Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Ja myślę, że dobrym sposobem na dowiedzenie się kto robi najlepszy makijaż permanentny jest pytanie, gdzie dana osoba odbyła szkolenia. Według opinii na innych forach bardzo dobre szkolenia przeprowadzają w Centrum New Look w Warszawie. Warto pytać w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmar- IMPERIUM LORENA- Szczecin Dziewczyny omijajcie ten salon z daleka, 2,5 roku temu szefowa tego przybytku zrobila mi permamentny usta i brwi, koszmar wkucia za glebokie, mam to juz prawie 3 lata i nie maszansy zeby sie wyluszczylo, nawet nowy permamentny robiony oczywiscie gdzie indziej nie tuszuje tego. Oszczegam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę, to Instytut New Look cieszy się sporym uznaniem;) Fajnie wiedzieć, gdzie wykonywać takie zabiegi, jak właśnie permanentny. beata19704 - jesteś właśnie przykładem tego, jakie to straszne wpaść w ręce nieodpowiedniej lingerystki. Nie ma co chodzić w ciemno do niesprawdzonego salonu, bo chodzić później w źle zrobionym makijażu przez parę lat to koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam wszystkich serdecznie
witam i zapraszam www.beautystrefa.cba.pl/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam wszystkich serdecznie
witam i zapraszam www.beautystrefa.cba.pl/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika788
JA zawsze chciałam mić gęstrze rzęsy.Wszystkie tusze jakie kupowałam owszem dawały efekty,ale tak naprawde po całym dniu spędzonym w pracy tusz sie wykrusza i finalnie nie wyglada to dobrze.Ale moje drogie,najlepsza rzecz jaka zrobiłam to po namowach znajomej poszłam na makijaż permanentny-dokładnie był to Conture Make up.Jestem strasznie zadowolona,ponieważ dzięki delikatnym kreseczkom u nasady rzęs powstał taki fajny efekt,jakby moje rzeęsy były mega gęste,a kolejny plus to ,taki,ze mam wrażenie jakby oczy stanęły się większe i bardziej błyszczące. A i co ważne,robiłam sobie ten makijaż w Afrodycie http://www.afrodytasalon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretka
Bardzo wazne jest zeby w salonie zrobili odpowiedni wywiad medyczny bo jak sie ma np czesto opryszczke to zaleca wtedy odpowiednia kuraje lekami przeciwwirusowymi przed zabiegiem (chodzi szczegolnie o makijaz ust)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa.pani
Ja łykałam przez kilka dni tabletki bo bałam się, że zabieg podrażni wirusa i makijaż się potem rozleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Czerkawska
Witam Panie. Serdecznie zapraszam do mojego Instytutu Enklawa Day Spa w Szczecinie na konsultacje i rozrysunek wstępny od 17-19 w każdy wtorek.Przychodząc na konsultację dostajesz 20%rabatu na wykonanie makijażu! Makijaż wykonuję również w Stargardzie Szczecińskim w Galerii Piękna na ul.Wyszyńskiego oraz w Berlinie . www.enklawaspa.com tel.502 743 322 nr prywatny , Instytut 91 488 48 38 Proponuję Panią makijaż techniką makę up light permanent(moj wypracowany styl).Subtelny makijaż i delikatność wykonania bez ostrych zarysów , piękny kształt brwi w którym specjalizuje się od 10 lat . Od wielu lat obserwuję i uczestniczę w szkoleniach z makijażu permanentnego między innymi Szkolenie w Szwajcarii Swiss Liner,Szkolenie Purebou u Mistrzyni makijażu permanentengo w Polsce i Seminarium LTL u Mistrzyni Europy i Rosji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roya
I tez poleca Pani przed zabiegiem kurację lekami antywirusowymi jak ktoś ma skłonność do opryszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Bardzo chcialabym zrobic makijaz permanentny oczu. Jestem z Poznania, zastanawiam sie nad pojsciem do Pani Izy (architekt) badz Pani Anety z La Lumiere. Niestety nie moge wejsc na strone internetowa Pani Izy (www.makijaz-permanentny.com.pl). Czy moze ktos z Was zna namiary na Pania Ize? I moze bedziecie w stanie pomoc mi w wyborze? Do kogo isc, zeby miec piekny makijaz permanentny oczu (gorne i dolne kreski)? Dzieki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam p.Ize i robiłam u niej kilka zabiegów podobnie jak moje kolezanki.Z ręką na sercu ją polecam bo wszystkie jestesmy mega zadowolone.Bardzo dobrą ma opinie i strone internetową,poniewaz jest bardz duzo zdjec przed i po.Mam jej nr tel.792760319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idamak
Ja robiłam kreski i usta z cieniowaniem, przed ustami łykałam heviran, prawie nie bolały i nie puchły. Oczy trochę bardziej czułam, ale z tymi kreskami twarz jest o niebo lepsza - czuję się bombowo!! Tak misię podobało, że namówiłam mamę - zrobiła sobie kreski i brwi. Dla pani po 50 to jak zabieg przeciw zmarszczkowy, namawiam ja jeszcze na usta bo ma już takie niewyraźne. Mamę kreski prawie nie bolały, a więc reakcja zależy od osoby. Mogę polecic salon gdzie robiłyśmy - Siedlce, ul.Piłsudskiego 9 u pani Ani, www.instytutestetyki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokrzywdzona
Pokrzywdzona.No cóz przez własną głupotę. Zrobiłam sobie makijaz permamentny oczu,kreskę górną i kreskę dolną.Wyszło fajnie.Pomyślałam o ustach,zrobiłam.Na początku było fajnie,potem coraz gorzej i wreszcie koszmarnie. Karykatura człowieka.Usta spuchniete twarde intensywnie czerwone Jak lalka z sex shopu.A samopoczucie,szkoda mówić.Podkategoria człowieka.Na dermatologów wydałam więcej niż na makijaż. A to nie koniec jeszcze.Nie jestem odosobnionym przypadkiem. Sama widziałam kilka osób.Mi chociaz nie ropieje. Widziałam ropiejące usta i brwi.Brwi wygladają jeszcze gorzej. Zastanówcie się czy warto,czy nie lepiej się po prostu pomalować. U mnie trwa to juz pół roku i nie widać poprawy.Dla kosmetyczki to duzy zarobek,ale jeśli coś jest nie tak,to umywa ręce.Zero wiedzy. Nie robią testów na wrażliwość.Barwiki są drażniace i fototoksyczne. Nie wierzcie,gdy mówią że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. W Polsce niewiele jest gabinetów, które wykonują makijaż permanentny w sposób profesjonalny i opowiedzialnie. Włos się na głowie jeży czytając jakie są skutki skrajnej bezmyślności linergistek. Dzieje się tak dlatego, że kierujące się chęcią łatwego zarobku osoby wykonujące makijaż nie dopełniają swoich obowiązków i procedur ponieważ to kosztuje. Również dlatego, że poprostu są źle przeszkolone i nie znają konsekwencji medycznych wykonywanych przez siebie zabiegów. APEL DO WSZYSTKICH WYKONUJĄCYCH MAKIJAŻ PERMANENTNY: POSTĘPUJCIE ETYCZNIE I FACHOWO a zaskarbicie sobie zaufanie klientek. APEL DO WIELU PLANUJĄCYCH SIĘ PRZESZKOLIĆ: MIEJCIE ŚWIADOMOŚĆ CZEGO SIĘ CHCECIE PODJĄĆ. TO O WIELE WIĘKSZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ NIŻ FRYZJERSTWO, KOSMETYKA, CZY INNE POKREWNE DZIEDZINY. NIE BAGATELIZUJCIE TEGO. APEL DO KLIENTEK: SZUKAJCIE DŁUGO, CHODŹCIE NA KONSULTACJE, OGLĄDAJCIE PORTFOLIO (NIE GALERIĘ), PRACE DANEJ LINERGISTKI, PYTAJCIE O WSZYSTKO. POTEM PODEJMIJCIE DECYZJĘ. JEŻELI KTOŚ WAM MÓWI, ŻE MAKIJAŻ UTRZYMA SIĘ OD 3 DO 5 LAT, TO ZAPYTAJCIE, CZY DA WAM TO NA PIŚMIE. CZY W TAKIM IDEALNYM STANIE NAPEWNO 3 LATA SIĘ UTRZYMA. ZOBACZYCIE WTEDY REAKCJE. JEST JESZCZE MNÓSTWO INNYCH SPOSOBÓW TEGO TYPU NA SPRAWDZENIE LINERGISTKI. OPINIE NA FORACH CZĘSTO PISZĄ SAME WYKONUJĄCE ZABIEGI (korzystając z innego komputera) PODSZYWAJĄC SIĘ POD ZADOWOLONE KLIENTKI. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squirell
Polecam salon LaGrace ul.Andersa 25 w Warszawie. Przemila i fachowa obsluga. Pani wykonujaca zabieg jest profesjonalistka majaca doswiadczenie. Od razu mowie ze nie jestem postawiona osoba tylko zadowolona klientka,choc dopiero przedwczoraj wykonalam zabieg (oczy-gorna i dolna kreska+usta). Na razie czekam na dalsze efekty ale teraz juz wyglada to dobrze. Boje sie tylko opryszczki, gdyz wystepuje u mnie dosc czesto,a po takim zabiegu najczesciej sie uaktywnia. Wystarczy ze zrobi sie troche zimniej na dworze-jak teraz....wiec biore Heviran i stosuje masc na opryszczke. pozdrawiam P.Grazyne i P.Wiole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARTISPA TORUŃ
Witam wszystkie niezadowolone klientki niedoświadczonych linergistek, jeśli jest tak źle, jak piszecie to zapewne nie będę Was musiała długo zachęcać do wysłania zdjęcia z zapytaniem o pigmentację korygującą na nasz adres mailowy: info@artispa.pl Każdy przypadek zbada międzynarodowa mistrzyni w makijażu permanentnym, korygującym i medycznym - Iwona Marciniak - licencjonowany szkoleniowiec w pigmentacji. Konsultacja, a później rozrysunek wstępny są darmowe i niezobowiązujące, a więc nic nie ryzykujcie, a możecie bardzo dużo zyskać - pewność siebie. Zapraszam też osoby, które po raz pierwszy chcą poddać się perfekcyjnej pigmentacji bez ryzyka. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algiz esthetic center
do ZARA BEAUTY LINE Absolutna racja !!!! zajmuję się makijazem od wielu lat i przerazają mnie "specjalistki" po 4-dniowych kursach . Co do zdjęć - zdjęcia mozna sobie zamiescić jakie się chce . Czy ktoś widział złe zdjęcia , albo zdjęcia po 3, 6 miesiącach ? Dziewczyny ! nie róbcie permanentu u kogoś w domu , nie róbcie go byle gdzie ! Możecie się zarazić jakimś świństwem , możecie mieć wprowadzony byle jaki pigment . W firmie zabieg jest droższy , fakt ! ale możecie wrócić , mozecie reklamować , możecie pociągnąć do odpowiedzialności karnej. W pełni odpowiadamy za to co robimy , dbamy o higienę . kształcimy się , ćwiczymy - to kosztuje. Co wiecie o zakażeniach krzyżowych ? A 90% zakazeń idzie tą drogą . Co z tego ,ze ktoś wam odkazi skórę i poda sterylny kardridź skoro maszynka w środku zainfekowana ( widziałam min.na Allegro takie których się nie da zdezynfekować za żadne skarby świata) , kiedy kabel nie zabezpieczony, kiedy stolik nie przemyty , kiedy rękawiczek się nie zdejmuje za kazdym razem po odejściu od pacjenta . I Macie HIV , albo żółtaczkę .Tylko po czasie pytanie skąd się to wzięło ? I zniszczone życie . Kurs zakładania tipsów trwa 2 dni , a tatuowania na twarzy 4 .Myślicie ,że wystarczy ? Szukajcie firm solidnych , z odpowiedzialnym , dobrze wyszkolonym personelem , majacych swoje siedziby ( są ciągłe kontrole Sanepidu) - takim ludziom zależy na swojej opinii i jezeli jest coś nie tak ( a wpadki kazdemu mogą się zdarzyć) zrobią wszystko ,żeby to naprawić . To się nazywa odpowiedzialość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wypowiedz pokrzywdzonej. Jestem w takiej samej sytuacji.Już cztery miesiące mam problem. Teraz usta zaczęły mi ropieć.I nie tyko usta .Powyżej ust również. To jakiś koszmar.Jestem wściekła,chce mi się dosłownie wyć. Czy można taką kosmetyczkę pozwać do sadu? One nie mogą być bezkarne. Kto daje zezwolenie tym osobą.Brak poczucia odpowiedzialności i zero ambicji,nieuctwo,zero wyobrażni. Przestrzegam wszystkie chętne. Mam wrażenie,ze wszystkie pozytywne wypowiedzi piszą kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka11
Zgadzam się. Trzeba się udać do profesjonalistów, którzy zrobią odpowiedni wywiad medyczny (choćby występowanie opryszczki, żeby ją zaleczyć przed makijażem) i nie zarażą jakimś świństwem. Profesjonalne zakłądy mają też profesjonalne barwniki, które nie spowodują ropienia. Unikajcie niedoświadczonych makijażystek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARLETA MNMNM
No tak- jest tak bardzo często,tylko że niektóre dziewczyny chcą wyglądac dobrze za niewielką kasę a potem są tego rezultaty.Tak też było z moją kumpelka, która prawie mnie namówiła i poszlam prawie z nią,Całe szczęście w porę sie opamiętałam i podowiadywałam się u mnie w mieście o opinie. Ja trafiłam do pani Kamili w studiu Estetyki w Bydgoszczy i jestem bardzo zadowolona z moich brwi,:-) .(coprawda zaplaciłam prawie jeszcze raz tyle co ona) natomiast moja kumpela beczy od miesiąca i czeka na wypłatę,żeby zapłacić znowu -ale już w miejscu w którym ja robiłam. Bardzo polecam tą panią. No i dziewczyny, namawiam żeby oglądać wcześniej różne prace kosmetyczek do których chcecie usiąść na fotel,jak juz usłyszycie że akurat nie ma laptopa czy coś w tym rodzaju-TO UCIEKAJCIE CZYM PRĘDZEJ.:-) Dla chętnych daje nr.52 3214688.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy 900 zł za usta to niewielka kasa? A na leczenie już ponad 1000zł. To naprawdę niewiele? A konsekwencje tego .No cóż moja próżność i głupota. Muszę z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy 900 zł to mała kasa za usta? A ponad 1000 zł na leczenie to mało? Nie jesteś czasami reklamujacą sie kosmetyczką. A straty moralne,rezygnacja z codziennych przyjemności. Pieniądze,zarobek osoby robiącej makijaż jakby zaciera poczucie odpowiedzialności za to co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość researcher
Do programu telewizyjnego w stacji ogólnopolskiej poszukujemy osoby, na której moglibyśmy wykonać zabieg makijażu pernamentnego. Najchętniej szukamy osoby z blizną, bądź bardzo rzadkimi brwiami, wąskimi wargami, itp. Będzie to jeden z elementów programu. Planujemy również tej osobie przedłużyć rzęsy. Zabieg będzie oczywiście zupełnie darmowy. Chętne Panie, prosiłbym o wysłanie maila na adres: pit_mr@tlen.pl z krótkim opisem tego, czym spowodowana jest chęć zrobienia makijażu + zdjęcie twarzy. Najchętniej osoby z Warszawy - w celu szybkiego spotkania się w redakcji i omówienia tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim zrobi się makijaż permanentny, trzeba zrobić porządne rozeznanie, ponieważ pozostaje on na twarzy jakieś 5 lat, także musi być zrobiony idealnie, w tym wypadku nie ma co liczyć na szczęście, a trzeba zrobić rekonesans, ja osobiście uważam, że bez lęku można iść do Instytutu Urody New Look, ponieważ linergistki są tam idealnie przygotowane i mają spore doświadczenie, także tam na pewno można zrobić sobie nienaganny makijaż permanentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczkaaa
Szukam dziewczyny z Łodzi chętnej na makijaż permanentny z Łodzi. W jednym z najlepszych gabinetów jest promocja jeśli idziesz w 2os. jest 50% zniżki (dla obu stron). Proszę o kontakt 25972974 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisiaa
Dziewczyny może macie kogoś na poleceniu już sprawdzonego z Łodzi ew. okolic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzianelka8508
W stolicy polecam mega zdolną Agatę Świecką z Extravaganzy. Robiłam u niej całość makijażu. Mnóstwo pań poprawia u niej zepsuty makijaż więc to chyba o czymś świadczy. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×