Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość xcv
hehehe :) nie mogę już czytać tych bzdur!!! jakie rany? o czym Wy mówicie? jeśli dla niektórych wypowiadających się tutaj Pań makijaż permanentny to rany... to ja współczuję szczerze osobom, które trafią pod "rękę" takich profesjonalistek! Miałam robione kreski górne i dolne - po 3 godzinach opuchlizna zeszła i żadnych ran nie miałam! Następnego dnia normalnie pomalowałam rzęsy i zmywałam mleczkiem... Profesjonalistki od 7 boleści... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do xcv ja mysle że jak miałaś opuchliznę to coś nie tak masz zrobione bo u mnie klientka zaraz po zrobieniu makijazu może iść na impreze, wymalowac sie, zero opuchlizny, ran -a makijaż trzyma sie 10 lat barwniki mam takie że jak klientka zrobi sobie kreski to np, dziś ma zielone a jak jutro chce mieć niebieski to tylko pomyśli i się jej zmieniają.Faktycznie same brednie tu wypisują TE profesjonalistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakowalczyk
Polecam panią Agnieszkę z Salonu Urody Glamour w Warszawie, trafilam do niej z polecenia moich koleżanek w pracy które juz od kilku lat korzystają z jej usług. Ja na razie mam brwi zrobione metoda piórkowa i szykuję sie na resztę makijażu - usta i kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusi1111 dzieki. chetnie poslucham relacji z korekty. ja poprostu boje sie spojrzec w lustro, za kazdym spojrzeniem bol i lzy..... za kazdym spojrzeniem placze!! nienaleze do tych pieknych kobiet a teraz to juz w ogole wygladam jak .... ach szkoda mowic. :( :( :( jedna brew mam nawet wyzej zrobiona niz druga. jak uda mi sie cos z tym zrobic dam znac. gregor- podesle zdjecia jak tylko bede miala czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Dobrze proszę podesłać mi fotki ja przekażę je naszej instruktorce jestem przekonany że Ona na pewno coś Pani poradzi i pomoże. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna R.
Kierując się Waszymi opiniami wykonałam makijaż permanentny w salonie KAMAJO w Tarnowskich Górach. Dziękuję za polecenie. Jestem bardzo zadowolona. Wysoka kultura i fachowość Pani, która wykonuje makijaż sprawiły że ten trochę bolesny zabieg był miłą i relaksującą chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeux115
Wszystkim paniom , ktore maja problem ze znalezieniem dobrej kosmetyczki w Szczecinie polecam w 100 5 Pania Dorotke, ktora pracowala w poznaniu przez 6 lat.Przemila , młoda osoba, swietny fachowiec.Ma piekny gabinet w duzym Salonie Fryzjersko kosmetycznym w Centrum Szczecina.Ma fajne ceny np mikrodemabrazja / w tym maska/ tylko 100 zl !!! i systematycznie robi rozne promocje.Ostatnio zrobila promocje na makijaz permamentny az 50 %!!!Oczywiscie skorzystalam i mam sliczne , rowniotkie brwi i zaplacilam w promocji 300 zl!!. Jestem bardzo zadowolona i chyba skusze sie na ustaZawsze gdy do niej chodze wychodze bez zadnych sladow na twarzy , zrelaksowana i rozleniwiona.Super fachowiec .Podaje nr 510 195 280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy na pewno?
dziewczyny, które reklamujecie swoj makijaż - wklejcie zdjęcie abyśmy wiedziały , ze na pewno macie to zrobione.Slyszalam juz o super pani a potem bylo zdziwienie jak sie okazalo , ze nie umie nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegotka
apropo postu POMOCY. Ja miałam usuwany makijaż permanentny brwi metodą laserową. Nie bede się wypowiadać kto mi to zrobił, bo Pani, która wykonała raz jest chwalona, a raz dostaje reprymenede na tym forum. Wierzę, że popełniła błąd tylko w moim przypadku. Pierwsze dwa zabiegi usuwania miałam w salonie Belissana w Warszawie przy ul. Wilanowskiej, następne 2 w Panoramie u dr. Ambroziaka. Jeśli chodzi o te w Belissanie to są one delikatniejsze i tansze, pewnie kontynowałabym tam, gdyby nie to że podczas zabiegów laser z powodu awarii został oddany do serwisu. Zabieg w Esterderm kosztował 300 zł za jedno spotkanie, był mocniejszy i zostawiał strupki, urlop w pracy wskazany na jakieś 2 dni +weekend. Efekty były bardziej widoczne, ale wydaje mi się ze skóra bardziej uszkodzona. Chociaż jeśli komuś zależy na szybkim pozbyciu się tego paskudztwa to polecam Estederm. Przez jakiś czas miałam lekkie blizny, ale na szczęście wszystko poschodziło. I dziewczyny zastanówcie się u kogo wykonujecie makijaż permanentny, bo można mieć z tym prawdziwe kłopoty. Ja kierowałam się licznymi dyplomami i certyfikatami jakie posiadała Pani wykonująca. Już na wstępie przeraziło mnie małe, ciasne pomieszczenie, bez okien, w którym wykonywany był zabieg. Powinnam wtedy uciekać gdzie pieprz rosnie, ale stało się. Przerysowane brwi jak u klauna. Na szczęście ten koszmar już jest za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partacze..
niesamowite , ze takie rzeczy sie zdarzaja.Jezeli to mozliwe podaj prosze kogo unikac bo przeciez niejedna z nas moza do tej osoby przez przypadek przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcv
Do kryniaola: lecz się kobieto!!!! hihi :) naprawdę współczuję waszym klientkom, skoro wychodzą z gabinetu z ranami... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegotka
Nie będe nikogo wytykać palcami. Może tylko w moim przypadku popełniła błąd. Tak jak pisałam wczeniej niektóre klientki są zadowolone. Ale unikajcie pomieszczeń bez okien, miejscowość Warszawa - taka mała podpowiedz, gdyby któraś z Was trafiła;).W tym gabinecie chyba nie ma innych, salon blisko nowego światu.I pamiętajcie, że przed zabiegiem linergistka powinna wam dok,ładnie narysować i wytłumaczyć, jak bedzie to wyglądało. Nie dajcie się zastraszyć stwierdzeniamy, bo to jest majikaż i musi wyglądać jak makijaż. Makijaż permanentny ma wyglądać naturalnie, bo chodzimy w tym wiele lat. Zresztą słyszałam, że aktualnie odchodzi się od rysowania gróbych czarnych kresek na rzecz małych kreseczek podobnych do włosków w brwiach, jakaś nowa włoska metoda. Może któraś z Was robiła i może się pochwalić. Chętnie bym zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Piegotko!!! U mnie w gabineciku tez nie ma okien, sa przy glownym wejsciu. Rozumiem o czym mowisz, ze trzeba wybierac osoby wykonujace makijaz permanentny. Masz szczescie, ze udalo Ci sie zlikwidowac laserowo nieudany makijaz. Widzialam juz nieudane permanentne i wspolczuje bardzo Paniom. Zasada jest taka, ze m.permanentny powinien byc wykonany naturalnie, wyrownujac ksztalt optycznie, nie przerysowujac i nie nadajc sztucznych i krzywych ksztaltow. Jednak sa Panie, ktore maja specjalne prosby i czasem zgadzamy sie na mocne kolory itp. Sama mialam klientke, ktora jest tak specyficzna, ze jej wyobrazenie o naturalnych ksztaltach byla daleka od mojego widzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduska
...Miałam dwa tygodnie temu po 7 latach robiony ponownie makijaż permanentny brwi,bardzo profesjonalnie, delikatnie wprawną fachową ręką.Jestem ciemnej karnacji i mam ostre rysy twarzy, brwi wyszły rewelacyjnie, zero bólu,efekt musi być zachwycający, bo ostatnio w sklepie zaczepila mnie klientka i zapytała gdzie tak rewelacyjna henne sobie zrobiłam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajla2
witam mam do oddania zniżki na makijaż permanentny oraz przedłużanie rzęs. warszawa.info na mail paulajla@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Gdy się Wami manipuluje czyli jak się niektórzy brzydko bawią... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/126 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzyj na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Gdy się Wami manipuluje czyli jak się niektórzy brzydko bawią... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/126 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzyj na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Gdy się Wami manipuluje czyli jak się niektórzy brzydko bawią... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/126 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzyj na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Gdy się Wami manipuluje czyli jak się niektórzy brzydko bawią... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/126 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzyj na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegotka
Tak, być może przesadziłam z opisem gabinetu. Każda opinia jest stronnicza, jedni z tego samego są zadowoleni, inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkax
witam ! mam zrobiony makijaz ust jestem bardzo zadowolona jednak od 2 tygodni zaczelam leczyc sie reacutanem jest to lek na tradzik ktory bardzo wysusza skora i co za tym idzie usta, skora z ust schodzi platami ! czy makijaz pernamentny po takiej kuracji ( 8 miesiecy ) moze mi zejsc ? jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! mam zrobiony makijaz ust jestem bardzo zadowolona jednak od 4 tygodni zaczelam leczyc sie reacutanem jest to lek na tradzik ktory bardzo wysusza skora i co za tym idzie usta, skora z ust schodzi platami ! czy makijaz pernamentny po takiej kuracji ( 8 miesiecy ) moze mi zejsc ? jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxza
yyy ja z tego co wiem to w Keramedzie (Wroclaw) warto zrobic makijaz permanentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za dwie te same widomosci z innego konta po prostu nie moglam wyslac widomosci na forum bo jakis problem byl i musialam sie zalogowac a tu wiadomosc i tak wyskoczyla hi :) dziewczyny :) prosze o odpowiedz bo martwie sie o moj makijaz a najbardziej o wydane pieniadze na niego powtarzam : zaczelam leczyc sie reacutanem jest to lek na tradzik ktory bardzo wysusza skora i co za tym idzie usta, skora z ust schodzi platami ! czy makijaz permanentny po takiej kuracji ( 8 miesiecy ) moze mi zejsc ? jak to jest ? bede wdzieczna za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvetka
Kobietki! Polecam Wam serdecznie Betę Lisek z Warszawy, która wykonuje makijaż permanentny. Podkreśli kontur oczu,skoryguje brewki, poprawi kształt ust(powiększy lub skoryguje ich asymetrię)Zatuszuje blizny, przebarwienia, a nawet tatuaż. Perfekcyjnie wykonuje makijaż i jest on nieodróżnialny,poprawia wygląd przy zachowaniu pełnej harmonii z naturalnym wizerunkiem. Podaję Wam jej numer: 889 765 487 Jakby co, powołujcie się na mnie, na Sylvię icon_smile.gif Ja jestem na prawdę zadowolona z jej usług icon_smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvetka
Kobietki! Polecam Wam serdecznie Betę Lisek z Warszawy, która wykonuje makijaż permanentny. Podkreśli kontur oczu,skoryguje brewki, poprawi kształt ust(powiększy lub skoryguje ich asymetrię)Zatuszuje blizny, przebarwienia, a nawet tatuaż. Perfekcyjnie wykonuje makijaż i jest on nieodróżnialny,poprawia wygląd przy zachowaniu pełnej harmonii z naturalnym wizerunkiem. Podaję Wam jej numer: 889 765 487 Jakby co, powołujcie się na mnie, na Sylvię icon_smile.gif Ja jestem na prawdę zadowolona z jej usług icon_smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do dolomka może niestety makijaż szybciej zejść,ale powinnaś smarować usta maścią Alantan Plus- pięknie goi, uleastycznia ,usta nie pierzchną a zatem silnie nawilża.W lecie smarować blokerami co wydłuży nam czas trwania makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×