Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość LittleObsessionn
Dziewczyny róbcie sobie bez zastanowienia :)) Zrobilam sobie wczoraj brwi i jestem mega zadowolona :D Nie bolalo ttak mocno jak myslalam.. Trwalo pol godzinki a efekt ..... EXTRA!! Jesli ktos bedzie chcial to moge podeslac zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaalaaa
Mam pytanie gdzie najlepiej iść zrobić makijaż permanentny w Gdańsku. Mam stare blizny cięte po operacji piersi. są ciemne a słyszałam że można wprowadzić barwnik koloru skóry... czy ktoś to robił. czy mogą uszkodzić mi moje silikony>>>?? ile to kosztuje??? czy boli???? proszę o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaalaaa
Mam pytanie gdzie najlepiej iść zrobić makijaż permanentny w Gdańsku. Mam stare blizny cięte po operacji piersi. są ciemne a słyszałam że można wprowadzić barwnik koloru skóry... czy ktoś to robił. czy mogą uszkodzić mi moje silikony>>>?? ile to kosztuje??? czy boli???? proszę o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie w Gdansku najlepiej zrobić makijaż permanentny??? Czy ktoś robił makijaż cielisty w kolorze skóry na bliznach pooperacyjnych . Moje są ciemne i czteroletnie czy taki makijaz mi pomoze. Ile to kosztuje?? czy boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksema
w gdansku "salon Maryla" na przymorzu polecam sama robilam tam makijaz, sama jestem ciekawa czy jest taka mozliwosc zatuszowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7127
Czy ktoś może powiedzieć coś na temat salonu Aga w Pruszczu Gdańskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7127
Czy ktoś może powiedzieć coś na temat salonu Aga w Pruszczu Gdańskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7127
Czy ktoś robił makijaż w salonie Aga w Pruszczu Gdańskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7127
Kto zna salon Aga z Pruszcza Gdańskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7127
Kto zna salon Aga z Pruszcza Gdańskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kye
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kye
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmikisi
ratunku ! czy mozna usunac makijaz z ust odpada laser ! mam brazowe usta czy np glebokimi peelingami robionymi w jakis odstepach czasowych, albo mikrodermabrazja, kwasami.. mozna przyspieszyc zluszczanie naskorka ? domyslam sie ze troche czasu to potrwa.. czy ktos moze w ten sposob usuwal makijaz u ust ! POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmikisi Mozna wybarwiac lub ratowac kolor, ale opisz dokladniej co sie dzieje. ile czasu minelo od zrobienia ust, czy byla korekta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmikisi
tego koloru juz nie mozna ratowac wiec tak rok temu mialam zrobiony kontur mial byc delikaty a wyszedl ciemny braz i po tym byly same korekty ostatnia koniec stycznia łacznie 3 razy( teraz mam kontur z cieniowaniem) , brazowy i tak przebija nie chce ratowac tego koloru chce to jakos wybawic, pozbyc sie tego, przeczytalm na jednej stronie gabinetu ze : "Możliwe jest szybsze odbarwienie naskórka, który został poddany mikropigmentacji. Służą do tego specjalne preparaty rozpuszczające naskórek, np. mikrodermabrazje, zabiegi kwasami AHA i laserem" jestem ciekawa czy to jest mozliwe ??? laser odpada bo juz odbylam rozmowe na temat usuwania laserowego szybko ale za duze ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!
nie polecam instytutu new look w warszawie popsuli mi usta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmikisi, to faktycznie jest problem, trzeba dobrze trafic, zeby wybarwic kolor tzw. rejuvi. Preparat do wybarwiania, ale ten sposob rowniez jest mocno ingenurajcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmikisi
:( a nie mozna stopniowo tego zluszczac np mikrodermabrazja, peelingami pomyslalam ze jak zrobie takich zabiegow zluszczajacych z 30 to cos powinno zejsc :) moge nawet to zluszczac przez rok jeszcze tyle sie pomecze ale na pewno nie chce tego miec 3-5 lat chce wiedziec czy beda jakies efekty czy jest w ogole sens czy przyspieszy zejscie tego czegos co mam na ustach !! ?? :( Rejavi tez odpada za duze ryzyko... bo to jednak sa usta placze bo nikt nie jest w stanie nic doradzic tak konkretnie :( ani jeszcze nie spotkalam osoby ktora kiedys usuwala sobie makijaz u ust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli laser odpada rejavi rowniez, to mikrodermabrazja efektu nie poskutkuje. Zluszczajacy zabieg na naskorek, a na ustach nikt nie zrobi mikrodermabrazji. Stopniowo bedzie jasnial barwnik i moze u kosmetyczki cos poradzisz, przy pomocy specyfikow profesjonalnych, ale nie bedzie efektu natychmiastowego znikniecia makijazu. Nie dostajesz konkretnej odpowiedzi, bo jej brak. sa srodki posrednie, czyli wybarwianie, zluszczanie koloru do jasniejszego lub laser, ktory usuwa barwnik, ale nie chcesz tej metody. Pomysl i daj znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmikisi
nikt sie nie podejmie usuwania leserem z czerwieni wargowej (ewentualnie kontur ale to tez moga zostac slady) bylam juz w 2 miejsach w tej sprawie gdzie maja bardzo dobre lasery i kiwali wszyscy glowami ze NIE !! "moze u kosmetyczki cos poradzisz, przy pomocy specyfikow profesjonalnych" jakie to sa te specyfiki profesjonale :) ? chodzi np o kwasy ? "sa srodki posrednie, czyli wybarwianie, zluszczanie koloru do jasniejszego" czym sie wybarwia i zluszcza ? szukam pomocy wszedzie i musze miec rozeznanie w tym temacie zeby móc pozniej zanlezc odpowiednia osobe ktora sie tym ewentualnie zajmie, na prawde nie zycze nikomu miec nieudany makijaz koszmar :( bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga_zasuwka
ja tez mialam robiony we Wroclawiu i Markowicz, bylo to juz jakis czas temu i do dzis swietnie sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyxxx
hmikisi ja usuwam preparatem rejuvi, masz nawet przykladowe zdjecie http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.cosmeticweb.co.za/medialib//Images/Home/AestheticsSection/AestheticsArticles/GeneralAestheticNews/Rejuvi-image-1-May-09.jpg&imgrefurl=http://www.coschem.co.za/pebble.asp%3Frelid%3D11909%26t%3D153&usg=__gGRx6XEa00j0380li93WjsebwyA=&h=166&w=220&sz=41&hl=pl&start=9&um=1&itbs=1&tbnid=o86cnwNhttaL5M:&tbnh=81&tbnw=107&prev=/images%3Fq%3Drejuvi%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rlz%3D1W1ASUS_pl%26tbs%3Disch:1 a ponizej podaje nr kontaktowy do kosmetyczki ktora mi robi brwi! schodzi ladnie, bol jak cholera, ale 5 min tylko trwa :) strupki ladnie sie goja... http://www.imperiumurody.szczecin.pl/piercing/usuwanie_tatuazy_makijaz_permanentny.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmikisi
tylko brwi mozna usunac preperatem rejuvi ewentualnie kontur a ja mam kontur z cieniowaniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam robiony makijaz permenentny brwi 7 dni temu. Zaczely mi sie robic strupki i juz troche odpadlo i razem z tymi strupkami odpadl barwnik.. Co jest grane???:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyxxx
littleosession- kosmetzcyka uyzla niewlasciwego barwnika !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież tak może się dziać. Linergistka mi mówiła, że celowo np. na usta nakłada się mocniejszy barwnik, tzn dużo go się nakłada bo część z neigo odpada wraz ze strupkami. Dlatego też później idzie się po jakimś czasie na uzupełnienie, bo po pierwszym zabiegu i po zagojeniu może ubyć sporo barwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Sposoby obrony przed manipulacją.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska67
Ja jestem bardzo zadowolona- a zrobiłam sobie kontur ust-przez co mam je lekko skorygowane,oraz nadanie kształtu brwiom. Polecam,naprawde to fanatastyczna sprawa-dla tych kobiet które chca po przebudzeniu wygladac dobrze. Ja to robiłam w Warszawie w Kos-medzie. Podam Wam link- tu sa równiez ceny http://www.kos-med.pl/makijaz-permanentny.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×