Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość do Marianna2201
......a ma ta dziewczyna jakas stronke z fotkami z "efektów"??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny lingerystki, mam pytanie, bo teraz mi się przypomniało - ja choruję na chorobę z autoagresji (wrzodziejące zapalenie jelita grubego) - niejest to przeciwskazaniem przypadkiem? W dodatku teraz jestem na sterydach. Z jednej strony fajnie się składa, bo mam L-4 miesięczne i mogłabym się spokojnie wygoić, ale z drugiej strony nie wiem, co z tymi lekami i w ogóle z moją chorobą, bo polega ona na tym, że przeciwciała moje własne atakują i "likwidują" komórki własnego organizmu (w moim przypadku jelita), więc nie wiem, jak zareaguję, jak mi barwnik pod skórę wprowadzą. Np. wiem, że nie mogę sobie wstrzykiwać botoksu ani kolagenu pod skórę, bo mogę dostać uczulenia. A co z barwnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ma ktos doświadczenia z makijażem permanentnym zrobionym w Chrzanowie na ulicy Sokoła? Nie wiem czy warto tam pójść...interesują mnie kreski górne i dolne oka-te bez efektu więziennego, może grubsze lub rozmyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie ; moje usta mają tydzień , i mam jakby piasek , ciągle czuje na nich chropowate zgrubienia,. nie mam strupów , juz zeszly ,. i niewiem ,czy to normalne ? prosze napiszcie , cy tez u was tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra tobie
sie chyba jeszcze skora zluszcza... jak tak na brwiach mialam - taka chropowata skorka, o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie , kochane , mam biale plamy , i chropowate, jak smaruje solkoserylem to sa lagodniejsze , a jak troche wyschną to normalnie jak dotykam to piasek,. co to jest ? biore caly czas hewiran , wiec oprychy nie mam i nie mialam,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrixxxxxxxxxx
a czy ktos robil makijaz w poznaniu? mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
jeszcze sie goja, nie przejmuj sie. sproboj posmarowc cieniutko CICAPLASTem z La Roche Possay, on wspomaga gojenie i odbudowe komorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO JA
mam spieprzone brwi ,robione w okolicy Opola. dwa razy robiona poprawka i nici ---plamy paskudne dwukolorowe. Szkoda ,że nie wiedziałam o tej stronce ,najpierw dowiedziałabym się gdzie warto pójść,a nie tak w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Przykro mi:( Ale fakt warto zaglądnąć na takie stonki jak ta bo często ludzie szczerze polecaja.Chcą pomóc w wyborze:) pozdrawiam www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa miesiace temu robilam kreski, a miesiac temu usta. Tigra jesli chodzi o usta to mialam identycznie, tydzien minal a na ustach takie jakby zgrubienia. Nie przejmuj sie po prostu sie goja. Mi to juz zeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiecie nic, dziewczyny, a'propos tych chorób z autoagresji? Musiałabym gastrologa zapytać, ale nie wiem, czy się będzie orientował, bo to jest nie dość, że chłop, to jeszcze grubo po 50-tce, to pewnie nie będzie w ogóle wiedział, o czym ja do niego mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Kurcze boję sie wypowiadac w takiej waznej sprawie ale wydaje mi sie ze spokojnie mozesz sobie makijaz wykonac.Barwniki wpuszczane są tylko w warstwe naskórka płytko wiec są bezpieczne. Ale zapytaj może a noż widelec jest facet zorientowany pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
ja bym bardziej zwrociła uwage na te sterydy bo tu choroba z autoagresji raczej nie powinna byc przeszkoda ale sterydy działaja agresywnie na skóre i organizm i nie wiadomo czy nie bedzie problemu pozniej.ogólnie jest przyjęte ze klientka powinna byc całkiem zdrowa a ewentualne wątpliwosci powinnien rozwiac lekarz i nawet zalecane jest tzw.pozwolenie od lekarza. jesli mam watpliwosci to najpierw klientke prosze o konsultacje z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Może jednak spytam mojego gastrologa - wizytę kontrolną mam niedługo. A ze sterydami, to teraz mam fajnie, bo normalnie jestem uczulona na prawie wszystkie pomadki do ust, a teraz nie :) Tzn. sterydy chyba spowodowały, że uczulenie mi się nie pojawia - wreszcie się mogę pomalować, hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqqaa
Witam Zastanawiam się nad brwiami.Mam przerzedzone. Jest jedno ale jestem chora na nowotwór i co miesiąc jeżdżę na chemię. Właśnie dlatego jestem łysa mam niewyraźne brwi , rzęsy :-( . Nie wiem czy są jakieś przeciwwskazania. Proszę o pomoc jakiejś kompetentnej osoby. Pani hematolog moja nie bardzo wiedziała co powiedzieć. Z góry dziękuję Aha jestem z Sosnowca , może ktoś poleciłby mi jakiś dobry salon w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqqa, tu na forum dużo pisali o Piekarach Śląskich, Stodio Q10 - dzwoniłam tam i babka jest bardzo rzeczowa i wydaje się kompetentna. Nie spotkałam się z ani jedną opinią negatywną na jej temat, jak na razie. Ale wypytaj się dokładnie o przeciwskazania zdrowotne - ja właśnie też mam ten problem, że choruję i nie wiadomo, jak mój organizm zareaguje na sztuczny barwnik wprowadzany pod skórę. Jeśli chodzi o estetykę, to na pewno by Ci pomogło, ale nie wiem, jak to się ma do chemii, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
nowotwór jes przeciwwsazaniem ja bym sie nie podjęła takiego zabiegu chyba ze lekarz na pismie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ,. dziasiaj poprawialam oczy bolalo jak piorun, zyletki w ruch ,. takie odczucie ,. ale efekt boski ,. zobila mi kocie oczy ,. super sie czuje , i ladnie ta wygląda ,. co do moich ust , to dalej ,sa jak w bialym piasku ,. ale ma to zejść ,. no ... tylko kiedy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Bosko.cieszymy sie razem z Tobą;) pozdrawiam www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
widzialam bardzo duzo osob ktore mialy makijz permanentny ze wzgledu na wypadanie wlosow po chemii ale nie jestem pewna czy mozna to zrobic w trakcie czy po. wiem ze ta babeczka z wroclawia p. Bozena takie zabiegi czesto wykonywala. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi83
Do MAGG32 poproszę o namiary do tej dziewczyny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
oczywiscie ze mozna wykonac ale dokładnie po chemii a nie w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzołchy ! moje usa , troche sie wylagodzily ,. te biale chrosteczki prawie sie wchłonely ,. oczka boskie ,. poprawka ust za dwa tygodnie ,. juz mnie boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigra, zazdroszczę Ci. Ja na razie poczekam, aż skończę sterydy, a potem zobaczymy. Na razie maluję się zawzięcie co rano, a moje brwi przyprawiają mnie o zgrzytanie zębami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mojej choroby, to pani ze studia Q10 powiedziała, że przed makijażem wykonamy test uczuleniowy, żeby zobaczyć, czy mój organizm to zaakceptuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondi20015
Blondi - jak jestes na sterydach to nie powinnas sobie robic makijazu - poczekaj az skonczysz to brac. Ktos wczesniej pytal sie jak wygladaja efekty, zdjecia itd - zamiescilam pare fotek dla ciekawskich: http://www.studiokleopatra.pl/index.php?section=22 najczesciej dziewczyny decyduja sie na zabieg jesli ktoras ze znajomych juz jest "po" - wtedy mozna na zywo i z pierwszej reki sie przekonac ze to nie takie straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×