Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość linergistka
Witam na poczatku poczekalabym na efekt po zagojeniu, ale to dziwne ze ma Pani az tak wielkie strupy są teraz maszyny które nie wykonują takich zachowań skóry mogą byc delikatne ale nie mocne i opuchlizna najczęsciej powinna max po 3 dniach zanikac.Jesli zdecyduje sie Pani na pomprawki to tak jest możliwosc wprowadzenia preparatu ktory wypkluje barwnik lecz wtedy usta przez dłuższy okres czasu nie wyglądaja za ładnie oraz raczej nie jest to jednorazowy zabieg można równiez spróbowac zmienic kolor innym barwnikiem natomist bez zobaczenia Ust trudno mi jedt dokładnie pomóc Pani w tej sprawie pzdr serecznie i prosze o cierpliwosc moze wszytko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linergistka
Proszę poczekac aż usta sie zagoją i wtedy bedzi mozna cos zmieniać ocaniać Narazie to nie mozemy nic powiedziec napewno po dobrym wykonaniu makijazu opuchlizna powinna zanikac po 3 dniach oraz nie powinno byc az tak duzych strupków.czy Pani nawilza usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi_m
Godesska, a jaką metodą miałaś robione usta??? Można wywabić barwnik specjalnym preparatem, można też spróbować użyć korektora jak już się zagoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.n.u.l.k.a
sylwia.k możesz podać mi jakieś namiary ta ten salon? Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godesska
Dziękuję za odpowiedź. Skorzystałam z tego, że zamieściła Pani adres mailowy i wysłałam zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.K
Anulka, możesz wejść na stronę internetową - www.bellamila.pl, tam są też zdjęcia jak dziewczyna robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Konstancinie rzeczywiście jest super zdolna dziewczyna ( chyba o niej piszecie poniżej) . Najpierw robiłam brwi , prawie bezboleśnie, doskonale dobrany kolor , piękna korekcja. Ostatnio dwa miesiące temu robiłam też u niej usta . Jestem zachwycowna, bo ust prawdę mówiąc nie miałam , a teraz mam sie czym pochwalić . Nawet namówiłam na brwi moja mamę prawie 70 letnia i jest bardzo zadowolona ( jak się ma troche osłabiony wzrok to pomalowac równo nawet brwi jest trudno , a bała sie bardzo, bo jest niewytrzymała na ból. I na dodatek dziewczyna załatwia nisko oprocentowane raty !!! dla rencistki to była jedyna mozliwość A ja byłam tak zachwycona , ze zrobiłam nawet sobie zdjęcia po zrobieniu , potem jak mi wyszła opryszczka i teraz kilka dni po. Jak któraś chce to moge przesłać mailem . Polecam . zdolne dziewcze i ma doskonały sprzęt ( prawie bezboleśnie robi) Robi też bio tatuaże takie np: przy kostce, fajne na lato i co ważne nie na zawsze. pewnie sobie zrobie za jakiś czas. Mam nadzieje , ze 50 latce jeszcze pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 500pln kreski
góra i dół z korektami??????Chyba żartujecie że to jest wykonywane STERYLNIE, bo na pewno igła nie będzie jednorazowa!! To jest cena dla naiwnych, nikt za darmo nie pracuje, na czymś oszczędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator forum
Witam, widzę, że teraz linergistka z bellamia się ostro promuje. Dużo ostatnio pojawiło się dziwny cudem w różnych miejscach w necie na temat tego gabinetu i na allegro i na forach - jakiś dziwy zbieg okoliczności. Istnieje bardzo dużo profesjonalnych gabinetów i jakoś nikt się nie rozpisuje... ciekawa sprawa - uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia.K
I oto nasz Polski grejdołek... Jak tylko się kogoś chwali bo jest zdolny to zaraz musi być podejrzany. Czyżby Obserwator nie miała klientów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fe, a nieładnie tak podcinać skrzydła. Obserwator? Ja sobie robiłam to u tej dziewczyny i na to mam dowód i nie chcę czytać takich podejrzeń od zawistnych , anonimowych obesrwatów - prowokatorów . I na dodatek wyśledziła wszędzie gdzie się dało . Czy kobieto tylko na tyle cie stać. Ja bym nie wpadła, żeby nawet ją wyśledzić na allegro. Jak ktoś potrafi coś robić , ma talent to go ludzie chwalą. Jak chce ułożyć sobie życie zawodowe to się ogłasza . Życzę więcej talentu to będzie mniej zazdrości. Nieładnie naprawde , powinna pani przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Katarzyna T. Witam, ja robiłam na początku grudnia parmanentny oczu w salonie 15-115 i efekt bardzo mi się podoba...\" może się tu jeszcze pojawisz - czy mogłabyś przesłać mi mailem jakieś zdjęcie kresek zrobionych w tym salonie 15-115..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy ktoras z Was wykonywala makijaz pernamentny w Imperium Wizazu w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z Was wykonywala makijaz pernamentny w Imperium Wizazu w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z Was wykonywala makijaz pernamentny w Imperium Wizazu w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
Witam, robilam sobie brwi i usta w Sharley w Warszawie, brwi 3 tyg temu w ten czwartek ide na korekte. Najlepiej wygladaly przez jakies 3 dni po zabiegu, teraz sa prawie niewidoczne ale zapewne to jest normalne, ze trzeba uzupelnic barwnik. Usta mialam robione dzis, nie wiedzialam jak mam wyjsc z gabinetu bo usta wygladaja jak trąba słonia sa olbrzymie spuchniete, kolor jest ok ale zapewne zbledna taj jak brwi, biore caly czas heviran mam nadzieje, ze opryszczka nie wystapi, usta robilam w znieczuleniu bo mialam kontur z calkowitym wypelnieniem, za brwi zaplacilam 900zł za usta 1200zł poprawki są gratis. Jedyne c wiem to to, ze ufam lingeristce bo jest mistrzynią w robieniu permanentnego makijazu, usta mam wycieniowane 3 kolorami, brwi jak wspomnialam wczesniej bardzo delikatne ale bede chciala dodac ciemniejszy barwnik podczas korekty. Pani lingeristka specjalnie za pierwszym razem nie robi ciemnymi pigmentami gdyz moglabym sie przerazic ze jest za ciemno sama mi to zaproponowala, wole teraz je przyciemnic bo wiem jaki bedzie efekt niz od razu robic sobie brwi jak klown. pozdrawiam i polecam ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm2008
Amelia, u której linergistki z sharleya robiłaś makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm2008
Amelia, u której linergistki z sharleya robiłaś makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
makijaz robilam u Pani Beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.n.u.l.k.a
Hmmm... Niestety mistrzostwa w branży kosmetycznej są ustawione... Czy to nie dziwne, że pierwsze 3 miejsca zajmują zawsze pracownice firmy organizującej owe "Mistrzostwa"...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
Szczerze, nie wiem moze tak jest moze nie. Jedno jest pewne, ze jezeli zaufały tym linergistkom osoby publiczne tzn, prezenterki telewizyjne, aktorki i piosenkarki to czego mam sie bac? wiadomo, ze jezeli ludzie, ktorzy zarabiają "twrzą" idą do tego salonu to są pewne, ze nikt im nic nie zepsuje, wiec co to za roznica czy ktos sobie ustawia mistrzostwa czy tez nie ( ja wierze ze nie) bo mając takich klientów nie trzeba sięgać po tak tanie chwyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1983
Amelia19a - nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że dziwnym trafem pracujesz w Sharleyu... Moja koleżanka tam była i specjalnie nie była zachwycona brwiami - poprawiała je już w innym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1983
Amelia19a - nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że dziwnym trafem pracujesz w Sharleyu. Moja znajoma tam była i nie była zachwycona brwiami - poprawiała je w innym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zanim zdecydujecie się na permanentny brwi, wypróbujcie u kosmetyczki hennę z regulacją. Zwróćcie uwagę jak dobierze i precyzyjnie wyreguluje kształt brwi. Ja i moje koleżanki chodzimy do pani Małgosi na Krzywoustego w Szczecinie ( Salon Barbi). Koleżanka zrobiła u niej permanentny brwi, wygląda rewela. Piękny kształt i kolor. Ja też się wybieram do niej na permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
Anna1983, skąd u Ciebie podejrzenie, ze pracuje w salonie kosmetycznym? aby zaspokoic Twoją Ciekawosc odpowiedz brzmi, nie. Po prostu jeżeli ktoś tak jak ja jest zadowolony to wypowiadam sie pochlebnie. A dlaczego Twoja kolezanka byla nie zadowolona? co bylo nie tak? Ja podczas wizyty dokladnie ustalilam z linergistką czego oczekuję, razem ustalałyśmy kształt i kolory i jest dokładnie tak jak chciałam. Powtórzę raz jeszcze, ze nie o to chodzi zeby od razu robic ciemne krechy i nie naturalne na brwiach bo nie na tym polega permanentny makijaż. Dobra linergistka nie zrobi z Ciebie nienaturalnie wymalowanej lalki tylko podkresli Twoją urode.Podczas drugiej wizyty omawiasz co bys chciala jeszcze zmienic lub dodać. Byłkiedyś program w telewizji " chce byc piekna" o metamorfozach kobiet, makijaże jak i inne zabiegi upiekszajac byly wykonywane wlasnie tam, obejrzalam wszystkie odcinki i bylam pod wrazeniem, dlatego zdecydowalam sie na zabieg w tym gabinecie. Podczas mojej pierwszej wizyty siedziala obok mnie znana piosenkarka wiec stad wiem, ze przychodza tam slawni ludzie, pozatym jestem dosc wscibska i wypytalam kto jeszcze robil tam zabieg i jest pokazna lista. Mało tego byłam tam tylko 2 razy bo nie stac mnie na to zeby tam korzystac z uslug kosmetycznych na makijaz zbieralam 2 lata i przejrzalam tysiace wypowiedzi i opinii o salonach. Moja decyzja byla bardzo przemyslana i nie zaluje ze akurat zrobilam makijaz w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia.wawa
Hej! Ja miałam wątpliwą przyjemność przeczytania artykułu, który nie tak dawno ukazał się w dodatku do Gali. Był to artykuł o Sharley... Autorka tekstu albo nie powinna nazywać siebie dziennikarką, albo dostała łapówkę albo jest bliską przyjaciółką pań z Sharley. Artykuł był o tym jaki to Sharley jest wspaniały i że tylko u nich w całej Polsce - to było dosłownie tak napisane - wykonują prawidłowy makijaż permanentny. Sharley jest długo na rynku i go monopolizuje. Szkoda, że nie daje się szansy innym, którzy są równie dobrzy lub nawet lepsi w niektórych przypadkach. Owszem, wiem, że opinie obcych ludzi są ważne, ale nie tylko tym powinnyśmy się sugerować. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia.wawa
Zapomniałam dodać, że artykuł miał być ogólnie o makijażu permanentnym, jego zaletach i wadach, a wyszła reklama Sharley jak nic. Gala jest be! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia-Szczecin
Jak już ktoś mieszka w Szczecinie to warto iść do Studia Agi w Policach - ta dziewczyna to mistrzyni! Długo się czeka - teraz to chyba z pół roku, ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
Dziewczyny, jestem dzien po permanentnym ust, czy strupki długo schodzą tzn nie takie duze strupki raczej mam efekt "posiekanych" ust? smaruje je caly czas maścią, ktora dostalam od linergistki czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_123
Amelia, maść powinna wystarczyć - jaka to jest dokładnie? Ja niestety słyszałam że sprzęt LTL rani skórę... Leciała Ci krew/osocze podczas zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×