Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość wybierz jasny braz
bladynkom pasuja jasne brazy ciemne wygladaja nie naturalnie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka zrobiła sobie usta z cieniowaniem w Gliwicach, gdzieś koło Forum. Rewelacja! Idealnie dobrany kolor do włosów i karnacji. To dobiero 3-ci dzień, więc pewnie zblednie, ale wygląda super! 250,- zł zapłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, miała tylko krem znieczulający, ale mówiła, że nie bolało. Tzn. przyjemne uczucie to nie było, ale nie był to ból taki typowy. I nie spuchła po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
250 zł za kontur ust z częściowym wypełnieniem to jak za darmo nie pomyliłaś ceny?? u nas to kosztuje 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
250 zł za kontur ust z częściowym wypełnieniem to jak za darmo nie pomyliłaś ceny?? u nas to kosztuje 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 8331
Jestem zapisana na kreske dolna i zastanawiam się nad zapisaniem od razu na górną, napiszcie mi czy ktoras w Was robiła kreski w lublinie ? Ile czasu oko jest opuchnięte i czy efekt jest jak z więzienia? bo tez sie spotkałam z takimi opiniami.. prosze o pomoc bo w piątek bede juz po..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Opolanka
Jestem umówiona na kreski na powiece górnej w czwartek tj. 4 września w Opolu.Mam stracha jak diabli!Mam nadzieję że będzie ok bo idę do znajomej kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
jeśli chodzi o kreski to robi się je zazwyczaj ok.30minut - jeżeli pracuje się na dobrych barwnikach:) wiec oczy nie zdażą spuchnąć:) bardzo fajnie wygląda zageszczenie rzęs tzn kreska miedzy rzęsami a nie na powiece , co do dolu to super wyglada jeżeli jest zrobiony wycień od jasnego do ciemnego:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, 250,- sam kontur, z cieniowaniem 100,- zł więcej (czyli w sumie 350,-). Ale efekt mówię Wam - cudo! Korekta oczywiście gratis, a poprawki po latach za 50,- zł! A dziś mi druga z brwiami przylazła koleżanka do roboty (55 lat babka ma) i też super zrobione, tylko że ta się umówiła z koleżankami i im w domu babka robiła, więc nawet nie wie, skąd była ani nie ma na nią namiaru żadnego (korektę też będą robić razem). Piszę "przylazła", bo to ja zaczęłam o pemranentym marudzić w robocie, a teraz se wszystkie robią, a ja nie mogę, wrrr... A te brwi naprawdę fajnie jej wyszły. Na razie oczywiście są czarne (grafitem robiła), ale miała je wczoraj robione, ale pod względem kształtu - istny majstersztik! No tak jej babka do twarzy dopasowała, że się napatrzeć nie mogłam... Z wrażenia tylko zapomniałam spytać, ile dała. Kurcze, ja też chcę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ta moja znajoma z pracy, co sobie zrobiła brwi zapłaciła za nie 350,- zł! Zrobiła jej to jakas chinka czy wietnamka, ale naprawdę ma fajny kształt. Co do koloru, to się zobaczy, jak się złuszczy jeszcze, ale dla mnie bomba! Jej koleżanka robiła całość (brwi, usta, kreski górne i dolne) za 900,- zł! I tez ponoć ma zrobione perfekt. No teraz, to się zastanawiam, czy jest sens płacić 2.000,- zł w Q10. Jakbym nie widziała efektów, to bym się wahała, ale w tej sytuacji... Przestałam mieć jakiekolwiek opory! Muszę tylko skończyć te leki... Byle do wiosny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
jezeli robiła chinka czy wietnamka to pewnie robiła na tamtejszych barwnikach które sa bardzo trwałe i nie schodza po 5 latach ale dłuzej i np. brwi bardzo czesto sie przebarwiaja po pewnym czasie np.na czerwono - wiele razy widziałam takie makijaze- jak sie na nia zdecydujesz to poytaj o te barwniki -spisz nazwe i poszperaj na necie (skad sa i co maja w sładzie)- ja posiadam np. do wgladu dla klientki charakterystyke i skład moich barwników. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
to prawda z tymi barwnikami są ( betonowe) pomijam fakt , ze nie wiadomo co mamy wbijame w naskórek- efekty wybarwienia też widziałam i nie chciałabym miec czegoś takiego na stałe- przemyśl, popytaj zanim zrobisz tak jak radzi kryniolana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym polecić gabinet kosmetyczny ASPAZJA na strzeszynie greckim przy ulicy lukrecjusza 3. Długo zastanawiałam się nad wyborem miejsca , ale moje koleżanki które również korzystały z ich usług namówiły mnie i efekty były na prawdę rewelacyjne u każdej z nas. Mi zależało głównie na ustach ponieważ były niewyraźne i niesymetryczne. Teraz są pełniejsze i optycznie większe. Jestem bardzo zadowolona ponieważ wyglądają bardzo naturalnie!!Na prawdę goraco polecam ten gabinet szczególnie dlatego, że do końca września jest tam promocja i ceny wszystkich elementów są tańsze o 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agado
Witam Wszystkich, Jestem juz miesiac po moim makijazu permanentnym i chce sie pochwalic jak wspaniale wyglada. Robilam sobie brwi, gorne i dolne kreski, usta kontur z cieniowaniem. Nie wiedzialam gdzie sie udac tak jak wiekszosc z Was ale kilka razy to samo imie powracalo Pani Krystyny Zych z Poznania. Zdecydowalam sie pojechac z Newcastle do Kolobrzegu przez Poznan i wiem ze dobrze zrobilam nie bedac leniwa. Brwi mialam cienkie i bardzo asymetryczne a teraz wygladaja jak pieknie wyregulowane zaraz po hennie. Mam oczy w kolorze ciemny braz i dosc duze, nosze okulary ale kreski na powiekach jeszcze bardziej je otworzyly i naprawde wygladaja swiezo i wyraznie. Usta mialam na nich blizny po ospie i braki pigmentu ale juz po pierwszym zabiegu wygladaly super. Przy poprawce przyciemnilam je bo tak bardzo podobal mi sie krztalt i dlatego ze sa namalowane lekko poza granica naturalna ust wygladaja na wieksze i pelniejsze no i symetrycznie. Mam 31 lat i nie podoba mi sie jak sie starzeje, jak przytylam po rzuceniu palenia ale po zabiegu zaczelam spedzac duzo wiecej czasu przed lustrem i lubie to co widze. Wszystkim polecam i wysylam nawet moja mame i siostre na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Opolanka
Witam wszystkie niezdecydowane dziewczyny! Właśnie jestem po zabiegu-kresek górnych Bardzo się bałam, chyba jak każda z nas, ale naprawdę warto było.. Byłam nastawiona, że będzie bolało, więc wiedziałam co mnie czeka, ale BOLAŁO BARDZIEJ NIŻ PRZYPUSZCZAŁAM!!! NA TAKI BÓL NIE BYŁAM PRZYGOTOWNA!!! (Weszłam o 13 a wyszłam o 15, ale było w tym zmycie namalowanych "moich" kresek-bo wiedziałam co chcę mieć; wypełnienie ankiety, szklaneczka wody, okłady po zabiegu na opuchnięte moje oczka i makijaż wykonany w mojej wersji tj. puder, róż, pomadka na usta, oczka naturalnie nie tykane! Leżąc - ból, który czułam mogę określić w skali od 1 do 10- na 9.Może mam taki próg bólu, ALE POWIEDZIAŁAM, ŻE NIGDY WIĘCEJ NIKT I NIC MNIE TAM NIE ZACIĄGNIE.TAK BOLAŁO, ale..... ale.... ale .... jak zobaczyłam efekt, to wiem że to najlepsza decyzja w moim życiu . Ale jeszcze jendo , makijaż MUSI BYĆ WYKONANY PRZEZ KOGOŚ KTO POTRAFI TO ZROBIĆ PERFEKCYJNIE! Ja miałam takie szczęście bo "moja " Beatka tak mi go wykonała! Denerwowało mnie że budzę się " BEZ TWARZY".Teraz mam oko, i wyglądam ciosowo!Za kilka dni wywinę RZĘSY na czoło i będzie ok. A za jakiś czas usteczka! WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM-POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smieszy cie to
Pomylilas forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych barwników - jedna z koleżanek tej 55-latki miała korektę teraz po iluśtam latach (ma wszystko, czyli brwi, kreski i usta) i nic mi nie wiadomo, żeby miała czerwone brwi przed zabiegiem. Ponoć jest bardzo wymagająca i właśnie dlatego moja znajoma się zdecydowała na tę wietnamkę, że ona u niej robiła. A ta wietnamka robi to ponoć już od 15 lat, tylko że najpierw nie w Polsce. A co do drugiej koleżanki, która robiła u Ploski usta za 350,- kontur z cieniowaniem, to też jej znajome robiły wcześniej u tej babki i stąd miała namiar. I też nic nie mówiła, żeby się coś wybarwiało nie tak, jak trzeba. A ja mam jeszcze czas do namysłu, bo będę robić najwcześniej na wiosnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
w takim razie życzę Ci powodzenia , zeby jak najładniej wyszło:)) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek8608
hej!!!ja w czwartek zrobiłam sobie makijaż permamentny brwi jeszcze się goi, ale wydaje mi się, że będzie ok. Robiłam go w salonie SCARLETT w Lublinie u pani Ani. Teraz zastanawiam się nad górnymu kreskami. Podobno efekt jest super!!!pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libre
a gdzie w warszawie polecacie? warto isc do sharley????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie nad
makijazem w studio la perla w bielsku.. Czy robila ktoras z Was tam makijaz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor www.akolor.pl
Libre!!! Poczytaj dokladnie nasza kafeterie i sama wyciagniesz wnioski, czy warto isc do salonu , o ktory zapytalas. Ja osobiscie mam mnostwo Pan, ktore "lecze" po tamtejszych permanentnych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
Libre, akolor jest z warszawy i z tego co zdażyłam zauważyć profesjonalnie podchodzi do makijaży wiec na pewno będziesz zadowolona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzika
ja pani akolor nie polecam. robi upiorne makijaże. no chyba, że ktoś lubi robić naprawdę mocne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
nie zgodze się z poprzednią wypowiedzią przecież wystarczy wejść na stonkę akolor i ja nie widzę tam przerysowanych makijaży a wręcz przeciwnie bardzo fajnie dobrane makijaże o ładnych kształtach- jest to bardzo krzywdzące gdy ktoś pisze takie rzeczy. Sama zajmuję się mak.perm ale nigdy nie napisze czegoś niezgodnego z prawdą o konkurencji. Szanujmy się:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No raczej...
Akolor robi ladne makijaze i jakos nikt nie ma zastrzezen tylko znajdzie sie jedna pod falszywym loginem ktora probuje cos osiagnac-BEZSKUTECZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinaaaaa
Powiem szczerze,ze tez sie zastanawialam nad permanentnym i byc moze skusze sie na kreski na gornych powiekach. Obawiam sie,ze reszta odpada -c zyli usta,brwi i dolne kreski pod oczami. Kolezanka miala robione brwi - wygladaly bardzo nienaturalnie a po dwoch latach maja czerwonawy odcien co wyglada po prostu ohydnie. Zkolei usta to raczej trzeba z lekkim wypelnieniem, bo same kreskimoga wygladac wulgarnie - czasem usta sa bledsze. Ale z tego co widzialam i po zabiegu i 2 lata po to brwi nikomu bym nie radzila zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinaaa, nie czytałaś chyba od początku tego tematu? Bo wszystko jest wytłumaczone, czemu czerwone itd. Od użytych barwników zależy. Moja szefowa miała 2 lata temu grafitowe brwi zrobione i nic się jej na zielono ani granatowo nie przebarwiło. Miała co prawda niedawno korektę, ale to dlatego, że końcówki brwi zaczęły jej po prostu "znikać". Także jak się trafi na dobrego fachowca, to nie trzeba się obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy nikt nie moze
powiedziec cos o studio la perla w bielsku?? Zalezy mi na opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dogadałam się dziś do porządku z tymi dziewczynami u mnie w robocie - no więc ta, co robiła brwi, to nie u wietnamki, tylko ta, co usta robiła. A te się mogą wybarwić na czerwono ;) Ta od brwi babka, to jest jakaś z Warszawy, tylko że ma siostrę na Śląsku i przyjechała ją odwiedzić, i przy okazji \"zaliczyła\" 3 klientki :) Przy czym jedna z tych 3 babek robi permanentny już sobie od 15 lat. Nie wie, czy by jej zszedł całkiem, bo go co parę lat go poprawia, ale nic jej się na zielono/czerwono/niebiesko na brwiach nie robi, a cena fajna i wykonanie perfekcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×