Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Klocek5
Ja robiłam usta i kreski górne w Sulęcinie, u Pani Kasi Turczyńskiej, namówiła mnie na makijaz ust w trakcie innego zabiegu, który wcześniej u niej robiłam, lipolizy laserowej brzucha. Myślałam, że mnie naciąga, ale jak mi zrobiła usta to byłam w szoku. Wspaniale. Jestem bardzo jasną blondynką, a usta miałam bardzo jasne, prawie niewidoczne jeżeli chodzi o koloryt. Dobrała mi jasnoróżowy lekko przyćmiony kolor, teraz usta sa bardziej widoczne, naturalne, bez efektu Barbie, czego niecierpię. Górna wargę lekko powiekszyła mi po objętosci, bo wcześniej była płaska w porównaniu do wystajacej dolnej wargi. Mistrzyni świata. Bardzo jestem zadowolona. Wcześniej mówiła, że połączenie makijażu permanentnego ust z lekkim uwypukleniem daje ładne efekty i to prawda. Sam makijaż nie da uwypuklenia, trzeba do tego kwasu hialuronowego. Ale się rozpisałam. Zreszta po 2 zabiegach u niej wiem bardzo dużo na temat ust, zmarszczek i odmładzania. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klocek5
Ja robiłam usta i kreski górne w Sulęcinie, u Pani Kasi Turczyńskiej, namówiła mnie na makijaz ust w trakcie innego zabiegu, który wcześniej u niej robiłam, lipolizy laserowej brzucha. Myślałam, że mnie naciąga, ale jak mi zrobiła usta to byłam w szoku. Wspaniale. Jestem bardzo jasną blondynką, a usta miałam bardzo jasne, prawie niewidoczne jeżeli chodzi o koloryt. Dobrała mi jasnoróżowy lekko przyćmiony kolor, teraz usta sa bardziej widoczne, naturalne, bez efektu Barbie, czego niecierpię. Górna wargę lekko powiekszyła mi po objętosci, bo wcześniej była płaska w porównaniu do wystajacej dolnej wargi. Mistrzyni świata. Bardzo jestem zadowolona. Wcześniej mówiła, że połączenie makijażu permanentnego ust z lekkim uwypukleniem daje ładne efekty i to prawda. Sam makijaż nie da uwypuklenia, trzeba do tego kwasu hialuronowego. Ale się rozpisałam. Zreszta po 2 zabiegach u niej wiem bardzo dużo na temat ust, zmarszczek i odmładzania. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klocek5
Ja robiłam usta i kreski górne w Sulęcinie, u Pani Kasi Turczyńskiej, namówiła mnie na makijaz ust w trakcie innego zabiegu, który wcześniej u niej robiłam, lipolizy laserowej brzucha. Myślałam, że mnie naciąga, ale jak mi zrobiła usta to byłam w szoku. Wspaniale. Jestem bardzo jasną blondynką, a usta miałam bardzo jasne, prawie niewidoczne jeżeli chodzi o koloryt. Dobrała mi jasnoróżowy lekko przyćmiony kolor, teraz usta sa bardziej widoczne, naturalne, bez efektu Barbie, czego niecierpię. Górna wargę lekko powiekszyła mi po objętosci, bo wcześniej była płaska w porównaniu do wystajacej dolnej wargi. Mistrzyni świata. Bardzo jestem zadowolona. Wcześniej mówiła, że połączenie makijażu permanentnego ust z lekkim uwypukleniem daje ładne efekty i to prawda. Sam makijaż nie da uwypuklenia, trzeba do tego kwasu hialuronowego. Ale się rozpisałam. Zreszta po 2 zabiegach u niej wiem bardzo dużo na temat ust, zmarszczek i odmładzania. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S A N D R A
CZEŚĆ!ja robiłam makijaż brwi metodą włoskową-REWELACJA naprawdę polecam..brwi wyglądają naturalnie nie jak koszmarne plamy po hennie,kosztują troszke moze więcej(ja placilam 800 w Bydgoszczy u pani Kamili na dworcowej 22) ,ale sie oplaca Babka ma naprawdę oko,potrafi doradzić i ma wyobrażnię a to ważne.moja kumpela robila u niej gorne kreski i usta-troche powiększone z cieniowaniem-700.00,tez bardzo zadowolonak,ja czekam na swoja kolejke ROBIE SOBIE USTA-juz doczekać sie nie mogę.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S A N D R A
hej! ja robilam makijaż brwi metodą włoska REWELACJA-jestem bardzo zadowolona (robilam w bydgoszczy u pani Kamili na dworcowej 22) ,wyglądaja naturalnie-nie jak koszmarne plamy po hennie.sa moze troszke drozsze-ja placilam 800.00,ale naprawde się opłaca-babka ma oko i wyobrażnię a to ważne.moja kumpela robiła u niej gorne kreski(wyobrażcie sobie że odradzila jej dolnej kreski-bo ponoć jej oko wygladało by nie naturalnie) i robila usta z cieniowaniem 700.00 tez jest super zadowolona-TERAZ MOJA KOLEJ-ROBIE ZA PARE DNI USTA!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_I_C_I_A-
Ja też robiłam na Dworcowej 22 u pani kamili , linergistka odradziła mi zrobienie samego konturu.powiedziała ze po obudzeniu bede wyglądała jak klaun,a to nie o to chodzi! namówiła mnie żebym zrobiła z wypełnieniem i jestem bardzo z tego zadowolona ..wyszło wiele lepiej niż myślałam JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_I_C_I_A-
Ja też robiłam na Dworcowej 22 u pani kamili usta . linergistka odradziła mi zrobienie samego konturu.powiedziała ze po obudzeniu bede wyglądała jak klaun,a to nie o to chodzi! namówiła mnie żebym zrobiła z wypełnieniem i jestem bardzo z tego zadowolona ..wyszło wiele lepiej niż myślałam JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz0
Witajcie,mam pytanko czy jest jakiś sprawdzony środek znieczulający przy robieniu kresek na powiekach? Jestem własnie po makijażu całości (brwi,usta i kreski).Usta i brwi mam już po 1 poprawce jeszcze jedna i koniec.Natomiast za 3 tygodnie idę na 1 poprawkę oczu,bólu nie wytrzymam ponownie.Mimo smarowań mascią znieczulajacą dla mnie to była tragedia.Usta i brwi rewelacja delikatny ból,ale kreski horror.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
do basiaz0 a czym znieczulałaś usta Emlą czy znieczuleniem stomatologicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiaz0 - jaką maścią smarują Ci oczka? może jest po prostu za słaba.. ja jestem już po korekcie - powolutku zaczyna mi się pigment wyłuszczać. zdecydowałam się jednak na mocniejsze i czarne kreski - wprost przeciwnie do tego, co chciałam na początku :P wyszły super, szkoda że nie zostaną takie czarne i wyraźne.. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac2f838bdec30bbe.html (mam nadzieję, że link wejdzie). jak się pigment wyłuszczy do końca wkleję fotkę wersji ostatecznej :) przypomnę, makijaż robiony u Ani z Akolor :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
Do SANDRA. Czy mozesz podac prawidłowy adres mailowy bo wysylam wiadomosc i jest jakis proble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S A N D R A
widze ze nie pisal sie caly adres.sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S A N D R A
widzę że nie wpisał się cały adres.sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S A N D R A
widzę że adres sie caly nie zapisał sorry.końcówka TO; onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S A N D R A
koncówka to :onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S A N D R A
onet .eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz0
usta miałam znieczulone elmą,prawdopodobnie oczy też.W trakcie robienia makijażu co jakiś czas miałam smarowane jakimś żelem naprawdę działał co do ust i brwi.Myślałam że przysnę na fotelu ale kreski tragedia.Chyba następnym razem wezmę podwójną dawkę jakiegoś przeciwbólowego środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carma258
witam! chciałabym się dowiedzieć czy po zrobieniu kresek na górnej powiece można od razu malować tuszem rzęsy, czy trzeba odczekać. jeśli tak to ile? :) pozdawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carma258
witam! chciałabym się dowiedzieć czy po zrobieniu kresek na górnej powiece można od razu malować tuszem rzęsy, czy trzeba odczekać. jeśli tak to ile? :) pozdawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz0
Witam,jeżeli chodzi i malowanie rzęs to Pani,która mi robiła zaleciła 5 dni bez makijazu.Zrób sobie hennę rzęs przed zrobieniem kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carma258
witam! chciałabym się dowiedzieć czy po zrobieniu kresek na górnej powiece można od razu malować tuszem rzęsy, czy trzeba odczekać. jeśli tak to ile? :) pozdawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carma258, faktycznie po zrobieniu kreseczek nie powinno malowac sie rzes przez okolo 5 dni. Chodzi o zluszczajacy sie naskorek, ktory pocierasz przy demakijazu i mozesz go zerwac wraz z barwnikem. Dodatkowo podrażnisz mleczkiem lub plynem. Radze odpoczac od tuszu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina1956
Mam zrobiony - chyba fatalnie makijaż permamentny brwi. Po 4 latach od zabiegu kolor brwi jest jasnoniebieski. Próbowałm róznych sposobów - preparat REJAVI- ale niestety. Zostałam sama z tym problemem i jestem bliska załamaniu. Poradzie mi jak można jeszcze wywabić ten barwnik badz czym zatuszować ten kolor brwi. Dziekuję za radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam -właśnie wróciłam z poprawek-oj strasznie bolało ,drugi raz robiła mi to samo,usta mi się jeszcze nie zagoiły tak więc ust mi nie robiła-ogólnie jestem zadowolona i gdyby nie ta opryszczka to byłby już pełny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witaj, ja mam jeden sposób na brewki z dziwnym kolorem .Robię henne brązowa i tyle. taka henna trzyma pól roku na permanentnym makijażu. Jeżeli faktycznie chcesz sie pozbyc koloru to trzeba wydrapać suchą igłą jest to zabieg prawie taki sam jak robienie z barwnikiem tyle , że zamiast barwnika uzywa sie wody utlenionej. Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witaj, ja mam jeden sposób na brewki z dziwnym kolorem .Robię henne brązowa i tyle. taka henna trzyma pól roku na permanentnym makijażu. Jeżeli faktycznie chcesz sie pozbyc koloru to trzeba wydrapać suchą igłą jest to zabieg prawie taki sam jak robienie z barwnikiem tyle , że zamiast barwnika uzywa sie wody utlenionej. Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×