, Domi maruda straszna:( Jeszcze u mnie ciężkie dni nadeszły:( Kasika, namówiłaś Karlosa na wypad do kina?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka>> jaki macie żel na zęby?? Kasika>> i co byłaś w kinie??? mój łobuz strasznie dokucza.. :D przez weekend byliśmy na wsi więc zamęczała dzidków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namówiłam Karlosa, ale miejsc już nie byłó:O Kacpi pierwszy raz dzis jechał pociągiem, podobało mu się:) F-ka to co to za ciężkie dni?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj byłyśmy u mojej mamy, ale Domi ją uwielbia:) Jak u Was dziewczyny jest z babciami i dziadkami czy Wasze maluchy też przebadają za nimi:)?? Donn ja stosowałam Dentinox, bo wydawał mi najskuteczniejszy, ale teraz to nie za bardzo pomaga, mojej Domi wychodzą dwie dolne trójeczki i męczy się strasznie. Noce są w miare spokojne, ale w dzień to marudzi i podpłakuje strasznie już od paru dni. Kasika, ciotka mnie nawiedziła i tak jakoś męczy strasznie;) Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas też leje:O Nie miałam czasu, bo ciągle zakupy, wyjazdy do Rzeszowa, załatwienia. Ale mam już kuchenkę, piekarnik, lodówkę, okap i pralkę:P W nastepnym tyg. przywiozą:) Lece, bo w taką pogodę małego roznosi w domu😘 o tu takie pustki???? Mój Kacpi to przede wszystkim Mama i Mama, resztty swiata byc nie musi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda ostatnio jest nieciekawa więc większść czasu spędzamy w domku. Domi roznosi energia i broi strasznie;) Kasika nic dziwnego, że nie masz czasu. Teraz cały czas żyjesz przeprowadzką:) pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka u nas tak samo, Kacpra w domu juz roznosi:O Karlos dzis gra na weselu, więc cały dzień i noc sami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj słoneczko się pojawiłlo:) W końcu można udać się na jakiś dłuższy spacerek:) Słonecznej niedzieli:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! Kasika, Donn gdzie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej f-ka >> jestem jesem :)... ale gdzie wy jesteście ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miałam popsuty komputer, dlatego nie mogłam sie odezwać, ale juz jestem:) Donn- dzieki za zdjęica, super wyglądasz, a AURORKA to mała dama:) F-ka kochana co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika>> jak wytrzymujecie te upały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Donn dziękuje za zdjęcia. Super:) Kasika u nas trójeczki już 2wyszły jeszcze tylko dwie.;) Odstawienie Domi od piersi trwało tydzień. Szybciutko:) A co tam u Was ???? Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ledwo dyszę, u nas dziś byłó prawie 40 stoopni, cały czas leżeliśmy w Kacpra basenie:D F-ka to już nie karmisz? Donn- stosowałaś jakąś diete?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> stosowałam to może za dużo powiedziane.... staram sie stosować diete niełączenia ale średnio mi idzie .... nie ćwicze nic a nic...leń jestem paskudny.. ;)... ale od dzisiaj mam zamiar peeling sobie robić... bo podobno na cellulitis dobrze działa....taki z kawy :) jakie pasty do zębów macie dla dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn to pisz kochana cos o tej diecie niełączenia;) Co do pasty to nie miałam żadnej konkretnej, ale ostatnio dentysta powiedział, że u swoich maluchów stosuje Colgate i chyba też zakupie. U nas piekiełko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! U nas też piekiełko:)UFFF!! Kasika już nie karmie piersią. My też basenik rozkładamy:) Donn, napisz co to za peeling z kawy?? Zmykam coś ugotować🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×