Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Marianna2201
Witam. Nie, ją reklamują same klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyna
Robiłam makijaż trwały ust w Poznaniu, mieszkam koło Katowic. Jestem niezadowolona z ust, bardzo mi krwawiły i są niedokładnie zrobione. Proszę podajcie mi adres do Pani Magdy z Piekar Śląskich, jaka jest tam forma zapłaty, gotówka, czy raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Ja polecam z reka na sercu w Krakowie gabinet.Jak chcesz napisz na maila podam ci namiary i szczegóły.Babeczka robi rewelacyjnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shoarma
Kurcze taki kawał drogi pojechałas i jeszcze jestes niezadowolona, współczuje. Pewnie z polecenia kogoś? Nie wiem czy tak od razu uda ci się poprawić te usta, ale tutaj masz namiary na Pania Madzię tel.32 767 42 45, a bliższe informacje znajdziesz na www.q10.com.pl. Ja jestem już po korekcie. jest na prawde super. a przede wszystkim tak jak chciałam bardzo subtelnie, ale jednoczesnie wyraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERŁA1
Robiłam sobie mkijaż permanentny brwi w salonie SHARLEY i muszę przyznać,że zostałam nie miło rozczarowana.Brakuje tam fachowców.Zastanawiam się z kąd oni przyjeli te dziewczyny,przecież one są jakieś niedouczone,zero wyobrażni,talentu.SZCZERZE ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERŁA1
Salon SHARLEY to jedna wielka porażka.One nawet nie potrafią zrobi dwuch takich samych kresek na łuku brwiowym,wszystko robią krzywo i nierówno,a do tego każda brew wychodzi inna.A chyba nie o to nam chodziło.Ale co się dziwić,jaka reklama takie i wykonanie.A o co mi chodzii,o to że nawet dziewczyny w recepcji mają krzywo zrobione brwi i są te brwi czarne jakby je ktoś sadzą wysmarował.WIĘC PRZTGOTUJCIE SIĘ BO PO WYJŚCIU Z TEGO SALONU BĘDZIECIE MIAŁY TAKI SAM PASKUDNY EFEKT JAK TE W RECEPCJI MUMIOWATE DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynek6699
Ha salon sherley.Odradzam Anke,tą która ma ciemne włosy i chyba też ciemno w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
witam wszystkie Panie!!! Czasem da sie jeszcze uratowac makijaz permanentny, jesli ktos go zle wykonal, jednak jesli jestesmy po takim nieudanym makijazu, to radze nie prosic o kolejne korekty, gdyz utrwalimy barwnik raz jeszcze i moze okazac sie, ze kolejny raz bedzie on zle wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSTRAWAGANCKA10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
Ale ta kobieta musiala wam nerwy zszargac, az nieprawdopodobne. Niestety jak tylko na opinii dawnej sie leci i starania zostawia w kieszeni.... www.akolor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amfz
Hey dziewczyny! Gdzie można zrobić makijaż w Rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkaaa
widzę, że akolor pseudonim "bursztynek" "ekstrawagancka" "perła" znowu rozpoczęła walkę o klientki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
DOKŁADNIE MAM TAKIE SAME WRAŻENIE pojawiaja sie dziewczyny od razu z zepsutym makijażem i ni z tego z owego akolor tez i ratuje ich swoimi radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
SZKODA SLOW!!!!! SZKODA MI CZASU NA BZDURY, A W DZIECINADE NIE BAWIE SIE ZMIENIAJAC SWOJE IMIE, CZY NAZWE. TO FORUM JEST I DLA KLIENTEK I DLA KOSMETYCZEK I KAZDEGO, KTO MA OCHOTE TU PORUSZAC TEMAT MAKIJAZU PERMANENTNEGO. POJAWIAJA SIE ROWNIEZ OSOBY, KTORE POTRZEBUJA POMOCY ( KONSULTACJ, PRZECIEZ WYKONUJE TEN ZAWOD) JELI TAKIE SA TO WOWCZAS WKRACZAM W TEMAT, NIE MAM CZASU NA POGADUCHY I PLTECZKI. MILEGO KRYTYKOWANIA ZYCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokladnie tak
Ma pani racje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma
swoje zdanie ale ja mysle ze pani z akolor nie rozdrabnialaby sie zeby nakrecac sobie klientki na forum calej polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
A jednak...juz nie na jednym ja widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinne
Madianka2 widziala nie na jednym bo sama reklamuje na wszelkich mozliwych kobiecych portalach swoj gabinet w krakowie. Ja sama byłam zainteresowana makijazem ale wystraszył mnie fakt ze Ona wszedzie,wszedzie poleca go,nikt inny nigdie nie potwierdził ze TAM jest dobrze i profesjonalnie, Proponuje wpisac madzinka2 na google i przekonacie sie same ze jej posty brzmia raz ze poleca bo sama robila a raz ze poleca jako frma swój gabinet jak np na stronie www.kosmetyczki.org/forum -to jej post "Zapraszam Wszystkich do nowego gabinetu na ulice szpitalna w krakowie. W ofercie mamy zabiegi wyszczuplające plus przeciwbólowe oraz makijaż permanentny.Profesjonalnie,miło i przyjemnie Zapraszamy. " Zreszta same zobaczcie : http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&q=madzinka2&start=10&sa=N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
Jak milo, dzieki za wsparcie, bo myslalm, ze to forum okupuje kilka wlecznych pan. Nasza praca polega na robieniu makijazy per i z tej pracy zyjemy, wiec normalne jest, ze reklama jest sila ( od zawsze, dlatego ludzie studiuja marketing) i chcac istniec na rynku oglaszamy sie i swoje uslugi . tagi kosmetyczne tez promuja kosmetyke i zabiegi, ale nie oznacza to osoby wystawiajace ie nie maja pracy. Pani Madzinka albo jest mloda osoba, albo ma zlosliwy charakter. Nie zabiore Pani z Krakowa klientek, prosze spoojnie pracowac, daleka droga. Mam dosc juz tego szczypania i to nie jest forum zlosliwych docinek, tylko dla kobiet interesujacych sie uroda. Prosze zajac sie soba , swoja praca i zyciem w pogodniejszym tonie. Wszystkim Paniom dziekuje i zapraszam do rozmowy w temacie. Pozdrawiam. Pani Madzinka niech wlasne forum zalozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
kilka literem zjadlam, przepraszam. pisze w biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia z warszawy
Pani madzince chyba faktycznie biznes w tej firmie krakowskiej nie idzie bo laduje swoje zdiecia i reklame gdzie sie da.Wlasnie przegladałam na googlach jej posty na innych forach. Niezły numer z kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
los odwraca sie. www.akolor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantastica
idę na zabieg w piątek. Górne kreski. Dam znać jak było;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka49
Daj znac jak bylo,ja ide we wtorek-troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynelka
moge prosić o adresy sprawdzonych salonów w poznaniu lub w szczecinie bylabym bardzo wdizeczna z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce_w_butonierce
Właśnie jestem po makijażu.Bałam sie jak kazda z was:).Ze nie wyjdzie ze boli.Ale efekt super.Jestem bardzo zadowolona.Za was laseczki tez trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a byl ktos w studio
la perla czy jakos tak?? w bielsku bialej?? jak tam jest i czy dobrze robi, dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesli ktos chce sie klocic to
niech zalozy inne forum i tam opisuje jakies bzdury to jest forum dla kobiet zainteresowanych makijazem a nie czekajacych az znowu madzialena napisze cos o swoim studio. dziewczyno jesli nie masz klientek to powies swoja reklame na chejnale albo gdziekolwiek i moze jakas glupia turystka cie odwiedzi ale przestan tutaj wypisywac te bzdury. Wszyscy rozumieja ze konkurencja moze byc twoja kleska ale pani z akolor jest w warszawie i do niej z krakowa daleka droga. Proponuje zaloz sobie nowe forum i tam opowiadaj jaka jestes zadowolona albo nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulek
Trzy dni temu robiłam makijaż ust w akolor, z efektu jestem BARDZO ZADOWOLONA. Atmosfera fantastyczna, obsługa fachowa a zabieg BEZBOLESNY. Kolor ust i kształt rewelacyjny - podoba się wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
juz po trzech dniach wygoiły ci sie usta ze widzisz koncowy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×