Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość a-kasandra
do PPiksi: Twoj makijaż naprawde zmienil wyglad twojej buzi, jest piekny, bardzo dobrze wykonany. a co do zmiany koloru barwnika z szarego w rudy, to bylam przekonana ze tylko brazy wyplukuja sie na rozowo (czerwono)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VANESSA69
WITAM WSZYSTKICH CHCIAŁAM ZROBIĆ SOBIE MAKIJARZ PERNAMENTNY BRWI I NACZYTAŁAM SIĘ TYLU RZECZY ŻE WKOŃCU SIĘ WYSTRASZYŁAM ALE JEDNA OSOBA Z FORUM BYŁA BARDZO ZADOWOLONA Z MAKIJARZU W STUDIO Q 10 W PIEKARACH SL I TAM TEŻ SIĘ UDAŁAM ZA BRWI ZAPŁACIŁAM 700 ZŁ DZIEWCZYNA KTÓRA TO ROBI NAPRAWDĘ MA TALENT JESTEM SUPER SUPER ZADOWOLONA NAWET NIE MYŚLAŁAM ZE TAK ŁADNIE TO WYJDZIE RÓWNO ITD I NAWET NIE TAK BOLEŚNIE JAK PISZĄ INNI DO PRZEŻYCIA SPOKO.NAPRAWDE BOSKI EFEKT POLECAM WSZYSTKIM TEN GABINET .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alumnia
@@Blondi20015 pierwszy raz slysze, zeby kropki czy wielkosc literek decydowaly o inteligencji, ale to widocznie pojecie inteligencji w blondynkowym wydaniu. ciekawe co na to powiezialby Einstein, ktory byl dyskletykiem. coz, niektore kobiety mozna sprowadzuc tylko to cyckow i szpary i to nei ja wymyslilam, tylko inna.. kobieta :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te, Alumnia, a Ty co? Kobietą bez \"cycków\" i bez \"szpary\" jesteś? Na marginesie - znam inne określenia drugorzędnych cech płciowych kobiet. Słyszałaś kiedyś o piersiach czy waginie? I dla Twojej wiadomości - włosy mam ciemne. Ksywka się wzięła przed paroma laty, jak zagroziłam chłopakom z roboty, że się na blond przefarbuję. I co? Zdziwiona? A dysleksję wymyśliły matoły, którym uczyć nie chce, ot co (to też nie ja wymyśliłam, tylko moja polonistka)! Pogadaj z Miodkiem! A poza tym coś się tak mnie uczepiła? Spadaj! Czep się kogoś innego. I w ogóle, to wypowiadaj się na temat albo zmień forum. Bez względu na IQ (ja mam 122 - zbadane na UJ, a Ty? Może się pochwalisz? Tylko o prawdziwy wynik proszę!). Vanessa69 - cieszę się, że napisałaś o swoich wrażeniach. Ja się właśnie wybierałam do Q10, tylko niestety ze względu na terapię sterydową musiałam to przełożyć. Ale fajnie wiedzieć, że tam jest tak dobrze, bo już się zaczynałam wahać nad innymi opcjami. Ale chyba jednak się zdecyduję na te Q10, jak tylko będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie wcale
Blondi tymi docinkami bo to napewno jakas glupia pinda pisze te bzdury.!!! A ty alumnia zmien forum bo to co tutaj wypisujesz jest naprawde zalosne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza a makijaz permanentny
hej dziewczyny. Mam pytanie bo robilam sobie 3 tygodnie temu permanentny kontur ust. Teraz sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy, poprawke mam za miesiac. Powinnam ja zrobic czy nie. Czy moze zaszkodzic dziecku? Nie jestem osoba ktora sie stresuje czy cos takiego, zreszta mam juz makijaz brwi, kreski na powiece, dla mnie to luzz jesli chodzi o stres to zerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
witaj:) myślę , ze bez problemu mozesz dokończyć maijaż - moja koleżanka jak była wiąży to robiła sobie u mnie cały makijaż .Przecież jak się jest w ciaży nie powinno się opalać w solarium a i tak dziewczyny leżą na łózkach- myślę , że szkoda by było nie zrobić korekty - ale nie należe do zwolenniczek robienia makijaży kobietom w ciąży:)) to tylko moja sugestia:)) pozdrawiam Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseni
dziewczyny proszę powiedzcie gdzie można zrobić makijaż ust w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanka1989
makijaz brwi. nie mam naturalnych brwi prawie wogole. Chce by byly wyrazite ale boje sie, ze pan/i zrobi je za ciemne.. czy moj strach jest uzasadniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanka1989
makijaz brwi. nie mam naturalnych brwi prawie wogole. Chce by byly wyrazite ale boje sie, ze pan/i zrobi je za ciemne.. czy moj strach jest uzasadniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nimfomanka 1989 Uwazam ze nie powinnas sie bac, ja mialam ten sam problem jestem blondynka mam brazowe oczy a brwi prawie wcale nie mialam, wiec jak sie zdecydowalam na makijarz w Toruniu w salonie viva(wczescniej duzo czytalam na temat makijazu). najpierw lingieristka rysowala mi brwi czarna kredka przez 1.5 godziny zeby zobaczyc jaki ksztalt bedzie idealny.Jak juz razem podjelysmy decyzje ze nam sie podoba to zaczela wkuwac igle i mowila ze nie zrobi ich bardzo ciemnych bo musze sie przyzwyczaic to tego ze je wogole mam. Na korekcie sama powiedzialam ze chce jednak ciemniejsze ,ale one nigdy nie robia czarnych nawet jesli ktos chce, poprostu nieladnie to wyglada.Majac juzidealne ,rowniutkie brwi moja twarz bardzo sie zmienila oczywiscie na lepsze , jestem szczesliwa i za chwile ide robic usta... PLOECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutoFill
Ja dzisiaj zrobiłam makijaż całej twarzy usta , brwi i kreski, jestem strasznie podekscytowana, co prawdz spędziłam w gabinecie cały dzień, ale wiem juz`dzis ze będę bardzo zadowolona, nareszcie nie będę się musiała rano malować , no i muszę przyznać że Pani , która mi wykonywała zrobiła mi tak piękny kształt brwi , że w domu wszystkim szczęka opadła. Po prostu nie mogę się napatrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gastrologa na kontroli i muszę się Wam poskarżyć - kazał mi dalej brać sterydy! Ograniczył mi jedynie dawkę o 30%, ale to nie rozwiązuje mojego problemu - nadal nie mogę zrobić permanentnego! Dopiero jakieś 5-6 miesięce po odstawieniu sterydów, a ja już zaczynam tracić nadzieję, że kiedykolwiek pozwolą mi je odstawić... W dodatku mam za przeproszeniem ryj, jak chomik - to tzw. "twarz posterydowa", ewent. "opuchlizna sterydowa" - puchnie dolna część twarzy :( Sorki, że tak trochę nie na temat, ale musiałam się wyżalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie Blondi
Jestesmy z toba... pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI69
5 dni temu robiłam górne kreski,zaraz po zabiegu była lekka opuchlizna,ale teraz jest SUPER.nie miałam żadnych strupków ani nie łuszczyła mi się skóra.dlaczego?jak bardzo zblednie mi kolor i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki na czym polega kreska gorna i dolna?? mam strasznie jasna oprawe oczu... wogole jestem blondynka... wspomagam swoje biale cialo solarka, henna mnie nmie opuszcza bo bez niej jak naloze tusz do rzes to i tak przy samym oku widac ze sa biale :((... ZAZDROSZCZE KAZDEJ BRUNETCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
robi sie makijazem perm. kreske na gornej lub dolnej powiece-efekt jak bys sie pomalowała kredka ewentualnie mozna uzyskac efekt zageszczenia rzes.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasnadra
kilka tygodni temu robilam kreski gorne i dolne dla bardzo jasnej (juz prawie siewiejacej na bialo) bladynki, domyslam sie ze miala ten sam problem co Ty. Ze wzgledu na jej delikatna oprawe oczu zrobilysmy bardzo cieniutki czarny liner, doslownie poprowadzilam kreske miedzy rzesami. I tak jak mowi Kryniaola powstal efekt zageszczenia rzes. Ale nie zaprzeczam ze jesli sie na to zdecydujesz i tak polecalabym Ci henne rzes co jakis czas dla poglebienia efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30011208
Witam Jestem po zrobieniu sobie permamentnych ust z wypełnieniem. Dzisiaj mija 2-gi dzień. Efekt fajny, choć trochę za jasny, ale jest możliwość korekcji za 3 tygodnie. Nie bolało, znieczulenie w żelu skuteczne, kosmetyczka miła. Polecam gabinet w Krakowie, ul.Widok 10a. Cena konkurencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zainteresowana
zrobieniem makijażu na ustach, brwiach, kreskach górnych . Z tego co sie zorientowałam to na forum jest dużo Pań które wykonuja takie makijaze. Proszę o podanie orientacyjnej ceny, oczywiscie wiadomo, zę moga być jeszcze jakieś sprawy dodatkowe, co wyjdzie w trakcie, ale orientacyjnie. A, usta pełne oczywiście. Nie ukrywam, że obecnie liczę się z kosztami. Proszę o propozycje, dysponuję własnym srodkiem lokomocji, mogę dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
kreski górne 450. brwi 600-700, a usta 1000 razem oczywiscie jest rabat .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
kreski g-400, dolna 350, usta cale -850,- cien -650, brwi-650,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profilka
ja zrobilam kreseczki w Krakowie.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszka Florka
Do dziweczyn które robiły makijaż u pani kosmetolog Madzi ze studia Q10 w Piekarach Śląskich, napiszcie jak długo czekałyście na termin wizyty? Chciałabym się umowić w miarę możliwości jak najbliżej dnia w którym przyjeżdżam do polski, a nie chciałabym rezerwować terminu na który nie dotrę. Napiszcie też o swoich doświadczeniach, podobno ta pani rysuje mega fantastyczne brweki, takie o jakich właśnie marze! No i wiem też że mają fajne znieczulenie, moja znajoma która jest bardzo wrażliwa świetnie przeżyła zabieg mówi że była aż zaskoczona tym że nie cierpiała. Ja to chyba tego najbardziej sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×